Hrdiny snímku jsou lidé, kteří se chtějí stát kabaretními komiky, především vdaná žena v domácnosti Lilah, jež touží po uplatnění mimo běžné rodinné a rodičovské starosti, a neúspěšný student medicíny Steven, jemuž schází potřebná sebedůvěra v důležitých okamžicích.
Pre Sally Fieldsovú ako obyčajnú ženu v domácnosti a matku troch malých detí je vystupovanie v nočnom klube v New Jersey sebarealizáciou, bez ktorej by bol jej život fádny. Preto je ochotná podstupovať aj rodinné hádky s manželom Johnom Goodmanom, preto sa zblíži s mladým klubovým zabávačom Tomom Hanksom, od ktorého sa môže mnohé naučiť. Ako sa jej bude dariť vo významnej súťaži mladých komikov, ktorú prenáša aj veľká televízny stanica? (oficiální text distributora)

ještěžiju

Film zabývající se tématem v době jeho vzniku u nás ne tak rozšířeným, no dnes již také zcela běžným .. stand-up komiky ... Jde o to, postavit se na jeviště a svým vtipem, vystupováním, převleky a tím podle mě největším uměním, jako je vtažením diváka do děje, prostě a jednoduše co nejvíce zaujmout a pobavit .. Tento film pojednává o skloubení této v počátku ne zrovna výnosné činnosti s běžným životem a proto je jakákoliv příležitost prorazit třeba do televizního média velkou výzvou. Film není nikterak strhující a úchvatný .. byl to samozřejmě další osmdesátkový odrazový můstek zejména pro Toma Hankse. I proto stojí za podívání. ()

movie

Bavič Tom Hanks se zamiluje do zdomácnělé "čůzi" Sally Field. A Zmokne. Pointa: Láska je kaberet!!! ()

golfista

Rozhodně výborné herecké výkony mých oblíbenců Toma Hankse a Sally Field v postavách vypravěčů vtipů (bavičů). Jako film spíš průměr, ale Tom a Sally .... :-) ()

T2

Rozpočet $-miliónovTržby USA $21,042,667Tržby Celosvetovo $-║ Výborný Tom Hanks a správny mix komédie a drámy s dojímavým koncom. /65%/ ()