Toy Story 2: Příběh hraček

• Česko

• Austrálie

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1999, 89 min

Jeden z nejlepších animáků, které se kdy dostaly na plátna kin. Zvlášť miluju scénu s opravářem hraček, která je naprosto dokonalá. Skvělý scénář, výborná animace a "nepovedené záběry" už mohou ostatní jen napodobovat :-)(6.3.2003)

Oscar 1 nominace: Píseň - "When She Loved Me"(22.2.2004)

Vidím to poprvé 10 let od vzniku filmu a zjistila jsem dvě věci - počítačová animace jde neuvěřitelným způsobem dopředu a u Pixarů byli vždycky machři.(27.12.2009)

Vojáčci jsou zpátky!!!! To sice není ani zdaleka to nejdůležitější, ale proč to nezmínit? Humor je trochu víc zaměřený na starší publikum, něčemu se prostě děti zasmát nemohly. Nikdy nezapomenu na to jak se jednomu fórku o otcovství smála jenom parta pošuků, která do toho sálu plného dětí věkově opravdu moc nezapadala:) Shreka (prvního) mám sice radši, ale i tak dávám druhé Toy Story stejně vysoké hodnocení jako jedničce - a to je 90%.(30.1.2003)

Rovnocenné pokračování. A mě zase nejvíc dostal odkaz na Vesmírnou odysseu. No kdo by tohle v takovém filmu čekal, že? ;-)(18.1.2007)

Nejvíc mě dostal odkaz na Hvězdné války. Tohle jednoduše nemá chybu...(10.9.2002)

Opravdu vydařený druhý díl, který netrpí snad žádným z neduhů většiny sequelů, naopak se jedná o mnohem nabušenější podívanou. Čeho si všimnete okamžitě, je mnohem detailnější animace, díky které film nepůsobí tak „plastikově“ jako jednička. Přibylo několik zajímavých postav, přibylo dospělejších vtípků (mj. parodie na Star Wars) a také scénář je výrazně promyšlenější. Když Jessie vzpomínala na svou nešťastnou minulost, byl jsem dojat způsobem srovnatelným jenom s mála hranými filmy. Díky neustálému vtipkování, přesnému střihu a naprosto famózní „kameře“, mi Toy Story 2 připadalo jako nonstop svižná akce, které jsem neměl za zlé ani občasnou snahu o moralizování (děti, važte si svých hraček!). Na žebříčku nejlepších pixarovských filmů bych oba dva díly Toy Story zařadil hned za Auta, ty jsem však viděl pouze jednou a navíc s českým dabingem, takže brzká změna pořadí není vyloučena. 90% Zajímavé komentáře: DaViD´82, castor, numi(7.12.2006)

Všeho dvakrát více, kvality skoro stejně. Nejde říct, že bych byl zklamaný, ale jistý pocit "hry na jistotu" nebo "uděláme to samé s dvojnásobkem postav" přetrvává. I samotná stopáž 92 minut je hodně titěrná a možná něco naznačuje, já však přes 4* jít nemohu. Ani kvůli hromadě odkazů (sw,2001, ...), Jessie a koníka. Toy Story 2 nikoho neurazí, ale mě osobně ani nedonutí se k němu úmyslně často vracet. Potřebuji být překvapován.(30.9.2010)

Rozpočet $90miliónovTržby USA $245,852,179Tržby Celosvetovo $485,015,179Tržby za predaj Blu-ray v USA $16,380,223 //počet predaných kusov 643,320Tržby za predaj DVD v USA $42,243,790 //počet predaných kusov 2,250,826║ Po niekoľkých vychutnaných pozretiach a za každým bol odsledovaní príbeh spapkaní s plným zaujatím, musím uznať kvality tejto rozprávky tým, že je jedna z mojich absolútne najobľúbenejších a spoločne zo Železným Obrom sú na čele obľúbenosti. ___Pixar je CGI dominant - GIGANT!!!___ Pokračovanie čo dokonca predčí príbehovo o niečo málo svojho predchodcu, je to akčnejšie, humornejšie a graficky úchvatné a to dokonca platí aj v roku 2010. A potešia aj odozvy na známe filmy počnúc Star Wars, Star Trek či Jurský park. /videl v kine 3D verziu: 100%/(28.6.2005)

Pro me spolu s prvnim dilem jasne nejlepsi a nejvtipnejsi animovany film od studia Disney. Az Shrek prekonal pro me jeho neotresitelnou pozici nejlepsiho animovaneho filmu vsech dob.(30.7.2002)

Scénář: Andrew Stanton, Rita Hsiao, Doug Chamberlain, Chris Webb .. Pokračování hodné ovací svého předchůdce. Vynikající.(26.8.2007)

Sice technicky dnes oproti mladším bratříčkům již zaostává, ale stále to nejlepší co Pixar na poli celovečeráků doposavad vyplodil. Což je vzhledem k tuctovosti jedničky velmi příjemné překvapení. Tempo a kadence vtípků zde nezná (a nepozná) hranic. A jako bonus nepovedené scény z natáčení při závěrečných titulkách (obvzlášť Bug´s Life II je výtečný).(13.4.2005)

Vtipná scéna ("Jsem tvůj otec!") + trapná scéna (těch bylo víc). Kovbojka je příšerná kráva. (první díl neviděn + dabing)(12.1.2007)

rozpočet : $90 million tržby celosvetovo : $485,015,179(12.1.2007)

• Dever

Soundtrack Randy Newman: 1. Woody's Roundup - Riders In The Sky [1:53] ,2. When She Loved Me - Sarah McLachlan [3:05] ,3. You've Got A Friend In Me (Wheezy's Version) - Robert Goulet [2:56] ,4. Zurg's Planet [3:39] ,5. Wheezy And The Yard Sale [3:11] ,6. Woody's Been Stolen [1:28] ,7. Chicken Man [1:17] ,8. Woody's Dream [3:55] ,9. Jessie And The Roundup Gang [1:24] ,10. Woody's A Star [1:28] ,11. Let's Save Woody [2:07] ,12. Off To The Museum [1:29] ,13. Talk To Jessie [0:43] ,14. The Cleaner [1:50] ,15. Al's Toy Barn [4:00] ,16. Emperor Zurg Vs. Buzz [2:41] ,17. Use Your Head [4:18] ,18. Jessie's In Trouble [2:14] ,19. Ride Like The Wind [1:29] ,20. You've Got A Friend In Me (Instrumental Version) [3:00],(10.6.2011)

Druhý díl hračkové série nejen, že nekazí pověst geniálnímu originálu, ale cituje ho, vzpomíná na něj a jeho myšlenku převádí do nových zákrut a velkolepějších záměrů. Místo do pizzerie a k sousedům se tentokrát podíváme o pořádný kus dál, dočkáme se jednoho upřímného slzopudného momentu a možná přijde i Zurg. Z Pixaru prší nápady a čím jsem starší, tím víc kroutím hlavou nad tím, jak do sebe může všechno zapadnout takhle dokonale.(26.1.2007)

„Počkaj, stop, stop, to je ono!" - "Neskoro. Preklikám to odznova.“ Úplne dojemné, skvelé, vtipné, zlaté, bombové. Kým prvý diel mi v kine utiekol, na druhý som zašiel – a na mieste som sa platonicky zamiloval do kovbojky Jesse. Keby VRESKOT 2 nevznikol v roku 1997, ale v roku 2000, Randy Meeks by v debate o najlepších dvojkách bez debaty spomenul práve Toy Story 2. Obľúbené staré postavy sa vracajú, pribudli zaujímavé nové, príbeh sa posúva iným (vážnejším) smerom a celé je to (i vďaka mierne patetickej, ale nežne urobenej piesni „Keď ma milovala“) príjemne nostalgické a poetické. Dokonca i pop-kultúrne odkazy, hoci inak dosť klišé, ma bavili (JURSKÝ PARK, „Som tvoj otec“). Výborné akčné scény a smršť fantastických postavičiek, ktoré si musíte zamilovať. Jednotka mala svoje čaro, ale nikdy ma moc nebrala. To dvojka je super.(24.12.2004)

Prvnim dilem to zacalo a druhy dil vse doved k dokonalosti. Zapletka je promakanejsi, spousta postav vyresi sve osudy, je tu spousta akce a vynikajici hudba. A do toho opet spousta bezchybnejch foru a genialni parodie Hvezdnejch Valek. Skoda, ze si film neodpustil trochu toho poucovani, co je v zivote dulezite. Nedokazu rozhodnou jesli je lepsi prvni dil nebo druhy, ani kterej mam radsi, proste na kazdym je neco.(14.9.2006)

Komentář k prvnímu dílu násobený minimálně dvěma. Geniální odkazy na Star Wars a Vesmírnou Odysseu. Vynikající pokračování! 90 miliónů dolarů(rozpočet)/485 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(6.3.2008)

Když je něco geniální ( a Toy Story bylo), vždycky se bojíte, že pokračování nebude dobré. Ale tahle dvojka je ještě o něco lepší. Přibyly nové postavy, píseň nominovaná na Oscara, humoru je pořád dost a Woody s Buzzem jsou nerozluční kamarádi. Naprosto dokonalá je scéna, kdy hračky přecházejí silnici, ohromně jsem se bavila. Pokračování už není jen legrace, příběh má i vážné momenty. Je to sice jen animák, ale i tak mám u některých scén slzy v očích. A závěrečné titulky, to je jen završení velmi pěkného filmu .(16.6.2005)

• RHK

Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire.(1.11.2009)

9 / 10 Všetko, čo sa vám na prvom diely páčilo, vynásobte dvoma a získate približný pocit, aký dobrý je druhý diel - síce mu chýba punc jedinečnosti jeho mladšieho brata, ale inak tu je všetko lepšie, väčšie, krajšie a vtipnejšie!!!(19.11.2005)

Zerg: Vzdej se Buzzy Rakeťáku, zvítězil jsem! Buzz Rakeťák: Nevzdám se, zabil jsi mého otce. Zerg: Ne Buzzi, já jsem tvůj otec. Buzz Rakeťák: Néééééééé! ..... Rozhodne veľmi dobré pokračovanie vyrovnávajúce kvality predchodcu. Pútavý dej, veľmi veľa vtipných a akčných scén, nápadov je stále dosť a má to aj množstvo odkazov na filmy - Jurský park, Star Wars atď. Jednoducho paráda.(17.9.2011)

První díl už si pamatuju jen tak mlhavě, takže přesně nemůžu říct jestlije dvojka lepší nebo ne, ale jedno vim jistě a to, že patří mezi top animáky vůbec. Příběh je orignální a vtipnej a postavičky známý už z prvního dílu jsou opět nezapomenutelný, i když by se na první pohled mohlo zdát, že už budoou trošku okoukaný, ale opak je pravdou, prostě zase další skvělej animák a ten zelenej dinosaurus je prstě boží(14.1.2007)

Naprostá jízda. Spousta akce a smrtící smršť fórů.(3.12.2007)

O něco dobrodružnější než jednička a možná o trochu méně emotivnější..ikdyž po zhlédnutí jsem měla chuť vytáhnout všechny svoje hračky z dětství a poooořádně je obejmout.(30.10.2010)

Málokdy se udrží dvojka na úrovni jedničky. I když mi ani tento díl nepřirostl k srdci (asi tím, že když jsem ho poprvé viděl, byl jsem už pohádkám pro nejmenší odrostlý), ale opět pěkné pokoukání. Čtyři hvězdy si to ještě udrží, ale je to těsné.(28.3.2010)

• Morien

(1001) Oproti prvnímu filmu jsem si tady nějak víc uvědomovala, jak mě celkem štvou ty random hudební čísla rozprostřená skrz příběh. Jinak šlo tedy všechno jedním okem dovnitř, druhým ven.(11.1.2019)

Nabušenější a lepší než výborná jednička.(9.4.2007)

Paráda, jednoducho paráda. Neveril som, že táto partička dokáže prekonať samú seba. 100%.(23.3.2006)

Ma to spád, akciu, humor dobru hudbu dobré "herecké výkony", je to proste špica. Takto nejak si ja predstavujem dobrodružnu komédiu. A predsa len je to iac pre dospelých, ako jednička a to je len dobre! Vivat hračky.(25.5.2004)

Tak jsem dneska zjistil, že jsem neviděl druhé Toy Story, aspoň tedy ne celé. Nebyla to sice taková pecka jako jednička, ale pořád jde o vynikající zábavu plnou vtípků, odkazů a hraček. Navíc tu hostuje Geri!(19.6.2010)

Jistě realističtější, akčnější, inteligentnější a bližší dospělému publiku než první díl. A také dojemnější. Ale lepší? Pro mě o kapku ano. Pokračování disponuje řadou drobných „vtípků“, které dětský divák neodhalí, každá postava má (na rozdíl od jedničky) své postavení a užitek pro plynutí děje, Tom Hanks (respektive jeho hlas) opět vévodí v roli kovboje Woodyho celému světu hraček (kterých je pochopitelně více než naposledy) a nápady nejsou tak okoukané. Casting byl snadný, žádná z hvězd jedničky účast neodřekla:-). Pixar měl už tehdy roku 1999 slušně našlápnuto. A úžasné je i cameo „restaurátora“ hraček z oscarového filmu našeho Jana Pinkavy Geriho hra. Triumfální jízda digitální animace!!(13.2.2006)

Toy Story 2 je velká pecka a mě strašně mrzí, že jsem to v době kinoprodukce vynechal. Dvojka pokračuje ve stejném duchu a nepřišlo mi, že by to bylo horší než jednička. Moc jsem se bavil; všechny postavy jsou zábavné, děj příjemně odsejpá, co víc si přát. Snad jen, aby už byla ta čtverka...100%(24.3.2013)

Téměř rovnocenné pokračování už legendárního prvního Příběhu hraček. Tomu filmu je deset let a jeho animaci, nápaditost a hravost dnes (kromě Pixaru) nikdo nepřekoná ani náhodou... Fascinující. Navíc miluji všechny ty odkazy na Star Wars a především ten jeden na Jurský park.(6.9.2009)

Jeste lepsi nez jednicka, presto tomu stale neco malo k dokonalosti chybi. Humor sice uz neni tak zamereny na nejmensi publikum jako v jednicce, na Shreka to ale doopravdy nema :)(21.9.2003)

Při tom odkazu na Star Wars jsem se málem po... smíchy:) Jinak vyvedené pokračování, které mě nevím proč ale v první polovině plně nenadchnulo, pak už ovšem děj odsýpá na plné obrátky, a mému maximálnímu hodnocení nic nestojí v cestě.(9.8.2010)

Výborné pokračování, které nepostrádá nic z kouzla jedničky, má silný příběh a všechny ty skvěle propracované charaktery (některé i navíc). K tomu nemá cenu už nic dodávat, zkrátka filmový zážitek.(3.9.2006)

Jednoznačně slabší jak jednička. Příběh nestojí za moc, story kolem Zlatokopa, Jessie a Woodyho minulosti mě moc nezaujala. Některé vtipy a hlášky stojí za to, prasátko a T-Rex se snaží co můžou, ale už to není tak chytlavý jak v jedničce. Ubral bych na akčnosti, které je až moc, a přidal bych na humornosti. Nejslabší díl Toy Story. 65%(19.12.2011)

Oproti jednotke to nič nestratilo a tento diel sa mi páči rovnako ako ten prvý.Príbeh hračiek pokračuje ďalším napínavým dobrodružstvom. 90% - 5*(6.11.2010)

Jednoznačně lepší než první díl, který občas trpěl onou „začátečnickou“ nervozitou a kolísavostí. Druhá část již stojí pevně v kramflecích a servíruje nám jednu parádní scénu za druhou. Už geniální rakeťácký - starwarsovský úvod nás navnadí na nevídaný animovaný zážitek, který skutečně po celou dobu trvání filmu nepoleví.(5.2.2006)

Na dobrou jedničku to tentokrát nemělo, i příběh se přehoupnul do temnější roviny, kde bylo méně místa pro zábavu. Na druhou stranu tu máme zase dobré dobrodružství s partou hraček a to je hlavní.(22.11.2015)

Predsa len o niečo slabšie ako jednotka, no stále hrajúce prvú ligu. Dvojka prehráva v rovine príbehu, ktorý pôsobí trochu dojmom účelovosti, no napriek tomu všetko drží pokope ako má. PS: Rex rulez!(15.9.2010)

90% - Ano, měl jsem předtím pravdu, dvojka za jedničkou opravdu v ničem nezaostává. Jsem rád, že jsem se na oba díly podíval znovu a po zásluze jim zvýšil hodnocení. PS. Parodie na Star Wars mě velmi pobavila... :)(30.9.2007)

Teď se rozhoduji, jestli se mi to líbilo víc než první díl nebo ne. První půl hodina určitě, ale pak jsem se už místama chvíli i nudila. I když akce tam bylo podle mě mnohem víc než jedničce. Ty nové postavy v čele s kovbojkou mě tam teda docela rozčilovali, i když kůň byl úžasnej. A pár scén tam bylo opravdu výborných, třeba jak přecházeli tu silnici v těch dopravních kuželech, to mě dostalo. No a na závěr ty nepovedené scény byli naprosto genilnální. Takže vlastně se mi to nakonec, když o tom tak přemýšlím, možná líbilo o něco víc. Asi bych tomu dala tři hvězdičky, stejně jako jedničce, ale za ty titulky přidám jednu navíc. 4*(12.6.2011)

Pixar zachraňuje zábavu pro celou rodinu. Když jsem byl na dvojce v kině, dospělí se doslova váleli smíchy a jejich malý potomci na ně nevěřícně zírali. Není divu, taková salva filmové parodie, prvotřídního slovního humoru, vizuálních gagů a smysluplného děje, se jen tak pohromadě nevidí. Nadstandardní pokračování.(4.4.2003)

Po několikátém zhlédnutí přehodnocuji. Nikoli nejslabší, ale nejlepší díl série (i přes uřvanou kovbojku).;-)(4.12.2008)

Pro me nejslabsi ze tri dilu, ale porad skvely. Prislo mi, ze ma min vtipnych scen a bohuzel delsi pisnicky, ale Buzz a konik mi opet vse vynahradili. Navic se tentokrat neobjevily zadne hororove hracky, coz je velke plus. Chtela bych dalsi dil s Buzzem, je proste nejlepsi!(27.9.2010)

Našlapané pokračování, které má všechno. Starosvětskou dobrodružnou nostalgii, úžasný vtip, mistrnou animaci a zábavné žánrové odkazy. A přináší zase nový pohled na soužití hraček a jejich osudů v lidských životech. Sice bych řekl, že výrazně vtipnější je linie záchranářů s dokonalými vedlejšáky Rexem, Bramborou a Čunčou, ale i nové tváře kolem Woodyho dobře zapadnou a jeho příběh nejen obrazově zaujme (nádherná scéna s opravářem hraček), ale nakonec se výborně sleje do nápaditého akčního finále. Tahle série má vzestupnou tendenci, což z mého pohledu jen potvrdila geniální trojka. 90%(5.12.2018)

Tak nejen Cameron umí druhé díly, které jsou lepší než jedničky. Mimochodem, ten roztomilý opravář hraček není nikdo jiný než Geri z Geriho hry.(13.1.2007)

"Vieš čo je to kung fu?!"(10.5.2013)

Rovnocenné, ak nie ešte lepšie pokračovanie filmu sa vidí málokedy. Tvorcovia nepoľavili na humore, príbeh je vynikajúci, dokonca sa nejaké postavičky pridali (Barbie, Woodyho parta...), takže malí, ale aj veľkí diváci si určite prídu na svoje. A čo je príjemné zistenie, tento animáčik nenudí ani po viacnásobnom sledovaní.(20.7.2009)

Dvojka Toy Story (stejně jako její předchůdce i následník) bezpochyby patří mezi (nekorunované) krále filmů pro celou rodinu a rovněž mezi nejlepší animáky, jaké jsem kdy viděl. A vůbec to není jen kvůli výborné a revoluční animaci. Může za to bezvadně fungující vtipný a dojemný příběh, scénář promakaný od A do Z, odkazy na různé filmové klasiky (Jurský park a Star Wars rulez) a hlavně obrovské kouzlo a láska k filmařině, která je cítit z mnoha titulů "made by Pixar". 90 %(21.8.2004)

Lasseter a jeho partička z Pixaru dokázali, že i pokračování animovaného filmu se může stát trhákem. :) Díky za to!(21.4.2006)

Už to zdaleka není originální jednička.(19.11.2007)

• HAL

Hmm, tušil jsem sice že Toy Story 2 nebude nic moc, ale tohle moje očekávání ještě dalece předčilo. V celém filmu jsem se zasmál jen u dvou scén, a to u velmi zábavného prvního výstupu perverzního hračkofila (jeho úvodní osahávání plyšového kovboje bylo opravdu.... zajímavé) a pak ještě u vcelku podařené parodie na StarWars. Zbytek filmu je jen velká nuda a šeď. A novou, příšerně otravnou a uječenou, postavu kovbojky Jessie bych nejradši nejen že zavřel do sklepa, ale ještě ten sklep zalil betonem, zavezl hlínou a nad ním postavil sklad jaderného odpadu. Jednoznačně nejhorší Pixarovský film jaký jsem zatím viděl. A to se mi jednička poměrně líbila :-((12.1.2007)

Osobně si myslím, že dvojka je nejpovedenější. Přibudou hračky, zajímavé westernové postavičky a zajímavé zvraty neberou konce. Přesně tak má animák vypadat! 75%(3.9.2012)

Na můj vkus trochu moc překombinované. Nabízí se paralela s Návratem do budoucnosti, kde po skvělé jedničce přichází trochu přeplácaná dvojka. Každopádně "No Buzz, I am your father" hodně pobavilo. 85%(25.7.2012)

Pokračování skvělého pixarovského animáku o živých hračkách. Tentokrát se k nim přidá i kovbojka Bullseye.(4.1.2015)

Výborné pokračování, možná lepší než jednička, promyšlenější, pekelně rychlé, plné nápadů, narvané hláškami, vtípky a proložené navíc skvělými odkazy. Navíc se objeví i vážnější a dokonce dojemné momenty, které překvapivě dobře sedí a celou tu bláznivou výpravu příjemně dochucují. Místo Woodyho se tentokrát stává v akci i humoru hlavním tahounem Buzz a jde mu to skvěle. Záchranná mise nemá chybu, ale jejím vrcholem je bezpochyby Zurgovo šokující odhalení.(10.1.2012)

Srdcovka z dětství. Miluju Toy story. Tentokrát se hračky utkají proti mastnýmu tlustýmu sběrateli, co ukradne Woodyho. A Buzz se utká se svým otcem!(23.2.2017)

Příběh stejně zábavný i napínavý jako jednička, animace ještě o poznání kvalitnější. Potěšilo i cameo postavy z Geriho hry.(13.1.2007)

Kupodivu lepší, zábavnější a svižnější jak jednička. I příběh je o kus komplikovanější a hudba se konečně povedla, takže spokojenost. 80%(20.12.2010)

Technicky o něco propracovanější a překvapivě po všech stránkách lepší než skvělý první díl. Lidé z PIXARu vždycky věděli co mají diváci rádi.(16.6.2007)

For ME 66%(6.2.2008)

Nezaostáva za jednotkou ani trochu. V 90.rokoch snáď nebol lepší animovaný film. Ani druhý diel nie je sklamaním. V tomto diele je síce príbeh možno viac pre staršie deti. Dilema, ktorú má hlavný hrdina šerif Woody, kedy sa musí rozhodnúť medzi svojimi starými priateľmi a skupinkou hračiek, ku ktorej patrí, je samo o sebe dosť zložitá a ťažká, ale koniec všetko vyrieši k spokojnosti detí. Toto sú super filmy pre deti. Sú presne také, aké majú byť. Prinášajú im poučenie veľmi zábavnou a krásnu formou. Oceňujem túto prácu scenáristov, animátorov a vôbec všetkých ľudí, ktorí sú ochotní venovať svoje úsilie práci pre deti.(10.12.2012)

Po Ratatouille jednoznačně nejlepší Pixarovka, možná i animák celkově. To nejlepší z jedničky zůstalo, hlavně hlášky hraček a přidal se k tomu lepší příběh.(25.11.2009)

Vzhledem k tomu jak byla jednička úspěšná tak byla jen otázka času kdy bude dvojka.Zábavnější, svižnější a akčnější.Na to jak byla jednička super, tak dvojka je o dost lepší.Velmi propracováné a prostě super.Ztrávil jsem dnes příjemné odpoledne s těmito filmy.(5.11.2006)

Jako dítěti se mi to moc nelíbilo, teprv teď jsem docenil všechny ty narážky a naprosto skvělý scénář. Podle mě lepší než první díl.(13.2.2007)

Toy story 2 je v podstate rovnako dobrý ako prvý diel, čo je ale jeho najväčšia slabina. Asi som čakal ešte niečo výraznejšie, zbesilejšie, vtipnejšie, akčnejšie a neviem, čo ešte. Od Pixaru sa vždy očakáva búranie hraníc a nastavovanie latky stále vyššie a to nie len pre konkurenciu. Niečo málo mu do najvyššieho hodnotenia chýba a keďže som Pixaru dal viackrát 5 hviezd, niekedy tie štyri neuškodia.(25.6.2012)

Až je mi blbé napísať, že najlepšie (brebtové) scény išli v záverečných titulkoch. Ale nie je to úplne pravda. Príbeh dvojky ma nechytil tak ako ten prvý, ale mal svoje skvelé momenty - I'm your father, pokračovanie sľubného vzťahu otca a syna, spockovský pozdrav od Buzza, väčšina scén s koňom, prasaťom a pánom Zemiakom a samozrejme fanatickí mimozemskí uctievači. Dve nové nie veľmi sympatické postavy - Jessie a Stinky Pete, ktorý bol naozaj stinky. Bavila som sa dobre, ale tak priemerne dobre. Veľmi silné tri hviezdy. A fakt, tie titulky si pozrite, stoja naozaj za to. Buzz dostane moustache :)(27.8.2011)

• BoPo

Jednotka ma bavila viac, pretože v nej lepšie fungovalo kúzlo oživlých hračiek. Dvojka mi príde, ako keby bola viac cielená na rodičov, aby sa ani oni v kine nenudili (odkazy na dospelácke filmy, ktoré deti ťažko poberú). Zároveň celá tá dejová linka ohľadne Zlatokopa a jeho party ma nudila. Čo najviac chválim je fakt, že dvojka zavítala do najlogickejšieho miesta, teda do hračkárstva. Tam to sršalo nápadmi (Barbie party a podobne). Nebolo to špatné, stále obstojné v porovnaní s konkurenciou, ale všetko to mestské dobrodružstvo zabilo čaro pôvodnej detskej izby. Stal sa z toho ľahko zameniteľný animák. Do príbehu ľahko zasadíte iné postavy typu zvieratá/príšerky idúce zachraňovať kamaráta zo spárov zberateľa/lovca a vyjde to narovnako.(31.8.2019)

podle některých možná lepší než jednička - to si nemyslím.. jednička u mě o malilinkatý kousek vede a asi to bude hlavně proto, že je to moje srdcová záležitost a jako malý jsem se na ni díval nesčetněkrát, zatímco dvojku jsem viděl jen dvakrát(21.3.2008)

Jak to tak bývá, s druhým dílem všeho přibylo. Bohužel ubylo srandy a originality a zůstalo posetství. 65%.(11.9.2009)

Pokračování veleúspěšného animáku neztratilo na své kvalitě, eleganci a dokonalosti ani gram a já jsem se opět dost solidně bavil. Příběhem si jsou jednička s dvojkou hodně podobné, co se záchrany kamaráda týče. Moc se mi líbily odkazy na různé jiné skvělé snímky viz Jurský park či Geriho hra. Film je zase doplněn skvělou hudbou, vtipnými hláškami a Rex opět perlil. A dát na konec "nepovedené scény" byl opravdu chytrý tah. Zkrátka pokračování, které je pořád stejně vtipné a skvělé.(2.9.2010)

První film mne nějak bavil víc. Tohle je více nostalgické, což nic proti, ale ta nostalgie přebíjí vtip. Jsou zde skvělé scény (nalezení "otce", záměna Buzzů, závěrečná honička na terminálu), ale jako by tomu něco chybělo.(27.7.2013)

Ve směs to samé ale důležité je že se pořád náramně bavíte.(4.9.2018)

Krásný film s originálním a silným příběhem. Spolu s prvním Příběhem hraček určil směr tvorby Pixaru kladoucí váhu nejen na precizní technické zpracování, ale i na propracovaný příběh s hlubším poselstvím. Kam se hrabe Shrek.(28.1.2006)

Dvojka se snaží nabídnout ve všem ještě o trochu víc než jednička. Hračky mají i více štěstí, začaly být výchovné, ale stejně zábavné. I přes to mě o fous bavil víc první díl. Ovšem z animáků všeobecně je to jeden z těch nejlepších.(31.8.2011)

K Toy Story jsem se dostal až dnes a musím říct, že jsem ani omylem nečekal takovou pecku. Výborná animace, příběh je nádherný, vtipný i dojemný a pro mě osobně je mnohem lepší než v jedničce. Má to opravdu vše, co by měl správný animák mít.(12.3.2013)

Toy Story 2 je zatím jediné pokračování,které Pixar udělal(už se ale blíží vlna dalších).A stojí za to.Jednička sice byla o malinko lepší,ale dvojka je taky parádní,jedno z nejlepších pokračování vůbec.Animace je špičková,nové postavy také(Zlatokop je parádní padouch,kovbojka Jesse taky dobrá),tuna filmových odkazů taky potěší.Prostě jedna z těch skvělých pixarovek,tihle chlapc i snad ani neumí zklamat.Tak doufejme,že trojka se taky povede. 90 %(21.6.2009)

Dvojka pět neubírá na kvalitě, možná trošku více toho klišé pro děti a méně nápaditých situací. Parta kolem Woodyho je pořád super a nové postavičky opět zapadly. Animace se po pár letech posunula opět někam jinam, až je to neskutečné. Jednička zůstala nepřekonaná.......7/10(26.3.2017)

Vtipné, animačně dokonalé a jakýsi příběh zde taky byl. Nevím co více dodat. Důstojné pokračování, které na kvalitě příliš neztratilo. Rovněž * * * *.(16.5.2011)

Jeden z animáků keré mali deti velice v oblibě mě se osobně omoho více líbila jednička. Dvojka je více nadupaná moderními věcmi a není tak rodinná a vtipná více se podobá akčnímu zaměření a to na tom sem velice ztrádal. Bohužel mne nenaplnil očekáváním i scénář který byla velice předvídatelný a málo originální. Takže v celku zklamání. Zlatý John Lasseter, kdyby to vzal do rukou on bylo by to jistě lepší.(17.12.2006)

Mě to přišlo lepší než jednička a to jsem se ani pořádně nechtěl dívat. Je tu víc vtipu a akce. Prostě dobrý.(4.5.2012)

Stejně vtipné a super jako jednička. No... i když možná děj za jedničkou trošku pokulhává, ale bavila jsem se moc. Akorát teda, je to hrozný nervák. "Jupí, jsou zachráněni, o ne. Dveře se zavřely. Jupíí už se dostali ven.. Ou ne. Auto už je pryč.." a tak dále a tak dále :D Bylo to už i u jedničky a v té dvojce mě to už začalo vyčerpávat :D A nepovedené scény na konci byly výborné. Skvělý nápad. 5*(6.1.2016)

Nevím, co má dvojka co dočinění s jedničkou :) Absolutní ptákovina, které se ale musíte stejně smát. Navíc nově přidaná panenka Barbie byla dost děsivá a z přechodu přes ulici se stal akční film.(27.3.2008)

Jedna z tých povestných druhých častí, ktorá je lepšia ako prvá. Vzťahy medzi hračkami odkazy na slávne filmy a tiež na svoju dobu krásna animácia - plná zvratov, akcie a vtipu. Toy Story sú jedna z mála vecí, ktoré keď vidím tak si dokážem spomenúť kedy presne som film videl po prvýkrát. A som rád, že bol Zurg porazený.(2.8.2019)

Velmi povedené pokračování skvělého prvního dílu. Dvojka v podstatě vybírá vše dobré ze svého předchůdce a přidává trochu dospělejšího humoru a pop-kulturních odkazů. Přecijen ale na mě více funguje prvotina, možná svou nevinností, která už hold více akčnější dvojka nemá. Přesto film, který můžu v jakékoliv době... To infinity, and beyond!(22.6.2010)

O dost lepší jak jednička. Tentokrát se k pěkné animaci přidal i poměrně zajímavý příběh bez hluchých míst, který díky krátké stopáži nestačí nudit. K tomu také více humoru a více popkulturních odkazů.(25.6.2016)

Jojo, je to dobré, ale musím říct že "1"nička byla lepší!!! Asi se mnou mnoho lidí nebude souhlasit, tak aspoň napíšu co mně k tomu vedlo: Tak za 1. k animaci postav a celé grafiky filmu nenám nic, je téměř totožná s prvním dílem. Ale za 2. ten příběh je v "1" rozhodně lepší. Co se týče postav v druhém díle, tak napříkad nechápu proč se najednou vyskytla nějaká hračka co se vydává za Buzzova otce atd. Je zde také příběh poněkud rozmazaný, narozdíl o jedničky kde přesně víme co se děje a má to větší spád... nemůžu si pomoct, ale pro mně je "Toy Story" a vždycky bude lepší než "Toy Story 2".(19.9.2004)

Teda lidi, mě to trochu zklamalo. Sice je to akční a dobrodružné, ale obávám se, že už nedává film takové sdělení jako v případě jedničky. Postavy jsou okoukané a ani záporák není dost záporný. Nadruhou stranu jsem se občas zasmála.(29.5.2010)

Skoro nemožný natočit něco tak nadčasovýho v tomhle roce. 95%(28.12.2008)

Zabil jsi mého otce. Ne Buzzi, já jsem tvůj otec.(26.2.2007)

O uroven horsi kousek, nez prvni dil, ktery postrada jeho inovaci a chytlavost, ale stale se jedna o velmi obstojne pokracovani a prvotridni animovanou zabavu se skvelym scenarem plnym vtipnych a dojemnych momentu tocicich se okolo bloumani nad smyslem zivota hracek. 7/10(12.11.2010)

Medzinárodne milované rozprávky o hračkách. Skvelý príbeh aj tentokrát, zaujímavá akcia, posolstvo, proste pre deti výborná rozprávka s peknou hudbou, len škoda, že sa stala tak komerčnou záležitosťou.(4.9.2012)

Během mého dětství se každý večer odehrával rituál ukládání všech panenek a medvídků do postýlek, podkládání hlaviček a přikrývání. V noci si totiž moje hračky povídaly jak se o ně starám a já tak pokaždé usínala s lehkou obavou, jestli v jejich hodnocení obstojím. Během filmu jsem se zastyděla se a zazpytovala svědomí. Po závěrečných titulkách jsem šla do sklepa, dvě hodiny přemisťovala krabice, ruce jsem měla špinavé od prachu, ale...moje Petruška z roku 1978 ve žlutých šatičkách háčkovaných mou babičkou sedí zase blízko mne.(22.11.2015)

Jsem moc rád, že si animátoři z Pixaru udržují u svých děl pořád stejnou, vysoko umístěnou kvalitativní laťku. Stejně jako u prvního dílu, i zde je totiž výkladní skříní výborná animace, jež je opět podtržena skvělým příběhem. Výborná práce! „Don't worry, Woody. In just a few hours, you'll be sitting around a campfire with Andy making delicious, hot schmoes.” “Woody once risked his life to save me. I couldn't call myself his friend if I weren't willing to do the same.“ (30.6.2019)

Opět jedna výjimka potvrzující pravidlo, že druhý díl nemůže ve svých kvalitách předčit svého předchůdce... Druhý příběh hraček totiž nabízí všechno, co nabízel díl první, ale přidává navíc špetku geniality ke každé jeho složce. Hudba je rozvernější i napínavější zároveň, děj už není tak mravokárný a naučný, jak tomu bylo v díle prvním, což otevírá dveře i zbytku dospěláckého publika a přibyly i další postavy, které jsou snad ještě zábavnější než ty původní (štěně, druhý Buzz, Zurg...). Absolutním vrcholem pak jsou nepovedené záběry, které oživují větší polovinu závěrečných titulků - u nich jsem se už smíchy opravdu válel po podlaze. Čtyři a půl. [únor 2007](5.2.2007)

Nádherný animáč, jeden z mála, ktorého druhý diel prekonáva jednotku.(2.2.2005)

Lehce vylepšená animace, zlepšená fyzika, povedenější příběh, dospělejší vtípky, perfektní hlášky. Jednička byla možná průlomová, ale dvojka je akčnější, zábavnější, napínavější a vtipnější... Prostě lepší! Technologie jde sice dopředu, ale Toy Story 2, ani po více než 10 letech nestárne! Těším se na trojku(19.2.2006)

Větší, zajímavější, propracovanější a hlavně ještě vtipnější. Hlavně mě pobavila celá řada odazů na jiné filmy. Smích léčí.(15.4.2007)

Jednotka mi prišla minimálne o triedu lepšia. Dvojka už bola dejovo akosi príliš prekombinovaná a veľa fórov mi prišlo skôr trápnych, ako vtipných. Ak však prestanem porovnávať s prvotinou, toy story 2 je v porovnaní s inými animákmi stále veľmi vydarený, najmä animácia je na tú dobu proste perfektná. Takže tie 4* si to predsa len zaslúži. Jo a Joan Cusack, čoby hlas kovbojky mi teda poriadne pílila uši.....(20.1.2013)

Nic naplat, i dvojka je po tolika letech stále kvalitní jako jednička. Opět velká nostalgie.(25.10.2014)

Pořád mám nějak radši tu jedničku ale dvojka je taky hrozně super, animace trochu postoupila, je to vidět ....(23.4.2007)

U tohohle filmu jsem řval smíchy. Dinosaurus mě zničil svými rulujícími hláškami. Já jsem tvůj otec od Zorga taky a závěrečné titulky s přibalenou "gumovou kachničkou" mě odrovnaly úplně...(9.2.2010)

Jak sa stalo, že som v rámci Pixar maratónu neokomentoval "Toy Story 2"? Neviem. Ale nevadí. Videl som ho nedávno a myslím si, že niečo si o ňom treba povedať. Podľa mňa veľmi silný, ak nie ešte lepší nasledovník vynikajúceho filmového otvorenie pre štúdio Pixar. "Toy Story 2" prináša späť všetky naše obľúbené postavy, vytvára nové, ktoré si rovnako užijeme a rovnako aj posúva hranice animácie dopredu. Film vyzerá vynikajúco. Na svoje roky úplne skvele. Plus jeho humor je podľa mňa špičkový. Všetko funguje a všetky hlášky a referencie na iné filmy sú vynikajúce. A najmä trefné. Smial som sa v správne momenty, bolo mi postáv ľúto v správne momenty a mám pocit, že rovnako som prežíval s nimi každú jednu momentku, kde sme cítili tú drámu medzi nimi. Hudba Randyho Newmanna v tomto filme skutočne funguje a je to asi jeden z jeho najlepších momentiek. Plus som mal vždy rád aj toho opravára hračiek a jeho opravársky kufor, kde bolo snáď všetko. Je fajn, že vidíme hračky viac cestovať, využívať ich možnosti a celkovo mám pocit, že sa hranice animovaného sveta posunuli v tomto filme oveľa ďalej. Záverečná dráma patrí medzi najlepšie a súčasne aj milujem všetky nové postavy ako sú Jessie, Bulseye, Zurg, nový Buzz Lightyear či Zlatokop. Fungujú skvele. Všetky momentky rezonujú, film je veľmi zapamätateľný a milujem aj koncové chybné scénky, ktoré vyčaria človeku ešte na konci filmu úsmev na tvári. V mojich očiach ešte lepší film, než jeho predchodca. A definitívne hovorím, že stojí za to ho vidieť. Hodnotenie: A(16.10.2017)

Ještě lepší než jednička. Bohatší příběh, dokonalá animace, perfektní hlášky, celkově víc dospělejší... "Můj" teranosaurus ruluje ještě víc než v jedničce, výtečný je opravář hraček (to jen dědula z Geriho hry!), prostě bomba...(11.12.2006)

Tak poté, co mě jednička ohromila, dvojka to dokázala také, což se jen tak nestává. Ano, bylo to trochu slabší než první díl, ale Pixar stejně zkrátka umí točit animáky a tohle je jedna z jejich perel! Příběh opět docela fajn, hračky milé, animace na svou dobu neskutečně pokročilá a dobrá. Plno vtipných hlášek a situací, barvy a roztomilost na vás čiší ze všech stran. Co víc si přát?(19.6.2013)

První díl se mi líbil o kousek víc. Pociťovala jsem z něj mnohem víc emocí. Ale i tak je to král mezi animákama.(30.11.2011)

Peripetie dvojice kovboj Woody a Buzz Rakeťák se už po prvním dílu trochu opakují, ale humor jim nechybí ani napodruhé a parodie na Hvězdné války mě vždycky potěší, tím spíše v takto vydařeném podání temného císaře Zurga. Ale doufám, že v trojce se tvůrci vytasí s něčím novým a originálním.(20.6.2013)

Pokračování? Skvělého animáku? Co dalšího by mohly ,tvůrci nabídnout? Povedený příběh,skvělé hlavní postavičky (paní Brambůrková) to vše se opět povedlo.Nic nelze vytknout.*****(12.1.2008)

Todle bylo ono! První díl byl skvělý, ale tohle bylo ještě lepší. Rakeťák Buzz a Woody bok po boku, stále pohotový Pan Brambůrek, nevlezlý humor, z kterého si každý odnese něco a nové hračky na scéně ("Jsem ženatý, jsem ženatý, jsem ženatý..."). Animaci se moc vytknout nedá. Nenudil jsem se ani chvíli, až mě fascinovalo, že takto fantasticky renderované scény patří do minulého tisíciletí. Podoba opraváře hraček mi dala vzpomenout na Gerri's game. Zlatokop tak zvrácený, jak má být. O něco více "zla" oproti jedničce, což dělá film ještě napínavějším. Sláva Pixaru.(18.8.2010)

Pre mňa druhý najlepší (americký) animovaný film. Skvelý dej (silný-emotívny-vtipný) dobré tempo (zápletky sú na úrovni) postavičky sú roztomilé a úžasné (rôzne hračky si získajú obecenstvo) a podmanivá hudba si z vás urobí úlovok (Oscar za pieseň je len tomu dôkazom). Animované kráľovstvo hračiek si opäť našlo svoju cestu k nám-divákom a my sme mu za to vďační, že nás svojim posolstvom pokorilo. Toy Story ako trilógia je sám o sebe už animovaný kult. Vďaka prístupu, ktorý bol vydretý pre obecenstvo, nie pre peniaze. To robí z tejto animovanej série poklad, a to nie len pre ratolestí...95%(31.10.2014)

Dvojka překonala jedničku pouze v kvalitě animace. Jinak to byl stejně dobrý a zábavný film.(13.1.2007)

Lepší než jednička za což může hlavně epizodní postavička Ela a Zerg.(8.8.2015)

Výborná digitální pohádka.Příběh hračekje zábavný a dojemný , čemuž velice pomáhají vynikající výkonyherců , kteří hrdinům propůjčili hlasy.Samozřejmě nechybí ani spousta minivtípků, které známe z klasických disneyovek.Toy Story 2 - oceněný Zlatým glóbem.Už se těším na třetí díl , který vyjde v roce 2008.(29.10.2006)

• Kuzlo

Nemôžem si pomôcť ale viac ako 30% nedám. TS 2 bolo pre mňa až na zopár vtipných hlášok a narážok na iné filmy sklamaním.(14.4.2011)

Přesto, že je pokračování slabší než první díl, 5 hvězdiček je jasných. Hodně jsem se těšil na svého oblíbence - Dinosaura - a nebyl jsem zklamán:-) Má opět několik skvělých scének. Moc se mi také líbila část, kdy Woodyho spravuje ten šikovný stařík - to je opravdu krásně udělané. Výborný je i závěrečný sestřih "z natáčení", který se objeví s titulky... Je toho zkrátka hodně, co se tvůrcům v tomto filmu povedlo:-) Tleskám Pixaru za další úžasné dílo.(9.6.2005)

Snad ještě dokonalejší než dokonalá jednička. Pan Brambůrek si vezme "ty zlý oči" a jde se do akce. Závěr na letišti je snad ještě vymakanější a akčnější než ve Smrtonosné pasti 2.(29.11.2008)

Jedno z najlepších pokračovaní v histórii filmu, a to myslím všeobecne, nielen animovaného. Čo ku tomu tak ešte dodať? Jednoducho GENIÁLNE!(26.7.2010)

Jeden z nejlepších animovaných filmů, které se kdy vytvořily. To je ten skvělý Pixar, příběhově, nápaditě a zpracováním naprosto výborný.(28.6.2011)

Když se dívám v podstatě na jakýkoli díl "Toy Story", mám pocit, že bych se vracel do stejného světa. Ono je to logické, protože ty postavy jsou stejné, ale spíš jde o to, že se vracím i do stejně kvalitního světa. Všechny díly jsou něčím výjimečné, něčím zajímavé. U všech jsem se neskutečně bavil, stejně jako jsem byl silně dojatý.(9.4.2014)

Opravdu nesmírně povedená věcička! ;o) Lepší jak první díl a to se stává zřídkakdy! ...... Jízda od začátku až do konce bez hluchého místa! Vřele doporučuji - záruka mimořádné zábavy! ... Prostě nejlepší animák!(22.12.2006)

Nejlepší díl série, dá se říct, že je to parodie sama na sebe.(21.6.2010)

Dvojka je o trochu lepší než ta jednička. Vše zůstává při starém, jen ten příběh je teď už takový, jaký jen Pixar dokáže.(13.8.2010)

Výborna dvojka ktorá dokresľuje to, čo začal jej predchodca. 85%(18.11.2008)

Hodně dobré pokračování, tento film není jen pro děti ale pobavý se u něj i dospělí.(13.11.2009)

Je to trošku zvrácené, hodnotit dvojku ve světle trojky, ale cesty páně jsou nevzpytatelné (a občas i dost klikaté, hrbolaté a občas slepé). Pixar opět dokázal, nebo tedy spíš prvně dokázal, že i pokračování animáků nemusí jít přímo na DVD ale může být plnohodnotným filmem v kinech. Nemluvě o tom, že i v té době byla animace stále v rozpuku. Ještě štěstí, že se nerozhodli pro pokračování nějaké šílenosti, takhle to úspěšně dopadlo, Pixar se nažral peněz a diváci zůstali kulturně naplněni. Důstojné pokračování, které dalo i tak trochu živnou půdu pro ještě důstojnější pokračování.(9.5.2011)

První díl je rozhodně moje srdeční záležitost, ovšem toto pokračování mi svou kvalitou naprosto vyrazilo dech. Napínavé, vtipné, inteligentní, dojemné. Nepovedené záběry v čele s "Životem brouka 2" byly báječnou třešničkou na dortu. Pixar válel, válí a bude válet.(15.6.2013)

Dvojka příběhu hraček předčila ten první téměř ve všech směrech (úžasný příběh, nové postavy, kamera, perličky typu tyranosaura ve zpětném zrcátku apod.) kromě jednoho - nebyla první. Přesto volím vyšší hodnocení a Toy story 2 řadím po bok doposud bezkonkurenčních příšerek, co se celovečerních animáků od Pixaru týká.(12.1.2007)

Dalsi fantasticky pixarovsky kusok, ktory prekonava aj svojho predchodcu. Dvojka ma vyborny a napadity pribeh, je plna humoru, skvelych vtipov a krasnej animacie. 4,5/5*(29.1.2007)

Ač je scénář ve svém jádru neobjevný a konzervativní, neboť v něm jde po x-té zase o hledání rodiny, základu to Spojených Států, Pixar pochopil to zákládní, co dělá film filmem - pohyb. Pohyb "herců" na plátně, pohyb v příběhu neboli tempo, správné načasování či pohyb v emocích postav. Pixar si neusnadňuje animaci mluvícími hlavami, které by vždy pár minut pohybovaly ústy a sdělovaly nám poselství, ale žene příběh dopředu a ještě do každé scény přidává desítky detailů, vtípků a odkazů.(2.11.2010)

Snad ještě dokonalejší než dokonalá jednička. Srdcovka z dětství. Miluju Toy Story. Tentokrát se hračky utkají proti mastnému tlustému sběrateli, co ukradne Woodyho. O něco dobrodružnější než jednička. Přibyly nové postavy, humoru je pořád dost a Woody s Buzzem jsou nerozluční kamarádi. Dinosaurus mě zničil svými hláškami. PIXAR opět ukázal že ve své tvorbě animáků nemá konkurenci.(13.7.2017)

Čekal jsem, že to nebude nijak zvlášť dobrý a že to nedokáže navázat na skvělou jedničku. Omyl byl ale pravdou, protože tohle bylo opět opravdu povedené a tvůrci se vypořádali zdatně jak s příběhem, tak i s oživením prvního dílu.Opětbezvadnej příběh. 4*(11.5.2008)

57. Zlatý Glóbus za rok 1999 - cena (1) - *Nejlepší film (komedie / muzikál) + nominace (1) - Nejlepší filmová píseň - "When She Loved Me" - Hudba a text Randy Newman(9.12.2008)

• daEmoNickY

Trapne .......... A ted me napada neni slovo trapne od slova trapit se? A to od slova trpet?(14.1.2009)

Nevím čím to, ale o hodně slabší než první díl, mín sem se smál, málo bavil, hračky okoukané.....(16.8.2010)

Druhý díl této skvělé trilogie. Reprojekce v dnešní době ve mě opět vyvolalo řadu vzpomínek na dětství. Je to prostě skvělé! Máš ve mě přítele!(14.11.2010)

O něco slabší než Jednička, ale i přesto vtipné a chytré. Hodně tomu dodávájí skvělé hlasy v originále( český dabing ušel) v podání tria HANKS - ALLEN - CUSACK. Postavičky parádně napsané a "Pan prospektor" je výborný záporák. 85%(31.1.2011)

Úspěšné pokračování. Kovboj Woody a jeho příběh mě asi nikdy neomrzí.(3.2.2012)

V poslední době mi tyhle počítačové filmy pro děti dokáží pobavit více než mnohé klasicky hrané filmy. Jednou z největších hvězd tohoto "počítačového " filmu je Příběh Hraček 2. První díl mě pobavil a ani jsem nevěděl, co mám od tvůrců čekat v díle druhém, ale oni mě přesvědčili, že se dá natočit 2 lepší než 1. Neskutečné scénky s plastikovou Godzillou a prasátkem stejně tak s Rakeťákem a Kovbojem. U tohoto filmu jsem se nasmál více, než u nějaké teenagerovské komedie. Tvůrci zde využívají možností počítačové grafiky na plné pecky. Tohle je film u kterého se pobaví nejen děti, ale i jejich rodiče.(8.1.2005)

Technicky prirozene o hodne lepsi nez prvni dil, pribehove me ale vic chytla jednicka. Ovsem ty "zkazene" zabery na konci, nebo odkazy na Stars Wars nemely chybu :-)(4.3.2006)

Od pokračovania môjho obľúbeného animáku som toho veľa nečakal, myslel som si, že to bude klasická druhá časť, ale to som sa sakramentsky mýlil. Toy Story 2 je takmer tak dobrý film ako Toy Story. Chlapi z Pixaru si zaslúžia naozaj pochvalu, že nesklamali a dokázali vytvoriť pokračovanie, ktoré nezahanbí meno svojho predchodcu. Davam 5x*, ale ak vezmem do úvahy, že som jednotke, ktorá bola o chĺpok lepšia, dal tiež 5x*, tak musím dodať, že tých 5 hviezdičiek znamená 4,9x*. :)(3.1.2007)

Nejsem zastáncem toho, že je to lepší než jednička, nicméně i tak to bylo skválý, vtipný a zajímavý. Moji oblíbení vojáčci nedostali protor podle mého přání, ale do příběhu se nehodili, tak jsem to strávil. Woody je jedinej kovboj, kterýho mam rád. Skvělý narážky na filmy, hlavně rex bežící za autem (godzilla). Nový postavy - zajímavý a největší gól jsou gagy na konci.(20.6.2010)

Případů, kdy je pokračování lepší než film, kterým všechno začalo, je v historii jen málo. Toy Story 2: Příběh hraček jedním z toho mála určitě je. Propracovanější příběh a noví hrdinové znamenají rozšíření světa hraček za hranice dětských pokojů a jejich těsné blízkosti. O 100% lepší animace je patrná na první pohled. Zkrátka pokračování, jež se stalo předzvěstí toho příjemného faktu, že ve studiu Pixar následující léta „nedokážou“ natočit špatný film. Čím dýl, tím líp.(24.7.2010)

Nemám za to, že by dvojka překonávala jedničku, ale je také neskutečně pozitivní a plna výborných nápadů. Ale byla mi zde plně otravná Jesse, ale zase to vynahradilo spoustu jiných blbostí.(2.8.2010)

Hračky ani ve druhém díle skvělého příběhu neztrácí nic na svém kouzlu a genialitě. Tenhle animák je podle mě legendární :)(14.2.2011)

Veľmi podarené pokračovanie, talentovaný tvorcovia, lepšia animácia, príbeh pobavil, ba aj viac ako v jednotke. Postavy nestratili na šťave, pribudli nové. Film je pre najmenších, menších, ale aj starších. Neurazí, ba naopak môže len prekvapiť. Fajn hudba aj hlášky s humorom. Je to milé, je to chytré a v kľude na viac pozretí. Myslím, že mám väčšiu radosť ako z jednotky, ale na plný počet to asi ešte stále nie je. 84%(6.4.2011)

Přímé pokračování prvního dílu,opět mě pobavilo a potěšilo.Druhý díl neudělal jedničce ostudu,spíš bych řekl,že byl ještě o chlup lepší.(13.8.2016)

Pokud bych si měl dát za úkol vyhledat příklad, kdy filmové pokračování předčilo předchůdce a zapsalo se do historie kinematografie, jako např. u T2, Empire strikes back, apod. opět jsem na něj narazil. Konec byl tak nepředstavitelně napínavý, že jsem zhola nedýchal. Další úžasný animák od Pixaru - určitě jeden z nejlepších. Neobyčejnost a genialita tvůrců jednoduše nezná omezujících hranic...(11.12.2016)

Dvojka je akčnější a podle mě ještě lepší než jednička! Bezchybná práce s citacemi a odkazy pro dospělé publikum (T-Rex ve zpětném zrcátku, "Jsem tvůj otec, Buzzi!") a parádní akce, jak to umí jenom Pixaři.(25.12.2010)

Uf, to byly nervy! :-D(27.12.2010)

Pro me je dvojka nejslabsi dil, i tak se ovsem jedna o solidni pribeh a velmi slusnou zabavu, jak pro deti, tak pro dospele.(6.12.2014)

Človek by si myslel, že geniálnu jednotku nie je možné prekonať... Pre Pixar však pojem nemožné neexistuje...(4.1.2006)

Vzhůůůru do nekonečna a ještě dááál. Těším se na trojku :-)(4.5.2010)

Ano, i po letech je to super a kdyby to slo, dam hvezdicek sest. Libilo se mi to vice nez jednicka.(24.6.2010)

Báječný odkaz na Vesmírnou Odyseu a Star Wars VI :-) ..."To pochybuju, že má tak malou spotřebu :-)" - "Ocásek mi letí do Petrohradu!"(6.4.2011)

Existenciální krize v podání hadrového kovboje? Rozdvojená osobnost / oidipovský komplex plastového kosmonauta? Panenky Barbie jako dekadentní subkultura? Tož to je úplně jiné kafe než napoprvé.(20.7.2013)

Právě ony popkulturní narážky a citace utvrdily pátou hvězdu a naprosto bezmeznou zamilovanost pro tuto trilogii.(4.9.2013)

Líbilo se mi to možná i o kousek více než první díl a ani netuším čím to je. Možná novými postavami, protože Jessie je správně bláznivá a Bulík krásně roztomilý, nebo tím, že se tvůrci pustili i do samotné minulosti hlavní postavy Woodyho a tím jsme se o něm dozvěděli více. Netuším, vím jen, že se mi to vážně líbilo. "Zachránil si nám život, jsme ti nesmírně vděční."(28.2.2017)

Opět vynikající záležitost animovaného světa! Světa hraček! Oproti jedničce se zde už trochu více tlačí na pilu. Vše je více propracovanější, máme tu nové kamarády do party, máme tu opět trochu toho animovaného napětí, ale hlavně nechybí Woody a jeho paranoia... Ten kluk kovbojská prostě musí mít pořád tu svoji pravdu. Tak tvrdohlavou hračku jen tak nepotkáte! No nic. Pohádka je to moc pěkná, zamilovala si ji i moje dcera, což je pro mě samozřejmě také hodně důležité a jen podotýkám, že Pixar a Toy Story, to je jedna velká BOMBA! Vzhůru do nekonečna a ještě dál! 85 %(31.1.2018)

Asi nejslabší film od Pixaru jaký jsem zatím viděl. To ale neznamená, že by stále nešlo o nadprůměrný animák. Ale prostě jsem se v některých pasážích vyloženě nudil nebo mi přišly dětinské či trapné, např. většina scén s Woodym a kovbojkou a její bandou. Ale zase je tu pár dobrých parodií na scénky z jiných filmů (Jurský park, Star Wars...). Takže nakonec lepší 3*.(22.3.2008)

Taky pěkné, barevné a zábavné jako jednička. Zásadní rozdíly v obou filmech nevidím. Oba dobře pobaví. 80%(29.5.2008)

Pozor, komentár obsahuje spoiler! Veľké sklamanie. Tá prekombinovanosť situácii, ktorú na jednotke a trojke tak milujem, je tu žiaľbohu znásobená tromi. Napr.:Buzz a spol. musia zachrániť Woodyho z kufra, ktorý bude letieť do Japonska. Vôjdu do miestnosti, kde sa to kuframi len tak hemží a navyše je tam ešte jeden rovnaký kufor, ako ten, v ktorom je Woody. Partia sa rozdelí a každá polovica nasleduje jeden z kufrov. Prvý je chytený, no je v ňom len starodávny foťák s bleskom. Buzz neskôr nájde správny kufor, no od milého Zlatokopa dostane jednu menšiu facku. Woody sa snaží ujsť, no Zlatokop mu natrhne ruku. Vtedy prídu ostatní s foťákom a s bleskom a zmiatnu Zlatokopa, ktorému dajú príučku. Lenže medzitým kufor, v ktorom bol Woody, a v ktorom je stále Jenny (jeho nová kamarátka) pokračuje v ceste. Nasledujú ho, no ten prejde do lietadla. Buzz s Woodym a Jenniným koňom nasledujú lietadlo, Woody doň naskočí, ale Buzz s koňom za lietadlom nestíhajú, takže sú stratení na letisku. Woody nájde Jenny a keď vychádzajú z lietadla, dvere sa tesne pred nimi zatvoria. Nájdu si únikový východ a vychádzajú po tenkej tyči, ktorá spája kolesá s lietadlom. Woody sa šmykne sa Jenny ho drží. Vtedy príde Buzz na koňovi a komplikovaným spôsobom sa Woodymu aj Jenny podarí dostať sa na koňa. A to je len jedna z týchto komplikovaných situácii, ktoré navyše občas vyruší nuda a predvídateľnosť deja. Najväčšie sklamanie do Pixaru...(31.8.2010)

Dokud budou vznikat filmy jako jsou dnes ty od Pixaru, tak budu chovat naději, že se ty krystalické hodnoty jako jsou přátelství a pomoc druhým stále bude dařit přenášet i na další generace a že to na světě přece jenom za něco stojí :-) Nemůžu si odpustit při vzpomínce na Toy Story úsměv, mou dětskou duši to prostě baví. Scéna s přechodem přes silnici a odkaz na Jurský Park a Hvězdné války si zaslouží jedničku s hvězdičkou.(27.9.2010)

Lepší než jednička. Good job.(26.10.2010)

Snad ještě lepší než první díl :) úžasnej tučnák!(24.6.2011)

Slabší,ale přijatelné :)) .. Nelíbí se mi nové postavy. Nejlepší je Woody a Buzz. 4* slabé.(4.4.2013)

Animaky, v ktorych hracky ozivaju, rozpravaju a zazivaju prve dobrodruzstva ...... mi fakt nic nehovoria, takze cele Toy Story 2 ide mimo mna. To si uz radsej pozriem Ratatuille ako toto .... 70% ledva(19.5.2013)

[Druhé zhlédnutí] Sequel původně určený jen na video (!) by bylo možné odmávnout jako typické pokračování "všeho více". Ale zde jde o provedení, to "všeho více" je tak brilantně dodáno, že mě nenapadá jiná série, kde by tutovková rovnice fungovala takhle spolehlivě. Toy Story 2 je tou nejakčnější jízdou, jaké CGI celovečerní animáky za 20 let existence zažily, hračky diváka nenechají vydechnout a jde se z jednoho set-piece do druhého. Dle mého (subjektivního názoru) má pokračování kvalitnější vtipy, dobře vybrané (nové) postavy, vypjaté emocionální scény a zub času se na dvojce zahryzl mnohem smířlivěji než u prvního dílu. 90 %(18.1.2016)

Příběhově malinko slabší než jednička, animačně výrazně lepší. Od tvůrců to byla sázka na jistotu, která se vyplatila jak vzhledem ke kritikám, tak k rozpočtu. Děti potěší docela akční příběh a staré dobré známé postavičky, dospělého zaujme parodie na Star Wars. Rozhodně potěší i po těch 18ti letech, což už samo je vizitkou, jak dobrý ve své době film byl.(20.1.2017)

"Máš ve mě přítele" Jo tak to má vypadat. Úžasné pokračování. A navíc film jsem slyšela nedávno s anglickým dabingem, Hanskův hlas je božský. Jen tak dál...!(9.7.2009)

Pokračování mého nejoblíbenějšího animáku, Toy Story: Příběh hraček. Tentokrát je to, ještě vymakanější film, než první díl! Zamilují si ho i dospělí, protože většina vtípků, je určená pro dospělé! Vrací se stará známá parta z prvního dílu a je opět při síle! Opět se dočkáme skvělých vtipných scének a výborných hlášek, ale také odkazů na spoustu známých výborných filmů! Animace je opět na vysoké úrovni a je ještě detailnější a propracovanější, než předtím! Příběh se tentokrát točí kolem zachraňovaní. Andy (hlas John Morris), Woodymu (hlas Tom Hanks) omylem natrhne ruku a odjede na kovbojský tábor, ale bez něj. O pár dní, později je před Andyho domem výprodej starých krámů, který pořádá jeho maminka (hlas Laurie Metcalf). Woody se tak díky tomu, po souhře náhod, omylem dostane do rukou jednomu sběrateli hraček (hlas Wayne Knight) a zjistí, že patří do vzácné kolekce hraček a, že on sám je cenná hračka z černobílého seriálu z 50. let minulého století. Buzzova (hlas Tim Allen) parta se tedy vydá Woodyho hledat a zachránit. Woody se mezitím dozvídá, že celá kolekce čítající, prospektora Peta (hlas Kelsey Grammer), kovbojku Jeesie (hlas Joan Cucack) a koně Bullseye a jeho, bude prodána do muzea hraček v Japonsku. Woody stojí tedy před volbu. Zachránit se a odejít zpět s jeho přáteli za Andym, který ovšem stárne a nebude si s Woodym hrát věčně a nebo zůstat v kolekci a být obdivován miliony dětí přes sklo po další dlouhá desetiletí. Výborný příběh! Spousta skvělých situací, které vás pohladí na duši, anebo vám skoro zničí bránici. Naprosto geniální animovaný film, překonávající ve všech ohledech první díl! Navíc opět je to takový pohodový, přátelský film! Opravdu skvělé! Kultovní snímek, navíc s perfektním soundtrackem. 5 hvězd. PS: Snímek ukazuje, že nic netrvá věčně a všechny děti své hračky jednou opustí a přestanou si s nimi hrát. PSS: Jo a taky konečně uvidíme Buzzova největšího nepřítele, Zurga (hlas Andrew Stanton)!(19.9.2010)

Toy Story 2 už není tak úchvatný film, který hrkne nadšeného diváka animáčů do oči, protože je to už ohrané. Děj se ale podařil a ani chvíli nenudil. Jen to už prostě nemá na ten první díl. Zde se už zakomponovalo více vedlejších postav a to se hezky vyplatilo. Chválím i "nepovedené" záběry, to se jako nápad hodně cení.(11.2.2013)

Andy odjíždí na kovbojský tábor, a své oblíbené hračky nechává doma. Shodou okolností se ale stane, že jeho nejoblíbenější, kovboje Woodyho, získá ziskuchtivý Al McWhiggin. To ale nemohou ostatní hračky, v čele s Buzzem Rakeťákem nechat jen tak, a vydávají se na záchrannou výpravu. Woody ale musí čelit vážnému rozhodnutí, zda se vrátit tam kam patří, k Andymu, a nechat ve štychu další hračky ze stejné série jako je on... Stejně jako u prvního dílu, ani druhému není téměř co vytknout - ano jedna drobnost tu je, ale za to nemůže ani tak film, jako spíš já a můj věk. Už dávno mi není deset let, kdy by pro mne byly hračky tím nejdůležitějším, čímž pro mne tento film ztrácí trochu ono kouzlo (ale těším se, jak si to znovu vychutnám s dětma). Jinak jde o standardní Pixarovskou animaci (= rozuměj jednoduše perfektní), se spoustou více (či méně) povedených vtipů a nezbytným ponaučením na konec (když se nemůžeš rozhodnout mezi A a B, tak si vem oboje :) )...(23.6.2013)

O něco málo slabší než jednička, i tak se ale jedná o skvělý animák nejen pro děti. Některé narážky opravdu potěšily (SW), ale celkový dojem z nových postav nebyl takový, jak by podle mě být mohl.(4.3.2014)

Pro mě to samé jako u prvního dílu. Rozhodně spokojenost.(9.11.2014)

Pokračování nejsou zdařilá. Většinou. A výjimka prostě potvrzuje pravidlo. Narozdíl od jedničky jsou v tomhle díle samozřejmě lepší animace, ale spousta nových hraček a ne vždy je to ke škodě, i když většinou nám straší ve skříních. Ano, je smutné, když si s hračkou nikdo nehraje. Pak jí prostě ty ostatní hračky musí pomoct. A že je to občas dost o... pusu, když taková hračka musí překročit dálnici. Má to vtip, je to dojemné, je to hezké, co dodat?(20.12.2007)

Absolutní akční jízda a scény dojetí! PIXAR rozjíždí to co nestih v prvním díle Příběhu a dokazuje kdo je pánem v oboru zábavy! Oscarové herecké výkony všech kompjůtrových hrdinů (stejně jako u Disneyho mají animátoři PIXARu své děti, manželky a nepříjemné šéfy, které bravůrně odpozorovali v jejich chování a následně vkládají do pohybů, charakteru, mluvy animovaných postaviček). Humor se tu vrství od grotesky, parodie až po intelektuálnější legrácky. Opět nechybí reklama sama na sebe a zjevuje se v cameo roli: stařeček Geri jako restaurátor. Ve filmu se objevuje - troufám si říct - nejdojemnější scéna v animovaném filmu ( Bambi.. promiň..), kdy kovbojka Jessie zpívá píseň o údělu hraček, když se děti mění v dospělé... PIXAR je jediné výrobní studio na světě, jehož filmy jsou divácky úspěšné a kvalita dlouhodobě špičková.(28.5.2010)

Opravdu skvělé pokračování. Krásná vtipná animačka.(1.1.2013)

Pokračování si stále udržuje kvalitu, tentokrát je ve filmu mnohem víc momentů, který se zasmějí dospělí. Parodie na Star Wars pobavila!(4.1.2014)

Málokdy překoná dvojka jedničku. S Toy Story se to podle mě povedlo. Tam, kde byla jednička minimalisticky propracovaná, je dvojka rozmáchlejší a scenáristicky složitější. Možná za to může to, že jsem kdysi na PS1 Příběh hraček 2 smažil každý den, ale tenhle film je prostě perfektní. Hodnocení bude ve výsledku stejně, protože přes maximum jít nemůžu, ale tohle pokračování mám radši, než původní film. 100%(25.8.2016)

Opět jedna z velmi vydařených animovaných komedií, která má potenciál zaujmout mnoho dětí,ale obsahuje spousty vtípků i pro dospělé. Bezpochyby největší úsměv na rtech mi vyvolal výstup Geriho, z oscarového minianimáku Geryho hra. Skvělá animace, skvělý scénář, vtipné, dobrodružné i smutné scény. Co víc si přát od animovaného filmu?(25.11.2002)

Jednoznačne najkrajšia rozprávka a to nie len pre deti. Krásne emocionálne cítenie a detský rozum ktorí je iní ako dospelí.(12.10.2007)

Perfektní animace, na svou dobu naprosto úchvatná. Do toho krásný hudební doprovod a skvěle 'napsané' postavy-hračky.:) Spousta odkazů - James Bond ( Goldfinger), Jurský park - ten dostal nejvíc mě a spouta už zmiňovaných. Tuny legrace a skvělá zábava! 90% - přece jen jednička byla první.(28.5.2008)

Prvy diel je super , no dvojke sa podarilo ist so zabavou este ovela dalej . Perfektna a maximalne dokonala zabava , ktora urcite neomrzi ani pri opakovanych zhliadnutiach . Jednoznacne je to jeden z najlepsich animakov co som kedy zhliadol . Hodnotenie - 99%(30.8.2010)

Byl jsem přesvědčen, že nové dobrodružství hraček už nebude tak dobré jako původní. Jenže... tohle bylo ještě lepší! Vynikající film! A nepovedené záběry jsou prostě úchvatné a geniální.(26.12.2010)

Ještě více dobrodružství a svižné animace. Tohle je obvzlášť povedené pokračování. Jistě, jednička byla teprve první počin Pixaru, ale jako divák z roku 2012 ji už dnes nedocením. Tohle je zábavné, hravé a neustále se tu něco děje. Užil jsem si to. Po prvním dílu jsem si zvykl i na zavedené pravidla, takže mě to už ani po téhle stránce neotravovalo. 9/10(22.7.2012)

Priznám sa mám trochu zvláštne poradie pri pozeraní tejto trilógie. Začal som fantastickou trojkou, ale dvojka bola taktiež skvelá. Výborný humor, príbeh, vtipné postavičky. Paráda!(7.1.2014)

Mé nadšení přetrvává, však jednička na mě zapůsobila víc.(16.9.2019)

Popravdě nevím co by na Toy Story 2 mělo být tak geniálního?! Protože si myslím, že je to úplně obyčejnej animák jako každej druhej. Vše mi na tomhle filmu připadá tak něják průměrné.(19.1.2010)

:o) Jaůů. Tak dvojka jednoznačně naplnila a především předčila moje očekávání. Po népříliš záživné jedničce jsem čekal spíše pokles, no ale dostal jsem spíše zvedák :o). Ve filmu se najde pár užitečných filmových odkazů, asi nejlepší je : "Já jsem tvůj otec", to mě jako rozesmálo opravdu hodně. To samé Buzz Rakeťák a jeho klon posedlý vesmírným padouchem... I celá animace mi přijde, že je o poznání kvalitnější než-li v jedničce, to bude nejspíš způsobeno časovým pokrokem :o). Kdybych si já mohl vybrat nějakou nejoblíbenější postavičku, tak by to asi byl ten hafan s pružinou. Joo a závěrečné titulky mě do kolen poslaly úplně. Tímto jsem se definitivně utvrdil v tom, že trojku rozhodně navštívím v kině a to v 3D podobě (po jedničce jsem krapet váhal, ale teď v tom mám absolutně jasno). Dalo by se říct, že jsem hračkám opět přišel na chuť!(28.4.2010)

Pološílený psychopat Buzz je mým velkým vzorem:)! Souhlasím s golfistou, že nepovedené záběry na konci filmu to je něco cose dá už jen převzít!(4.8.2010)

Dvojka pro mě osobně snad ještě lepší, než jednička. 100% = 5/5(12.3.2011)

Mě tedy mnohem více oslovil první díl.(18.4.2011)

Genialita příběhu je v tom, jak snadno by šlo upravit námět a scénář, tak aby film byl dospělácký. Film začíná po úvodu vlažně, pak je Woody ukradnut, a děj se rozdělí na lepší Woodyho linii a horší Buzzovu záchranou akci (do přechodu hlavní silnice). Dál se dostane Buzzova výprava do hračkářství, kde se naplno odhalí rozdíl mezi 1. a 2. dílem. Zatímco jednička byla o významu hračky v rukou dítěte, tak dvojka je o hračce, jako o věci zisku. Dále jsem postřehl, kolik je tady odkazů a inspirací na Hvězdné války/Star Wars (hned 1. sekundy, jsou starwarské, nebo odpověď Zerga Buzzovi: „Já jsem tvůj otec.“). PS: Posledním zhlédnutím jsem si uvědomil, že k Pixaru trapný konec bohužel (a to pusa Kovbojky Buzzovi je) prostě občas patří (naposledy jsem si trapného konce všimnul u Aut). PSS: U závěrečných titulků nemuseli vkládat některé “vystřižené“ scény.(22.3.2012)

Dobré pokračovanie prvej časti.....80%.(2.10.2006)

V tejto dobe v ktorej je velmi vela animovanych filmov musi animak perfektne zabodovat aby ma oslovil natolko ze ho budem este dlho zaradovat medzi jedny z najlepsich animakov i celkovo najoblubenejsich filmov. Toy story 2 bol jasny obraz umu celeho timu ktory sa na projekte podielal . Vynikajuca vizualna stranka,duchaplny a zaujimavy dej a vynikajucy charakter postav. Podobne ako jednotka i dvojka ukazala velmi do seba.(31.12.2006)

Jeden z mála případů, kdy druhý díl předčí ten první. Pixar vzal většinu hlavních hrdinů z jedničky a nahnal je do pořádného, smíchem, nápady a akcí nabušeného dobrodružství. Tentokrát byly překvapivě obvyklé neduhy druhých dílů jen ku prospěchu - prohloubení charakterů se povedlo, více akce a napětí, pixarovské poselství se změnilo v "řečnickou" otázku a hlavně různé vsuvky a odkazy byly vážně parádní ("Dinosaur přes palubu" a "Jsem tvůj otec" rulezzz :-) Druhý Příběh hraček se také o něco víc přiblížil staršímu publiku a celkem mě navnadil na třetí díl (doufám, že se série nevydá ve Shrekových stopách).(11.10.2009)

vzít jednoduchou zápletku vhodnou pro díl seriálu a udělat z ní plnohodnotnej celovečerák, to dokáže snad jenom pixar.. a zároveň přidává další důkaz o tom, že dvojky dokážou bejt lepší než jedničky.. je svižnější, vtipnější, animace postrádá svoji počáteční sterilitu, najdeme v ní odkazy na předchozí díl i předchozí pixarovku život brouka a dočkáme se i parodie na star wars... jedním slovem geniální!!!(18.6.2010)

Skvěle zpracované - maximálně zábavné. Zurg je super. 84%.(2.8.2010)

Pixar prostě umí. Téměř dokonalé. Dost zábavné, vtipné... Povedené odkazy na známe filmy. A nepovedené záběry na závěr super.(21.12.2010)

Jednička překonána ve všech směrech, jeden z nej animáků všech dob! A to se jedná o sequel, neuvěřitelné. Edit 10.7.2015: Při druhém zhlédnutí jsem si uvědomil jednu věc, proč je Toy Story 2 tak skvělý film, není to totiž skoro vůbec pro děti, klasická klišé animáků jsou eliminována na naprosté minimum a místo toho tu je několik naprosto neskutečných hlášek a odkazů. Top 5 animák všech dob, bez debat. (Blu-ray, orig.)(16.6.2011)

Stejně kvalitní příběh jako u jedničky (ne-li lepší), jeden z nejlepších animáků, co jsem zatím viděl. 100%(5.4.2012)

Myslim že hláška " já sem tvůj otec" mluví za vše....(12.1.2007)

Moc se mi to líbilo. Famozní úvod a lá star wars, ftipný výpravný příběh a happy end, to je to, co jsem od tohoto pohodového animáku očekával. A je to možná i lepší než toy storry 1, které však bylo přelomové. *****(13.1.2007)

krása, tenhle animák má duši jako málokterý(13.1.2007)

Pěkný to bylo. Godzillák byl slušnej imbo. 80%(22.3.2008)

Viděl fil podruhé je docela dobré, člověk si všimne více věcí, kterým se pak zasměje, což u tohohle filmu platí dvojnásob. Na našem filmovém večeru jsem se smáli pořád:-)(28.6.2008)

Mám jediný problém a to ten, že se nemůžu rozhodnout zda je lepší jednička nebo dvojka.(28.5.2010)

Srovnatelný, ba i lepší než první! 91%(8.7.2010)

Viděl jsem to jenom ve slovenštině, ale o to to bylo lepší. Ať řekli skoro cokoli ze začátku, tak jsem padal z postele smíchy. "Do čierta!", "sprostý klobúk" a další hlody mě fakt kua bavily. Pak jsem si na to teda zvyknul a už jsem se spíš soustředil na příběh, kterej sice nebyl tak dobrej jako u jedničky, ale furt dost dost pecička. Silný čtyry hvězdy(29.9.2010)

Vše pixarovsky geniální, ale oproti jedničce mi v tom chybělo "srdce". Jednička byla první vlaštovka, elán "utlumený" technologií (na svou dobu převratnou). U dvojky mi chybí to čeho se mi dostalo ve třetím pokračování.. dechberoucí, emočně vypjaté scény. Ne že by mi tady na hrdinech nezáleželo, ale jejich dobrodužství bylo spíš zábavné, než napínavé. Nebezpečí spíš jako možnost, než jako hrozba. Akce spíš jako hra, než jako boj. Tyto výtky však nic nemění na tom, že se jedná o skvělý, dobře fungující film pro každého.(8.11.2010)

Velká cesta za záchranu Woodyho od zlodějského prodavače hraček, který ho chce prodat do tokijského muzea, se opět vydařil. Na scénu přibylo několik nových postav - Bullseye (parádní koník), kovbojka Jessie. Tradiční zápletka prvotního odmítání a následného uvědomění si pravdy je opět naplněna, cesta k vyústění je ale hodně zábavná. Spousta chytře použitých popkulturních odkazů (v menší míře než u Shreka a proto i více zábavnější a chytřejší), krásná animace, propracované postavy. Hodnotím lépe než první díl. 80 %(25.11.2010)

jasných 5 hvězd, není o čem debatovat. vtipné, nenudící, příjemné, pro celou rodinu. Příběh fajn, sympatické postavičky (toy story 2 je první film který jsme z teto seri viděl :D) . víc se mi líbil ultraaktivní rakeťák, než spravnak kovboj. na těchto anim.rodinných komediiích se mi líbí ty mikroscény, které typ člověka jako jsem já rozesmějí hodně - např. na začatku jak se kluk vrací, tak kovboj varuje ostatní a scena na podlahu kde HRAČKY HRAJÍ TEXAS HOLDEM :D tenhle vtip já můžu vždy :)) těším se na jedničku a na trojku. Pixar rullezz(7.12.2010)

Ehm, njn prostě nejsem úplně nadšený...podruhé.(14.1.2011)

Vždycky mě nejvíce zaujímal opravář, který si vytáhl svůj kufřík a z něj začaly vyjíždět všelijaké šuplíky s výbavou. Pak začal pěkně Woodyho sešívat, čistit a nakonec přebarvil Andyho podpis z pravé dolní podrážky. Tohle je opravdu nezapomenutelné jako celá tato série !(8.1.2012)

Pokračování Příběhu hraček se skutečně povedla. A hodně to potěší. Nenudí to a vlastně se setkáte zase se svými známými. Kdo má doma dítka, je to povinnost pustit.(30.10.2012)

Stejne jako u jednicky sem se jako dite bavila. Pohadka o hrackach? Parada.(29.7.2014)

Oproti jedničke v ničom nezaostáva, mnoho geniálnych momentov robí animák výnimočným. A to na konci prídu ešte "nepodarené" zábery zo "zákulisia" natáčania, nápad hodný oscara.(18.1.2015)

Pěkná animovaná akční jízda ☺(10.7.2017)

Výrazné "plastické" postavy, jen minimálně zestárnuvší vizuální stránka (ve své době samozřejmě naprostý vrchol), nápaditá režie, mnoho chytrých vtípků i odkazů, neuvadající tempo, popřípadě v závěru už lehce přepálená akce (hračky za volantem a na letišti) jsou i nejsou to, co dělá z druhého Příběhu hraček veledílo překonávající první díl. Na to ho vyznamenává především dokonale vypilovaný scénář, jen tak mimochodem jdoucí do hloubky se zajímavým, netriviálním "dilematem".(1.7.2019)

• 1860

Z prvního dílu už to hodně ztratilo.. Dvojka, jak sem si zvykl, nenadchne..(4.3.2007)

,, Cizinci. Jsou odjinud. Ouuuuu!" Tak to čumim!!! Jess Harnell !!! Mno tak to je teda kalibr.... Nikomu možná neuniklo že se jedná o dabéra z Transformerů (Ironhide)...... Ještě chybí Andrew Kishina a nebo Peter Cullen a tenhle film má sto procent :-D Je to plné nových gagů a je toho prostě kopec srandy.... hvězdné obsazení..... i slavní a akční herci se musí občas odreagovat :-D(26.7.2008)

Říct, že je Toy Story 2 čirou komedií a klauniádou by nejspíš bylo přehnané, přesto je však posun do komediální roviny dost jasně patrný. Což ovšem rozhodně nemyslím jako výtku - ať už jde o zajímavé narážky a hrátky se slovy (pozor - v českém dabingu prakticky všechny vymizely) anebo o popkulturní narážky ("I AM your father!"), Toy Story 2 opravdu kraluje. Ale nikdy na úkor příběhu a postav. Náš antihrdina Woody vyspěl a tentokrát se dostává do potíží paradoxně především pro svůj nesobecký šlechetný čin na začátku. Což ovšem neznamená, že by se z něj stala neotřesitelná morální autorita - v průběhu filmu ještě dostane možnost pochybovat nad sebou a nad svými hodnotami...a "zaprodat" se. Prakticky zde tedy zůstává tato temná stránka filmu (a hlavní postavy), kterou jsem minule tak chválil. Jako celek pak TS2 skutečně působí poněkud majestátněji a okázaleji, ale to je pochopitelné: jde o druhý díl, animace je propracovanější, postav je více... Ovšem jádro zůstává stejné. Stále jde o nejlepší animák vůbec, pro svou propracovanost a pro duši, kterou mu tvůrci vdechli. Nezbývá mi než doporučit.(3.8.2008)

Stejně dobré jako díl první,možná i lepší.A odkazy a vtipy byly dokonalé!(16.6.2010)

Nádherná věc a i jako dospělý oceňuji tento suprově zvládnutý filmeček pro děti...(16.11.2010)

Pro mne asi tak o třídu horší než jednička. Horší příběh, méně hlášek, méně vtipných situací, sem tam nějaký ten scénáristický úlet a horší finále. Možná příště se mi to rozleží v hlavě.(15.2.2011)

Opäť vtipné, nápadité, poučné. A teraz i s Gerrym.(1.11.2011)

Zas a opět parádní scénář se spoustou odkazů na filmovou klasiku. Toy Story neomrzí nikdy. 8.5/10(22.12.2014)

Len čisto z nostalgie za plný počet. Všetkého viac, animácia o trošku lepšia, vtipov pre malých ale aj veľkých (ja som tvoj otec) dosť. :)(17.1.2018)

Podle mě nejlepší rodinný film. Je doknale poskládaný a zároveň nevyumělkovaný, spontánní. Vtípky překvapí a potěší i napotřetí, žádné povinné: To byl vtip, tak se tomu zasmějte ( jako u Doby ledové). Pixar je skvělý a Příšerky s.r.o. se drží jen těsně za tímto filmem.(24.11.2003)

Postavíme se na sebe a budem předstírat, že prodáváme vepřové s bramborou a artyčoklem! Kdo to u všech všemocných Johnů Cleesů vymýšlí? ARTYČOKL - to si budu pamatovat ještě hodně dlouho :D(12.1.2007)

Druhý film je snáď lepší ako ten prvý. Ešte vtipnejší, ešte lepší dej - na Zurga alias otecka nič nemá:-) Jedine záver s nepodarenými zábermi...(17.9.2007)

Velmi dobrý film, mám na něj stejný názor jako naprvní díl.(26.2.2010)

Z prozatim tridilne serie se jedna o nejslabsi kousek, coz neznamena, ze se banda hracek okolo Woodyho nesnazi zaujmout, ale vtipnych a napaditych momentu neni tolik, jako v ostatnich dilech. 65%(29.10.2010)

Prostě mi to připadlo, že je to skoro úplně stejné jako jednička. Nebudu tady tvrdit, že bych se se zájmem nedodíval, ale za ohranost dávám 3*. 65%.(22.5.2012)

Nevím, jestli je lepší jednička nebo dvojka (oboje jsou výborné) ale dvojka je díky tomu, že se hračky dostaly dál do světa a ne jen do sousedovic domku (jak tomu bylo v prvním díle), trochu víc napínavější a dobrodružnější. Každopádně jednička byla výborná a dvojka v žádným případě nezahálela.(7.9.2012)

Ani nevím proč, ale tahle animovaná série mi nikdy k srdci nepřirostla a jako malý jsem si raději pouštěl jiné animáky. A to mi zůstalo dodnes. Druhý díl mě bavil o něco víc než první, ale prostě to pořád není ono. K jednotlivým hračkám jsem si nedokázal vybudovat žádný vztah a celý jejich příběh mi tak byl dost ukradený. Pár povedených situací a nápadů v tom rozhodně je, ale nic to nemění na faktu, že se mezi fanoušky Toy Story neřadím. Lepší průměr.(16.3.2015)

Do nekonecna a jeste dal podruhe! Pokracovani uspesneho animaku se toci predevsim kolem Woodyho, kteremu se natrhne paze a najednou je pred nim osud pokazene hracky, ktere konci ve vyprodeji. Nestastnou nahodou se dostane do rukou hamizneho majitele hrackarstvi, kteremu prave Woody chybi pro zkompletovani "kovbojske" sbirky, a tak se rozhodne ho ukrast. A zatimco se ostatni hracky v cele s Buzzem rozhodnou vypravit na zachrannou misi, Woody zjistuje, ze byl jako hracka hvezdou serialu a potkava kamaradku, kovbojku Jessie. Celkove je tu novych napadu pomerne dost, jsou tu nove hracky (Barbie), grafika je detailnejsi a dostalo se i na ruzne easter-eggy, napr. odkazy na Jursky park, Star Wars apod. Humor taky drzi svou uroven, takze neni co resit :)(26.2.2018)

Nejsrandovnější animák pod sluncem a bez rozmýšlení jeden z nejlepších trojrozměrných filmů. Nutnost vidět předchozí díl k jeho jasnému pochopení - spousta narážek, nostalgie, vzpomínání, nádherných scén (mj. nominace na Oscar za píseň použitou v jedné z nich) a perfektní visualizace. Hledá se Nemo ani např. oba Shrekové si zde neškrtnou, jedna z nejlepších rodinných animovaných záležitostí na filmovém nebi.(7.2.2006)

Oba díly Toy Story jsou pro mě bezkonkurenčně nejlepší animáky jež lidské oko mělo to potěšení vidět. Nejsou dalším tuctovým filmem, jejich zpracování se liší. Navíc srší hláškami, na které se nedá zapomenout a i vedlejší postavy jsou šarmantnější než jinde (miluju Rexe a pana Brambůrka)....sice mě trošku dožírají písničkové pasáže, ale když se jednou naučítě texty Máš ve mě přítele a To vám bylo krásné, když mě míval někdo rád, nakonec se to dá překousnout.(29.1.2008)

Nebýt toho super překombinovaného konce, dám více. Jinak pěkná oddychová podívaná s pár moc pěknými vtípky.(7.4.2009)

Od prvního dílu se moc nezměnilo. Alespoň ne v animaci, dabingu ani kvalitě příběhu. Jen myslím, že tento díl je více i pro starší diváky. Složitější zápletka tomu nasvědčuje. Ovšem mladí jistě nejsou o nic ochuzeni. Krásný příběh!(12.10.2010)

Na začiatok by som povedal to že za žiadnych okolností tu nebudem porovnávať ktorá bola lepšia. Či jednotka alebo dvojka, pretože obe majú svoje čaro a páčili sa mi rovnako. No ale hlavne ma potešilo to že tam pribudli nové postavičky (hračky). Len škoda že to má iba cez hodinku a pol :(. Ale i tak veľká spokojnosť. PIXAR opať ukázal že v tvorbe animákov nemá konkurenciu.(18.10.2010)

Prvýkrát videné po 12-tich rokoch od vzniku, ale animačne stále na vysokej úrovni. Dej je vtipný, vyvážený a poučný, tak ako "jednotka". Dovolím si tvrdiť, že "dvojka" je vyzretejšia ako "jednotka" vo všetkých aspektoch. Čo považujem u dvojky za najväčšie plus, je primárne jej opodstatnenosť a nie iba plnenie vreciek dolármi (táto funckia je u Toy Story 2 u mňa až na druhom alebo treťom mieste) ako je to v prípade iných "animákov". Zároveň sa teším na tretie, toľko ospevované, pokračovanie :) Dúfam, že nebudem sklamaný, pretože "dvojka" zdvihla pomyselnú latku veľmi vysoko...(7.3.2011)

Toy Story 2 určitě o kapánek lepší než 1. Důvod ten je takový že v 1 se chvílemi Pixar jako by bál se do děje pořádně opřít jako by čekal jak budou lidi na první příběh reagovat. Ale ve Příběhu hraček 2 to už rozbalili ve velkém a proto samozřejmně 5*.(4.4.2011)

Pixar jsou frajeři, po druhé a opět perfetkní :)(13.5.2013)

Je to překvapivé, ale tento druhý díl se mi líbil ještě víc než jednička. Scénáristé se neflákali a animátori pěkně prohnali. Milé jsou připomínky hraných i animovaných filmů. Film je proto dospělejší. Hlášky jsou vtipné a příběh má spád. Animace byla detailnější a realističtější. Výjimečně dobrý druhý díl.(11.2.2014)

Druhej Příběh hraček mě zase nenechal chvíli v klidu, pořád tam sypal nějakou akci nebo vtípky. Ale myslím si, že první díl v ničem nepřevyšuje. I tak absolutní špička žánru.(13.4.2015)

Příjemné pokračování prvního dílu. Oddechová pohádka. Mám prostě rád tenhle druh animáků. Jedem směle na trojku!(19.8.2017)

O něco slabší než první film. Námětově sice vyrovnané, ale co se týče samotného příběhu, některé části mi tam trochu pokulhávaly. Celkově mě vůbec nechytly postavy Jessie a Stinky Peta, závěr mi navíc přišel neustále zbytečně prodlužovaný. Co se ale naopak humoru týče, myslím, že jsem se víc pobavila právě u tohoto filmu. Proto nechávám hodnocení stejné, jako jsem dala u jedničky.(9.12.2017)

Rozhodně mnohem lepší a vtipnější než jednička. Hlavně mě pobavili odkazy na jiné filmy, které byly přesně a nenuceně zasazeny do příběhu. V jedničce jsem si ještě cestu k Toy Story nenašel, ale dvojka si mě již získala a já jsem si díky tomu všechny postavy oblíbil. A přesně tak by to mělo být.(25.10.2018)

Asi ještě o kousek lepší než jednička - výborný starwarsovský motiv otce...:)(12.4.2006)

Pokračování, které si udrželo kvalitu prvního dílu. Perfektních hlášek není o nic míň a nejsou o nic horší (Rex: "Dámo, chyťte si stádo!" Slinky: "Buzziiii, Buzziii, ocásek mi letí do Petrohradu!"), přibyde ještě jeden Buzz Raťafák a pár dalších, o nic horších postav a ani morální ponaučení vás tentokrát nemine. No a pro ty, co znají Geriho hru je jeho pidirole úplnou třešničkou na dortu :). No a nesmíme zapomenout na závěrečné titulky a nepovedené záběry, bude vám líto, že už je konec. Jsem strašně zvědavá, co nám přinese Toy Story 3, protože - může to být ještě lepší?(29.12.2007)

Nevím který díl je lepší jestli 1 nebo 2 ale myslím že jsou stejně dobré oba dva.(22.9.2008)

Toy Story je prostě klasa, tomu není co vytknout. Chvílema je tak akční, že se tomu filmu naprosto oddávám a napjatě fandím hlavním hrdinům. To platí o všech třech dílech. Ovšem nejvtipnější snad byly "nepovedené" záběry na konci - Život brouka 2.(26.7.2011)

Výborné pokračování, bohužel když jsem byl malý tak jsem se na to tolikrát koukal, že jsem si to okoukal, takže to tu jednu hvězdičku ztratilo, ale už bych se na to asi nikdy nepodíval, už jsem to prostě viděl tolikrát, že jsem na to alergický. :D Ale jinak nemám nic proti, jako vždycky to byla kvalita.(12.12.2011)

Geniální! Oproti jedničce mnohem zábavnější a originálnější, co scéna, to perla, no prostě paráda! Po právu patří Toy Story mezi nejlepší animáky :)(4.3.2012)

Viditelně slabší snímek, který už pro mě pětihvězdou nepůsobil, ovšem za to tomu dávám velmi perfektní čtyři hvězdičky.Když jsem byl kluk jednalo se o mojí největší srdcovku a i teď se jedná o můj nejmilejší animák.A od pixaru neexistuje lepší film.(8.2.2013)

Hračky majú stále, čo povedať. Páčili sa mi vtipné narážky na iné filmy. Woodyho kovbojských kumpánov som si však neobľúbil.(27.3.2018)

95%(22.4.2018)

Pixar opět zabodoval. Příběh o nalezení Woodyho nemá chybu, je plný odkazů a parodie na řadu jiných filmů. Pro mě nejlepší scény : v obchodě s hračkami a na letišti třídění zavazadel.(26.5.2007)

o něco slabší než první díl, ale pořád vynikající. Rex se svými malými tlapkami opět boduje... "Look at my little arms. I can't press the fire button, and jump at the same time!" "I can't look. Could somebody please cover my eyes?" "Somebody do something!" :-)(3.10.2007)

Skvělá zábava pro celou rodinu. Měla jsem strach jak druhý díl dopadne, ale musím říct, že možná překonal o trochu i díl první. Úžasná je nová hrdinka kovbojka Jessie.(4.5.2008)

Vynikající animace, stejně skvělý příběh a odkazy na jiné filmy dělá z toho filmu opravdovou zábavu bez ohledu na věk.(21.7.2009)

Velice dobrý animák. Ratatouille jej předčilo, uvidíme, jak si povede trojka. 5*(8.11.2010)

Za ty zpívcí pasáže, který v animáčích fakt nemám rád, hvězdička dolů, jinak perfektní biják:)(9.1.2011)

Zachránil jsi nám život. Jsme ti nesmírně vděční. :D(15.4.2011)

Stejně hravá, vtipná a kreativní zábava jako v prvním díle, která mě dostala už našlápnutým úvodem a i zbytek stopáže se nese v duchu inteligentního a s úžasnou lehkostí podaného příběhu, který ve mně již podruhé probudil děcko hravé :-) 100%(11.1.2012)

Další díl úspěšné začínající série od Pixaru. Nečekal bych, že tento díl náváže svým humorem a vtipem na ten první, ale stalo se. Nové postavy a nová společná dobrodružství. "Hračka neopouští hračku", to je asi to správné motto, které by vystihlo tento film, možná už jenom: "Přítel své přátelé neopouští". Tady nejde nic řešit. 90 %.(18.1.2012)

Ani nevím co napsat. Už se zkrátka pro mě stalo pravidlem, že 2. díl je u animáků lepší než první. (stejně jako Shrek a Madagaskar). Já jsem si prostě nedokázal nevšimnout všech těch propracovaných hraček, vtipných legrácek a nápaditého příběhu. Po celou dobu měl film perfektní tempo a tu nejlepší pohádkovou a rodinnou atmosféru. A proto je lepší než Toy Story 1. Vůbec jsem neměl čas nudit se. (93%)(11.2.2012)

Roztomilé, vtipné, originální, plus skvělá parodie na Star Wars.(22.2.2012)

Predsa len mám radšej dvojku ako jednotku, je o niečo akčnejšia, vtipnejšia a hlavne príbehovo zaujímavejšia. Hodnotenie: 9.2/10(19.5.2014)

Prvnímu dílu jsem dal hodnocení nejvyšší, a dvojka ho ještě překonala, takže mi dochází stupnice. Tenhle film má všechno - příběh, humor, napětí, záporáky, vyspění charakteru... Není tu jediné slabé místo a určitě ho řadím mezi nejlepší animované filmy, co jsem kdy viděl. A skvělý nápad s "pokaženými záběry" na konci.(26.9.2006)

Záverečné titulky naozaj stoja za to!(2.1.2007)

Vtipné, milé, dojemné. Skvelé pre deti ako ja pre dospelých.(23.4.2007)

Super animák, který podle mě dokonce předčil výbornou jedničku. Ne, není to kvůli animaci (ikdyž ta je vlastně taky lepší), ale kvůli skvělému scénáři, ze kterého na vás dolétají tucty skvělých hlášek, přičemž scéna "Jsem tvůj otec!" je fakt kultovní. Jedinou výtku bych měl tak akorát k nové postavě Jessie, jejíž hlas mi lezl na nervy (originální dabing)... 90%(20.8.2008)

Grafika a animace ještě dále. Více proleštěnější a více hlubší vztah. Téměř nevymazatelné z paměti.(2.2.2009)

Jednička se mi líbila o něco víc :)(3.12.2010)

Ešte lepšie a vtipnejšie ako jednotka, s viacerými scénkami, ktoré si chcem pamätať, (Buzz: Who is behind ? Slinky dog: ME !, nevydarené zábery )a kvôli ktorým si 2ku pozriem minimálne ešte mnohokrát... :) Dabing Hanksa a Allena (+ostatní) je v absolútnej špičke, nové postavy boli sympatické, do deja,ako inak, zapracované dokonale. Avšak !!! Jediné, čo mi vadilo bolo dakedy až fantasmagoricky prehnané nešťastie hlavných hrdinov a tým umelo naťahované dĺžky filmu (na letisku, keď sa im v lietadle zavreli dvere), ale ak je pozitív niekoľkonásobne viac, ako negatív, čert to ber ! Opäť príjemný návrat do detských čias a tony vtipných hlášok... 5***** a 95,923 %(8.12.2010)

Další animovaný film, který se zařadil do mých oblíbených. :-) Tomuto filmu bych nic nevytkla. Mělo to rychlý spád, poutavý děj a spoustu zábavy. Velice jsem si oblíbila koníka Bulíka a jsem moc ráda, že je i ve třetím díle. Hodně jsem se nasmála u scénu "prevzeté" z Hvězdných válek, sice m ito připadalo trošku přitažené za vlasy, ale proč ne. Výborné pokračování na 5*.(18.3.2011)

Druhé najlepšie Toy Story. 8/10(8.10.2011)

Pro mě lepší než první díl, ale je pravda, že tyhle animáky beru dost podle momentální nálady. Nemám problém těšit se na trojku.(3.7.2012)

Ja zbožňuju Woodyho!! :-D Film není horší, než jednička, ale chybí ten wow efekt. Pixaři jsou machři. 90%(1.12.2012)

Moc pěknej animák, na kterej sem se s dětma vždy rád podíval. Řekl bych, že film u nás běžel určitě vícekrát než je jednociferné číslo :-)(26.2.2015)

Film jsem viděla po mnoha letech znovu, a musím zvýšit hodnocení. Neuvěřitelně mě to bavilo a nemohla jsem se od toho odtrhnout :D Super animace i příběh.(22.11.2015)

Neméně skvostné pokračování první dílu Příběhu hraček. Woody zažije to, co se většinou hračkám stává. Pokazí se, konkrétně se mu natrhne ruka a je odstaven na druhou kolej. Vlastní vinnou navíc skončí ve výprodeji a z něj se dostane ke sběrateli hraček. Poté sám zjistí, kdo vlastně je. Je to silná pasáž, když se dozví, že je slavná figurka z animovaného loutkového seriálu. A jak byl první díl o tom, že Woody zachraňoval Buzze, tentokrát tu je také dobrodružná záchranná výprava. Jenže role se vyměnily. Buzz zachraňuje Woodyho. [30264. hodnocení, 462. komentář, 85%, 293. nejlepší film](27.7.2019)

Trosicku, ale fakt len trosicku horsie ako jednotka, ale stale solidna zabava, ktora stoji za pozretie. Pribeh ani na chvilku nenudi, a 92 minut vam ujde ako voda. Nadupane 4*(6.2.2005)

ne tak dobry jako prvni original :) spi 3 a 1/2 *(12.1.2007)

Perfektní scénář, kamera (jestli se tomu i u animáků tak říká), více postav. Veselé a humorné momenty i hodně smutná a dojemná atmosféra. O humor se stará sehraný tým ve složení Buzz, Brambůrek, Rex, Slinky a Prasátko, ale jakmile dojde na muzeum hraček, příběh nabírá smutný nádech.(19.1.2007)

Další dvojka, která úspěšně konkuruje jedničce - nebo spíše jí nedělá ostudu, ale dobré jméno ... v paměti mi například utkvělo perfektní digitální zpracování rozsypaných křupek a od nich olepených prstů... ale scéna s opravářem, který není nikdo jiný než šachista z klasiky Garryho hra, je opravdu senzační ...(15.3.2008)

Lidstvo mělo štěstí, že tento film přišel do kin, a nevyšel jen na videu, jak se to původně plánovalo. Toto je totiž skvělá parodie na některé filmy(třeba Star Wars)(11.10.2008)

Graficky každopádně povedenější než jednička, ale v té bylo oproti dvojce více vtipných gagů a příběhově mi přišla lepší, ale i tak se ve dvojce najde pár vtipných momentů a celkově to vyznívá poměrně přesvědčivě.(15.10.2009)

I dvojka si udržela kvalitu.. moc se mi to líbilo. Noo jsem zvědavej na trojku v 3D(28.6.2010)

Väčšinou sú druhé diely horšie alebo nudnejšie, ale Toy Story 2 vôbec! :) Rovnako parádne a vtipné ako prvý film! Toy Story proste vládne. :)(18.8.2010)

Nerozumiem tým, ktorí dali menej ako 5... ale hlavne, že oni si rozumejú sami so sebou... Lepšie ako jednotka a jednotku považujem za úžasnú... PIXAR fucking rules!!! :)(27.9.2010)

Minimálne rovnako dobrý ako predchádzajúci diel. Nádherné a dojemné. Genialita.(27.11.2010)

Jednička mě zas tak vtipná nepřišla, ale tohle je prostě PECKA. Pro mě zatím nejlepšejší animák s ohromnou spoustou vtipných situací(rekordně klikající prasátko, použijem hlavu atd.). K tomu navrch pořádná dávka správného adrenalinu(přechod přes silnici, souboj se Zurgem...)(15.12.2010)

pokračování za které se není nutno stydět(19.4.2011)

První díl byl o něco lepší, ale pořád mě to bavilo. A nejlepší hlášky mělo prasátko:"Nevěřim, že to má tak malou spotřebu" :D(2.6.2013)

Značne vypiplanejší diel ako predchodca, hlavne v príbehu a skvelých hláškach. Hračky držia pohromade, Pixari dokonca vložili do príbehu ich citové prežívanie a emócie sú stvárnené originálne a na jednotku. Scéna spomienok na Emily je niečo čo poteší a utvrdí, že Pixari robia svoju prácu s veľkým nadšením a sú detailisti. Príbeh ma dosť bavil, ale opäť doň boli vložené nápady, ktoré boli premrštené - prechod skupinky cez cestu, Buzzov dvojník či samotné spracovanie poslednej tretiny. Každopádne po stránke animácie a scenára výborné dielko.(6.2.2018)

Dvojka, která se vyrovná jedničce! Nemůžu ani říct, který díl se mi víc líbí. Každý má svoje osobní kouzlo, kterým dokáže diváky upoutat a strhnout. Zkráceně: Pixar neumí udělat špatný film! ÚŽASNÝ!!!(22.3.2019)

Pro někoho je to rodinná zábava,pro mě je to existenciálně-filozofické drama ze života hraček :)(7.9.2003)

Velmi příjemné překvapení. Dobrý a svižně plynoucí příběh, který má i nějaké to skryté kouzlo.(13.1.2007)

Vynikající pokračování animované klasiky s několika opravdu zábavnými scénami. Dabing je výborný, animace krásně čistá a příběh potěší. Více takových animáků...(16.5.2007)

Jedno z nejlepších pokračováních všech dob. Sice o maličko slabší zápletka, ale pořád nic nenasvědčuje, že jde o pokračování,vše úžasně odcípá, postavy sází jeden gag za druhým a navíc přibylo pomrknutí na dospělé a filmových odkazů (SW, Jurský Park apod.)(20.7.2007)

Stejná lahůdka jako jednička(15.10.2007)

Až do Shreka můj jednoznačně nejoblíbenější animák. Na tu dobu opravdu nevídaná animace a hlavně dokonale nejen vizuálně, ale i charakterově zpracované postavy. Navíc ono někdy v takovémhle animáku může být schováno více emocí, než v té nejvyšperkovanější romantické komedii...(6.6.2009)

Opakování je matka moudrosti,zde se tady se toto rčení hodně potvrdilo(11.6.2009)

Dvojku už sem jako dítě asi neměl tak rád jako díl první ale pořád je to geniální animák nejen pro děti.(14.7.2009)

Pixar je tu znova a ešte lepší ako minule. Neviem, čo sa mi páči najviac, možno tie odkazy na Star Wars, Goldfingra a hlavne Gerris Game :) = pán opravár. Oproti jednotke o dosť zábavnejší. [...]Použite hlavu [...](1.12.2009)

Väčšinou bývajú dvojky oveľa horšie, avšak tento film je lepší než jednotka. Príbeh je zábavnejší, veselší, pre deti poučný... Čo viac si želať?(15.4.2010)

Ak už som "v laufe" s tými hračkami, musím aj na tomto mieste povedať, že platí všetko do detailov, čo pri prvotnom Príbehu. Na dôvažok treba dodať, že deti dostali opäť porciu akú si zaslúžia. nostalgia sa síce u starších prvým dielom zákonite vytratila, úžasné kino však tvorcovia pripravili aj o štyri roky neskôr. Akcia nabrala na obrátkach, potešiteľným faktom zostáva nemennosť hlavných postáv. Hm....Keď sa zamyslím nad tým, ako nás pohltil obyčajný (ešte k tomu aj animovaný) príbeh "tuctových" hračiek, ktoré máme na povale, skrzne podozrenie čo má ten príbeh také, čo iný nie. Atmosféru súdržnej komunity, pocity že niekde som to s ich obmenami zažil(i). Epicky napísať to a to sa nedá, akademické vkladanie technických prvkov snímku do hláv nemá to najhlavnejšie opodstatnenie. Jednoducho som rád, že som rád. Pozitívnu energiu tu cítia všetci (komentáre), nemôžem sa nepridať. Výborné! Dospelá duša nevie viac povedať.(16.11.2010)

Když vidím svoje hodnocení a svůj komentář a porovnám toto s ostatními, připadám si jako kazisvět. Nemůžu si pomoct, ale mně se to zdá jako velice, velice průměrný animák. Klidně mně za to proklejte až do sedmého kolene, ale jediná vtipná scéna byla "Jsem tvůj otec.".(6.12.2010)

Výborné pokračování výborného filmu. Takhle vypadat každý druhý díl, bylo by ve světě filmu o dost lépe. Scéna s novým Buzzem byla trošku okopírovaná z jedničky, ale to vůbec nevadí, člověk se zasměje u příhod Woodyho, Buzze a ostatních. Zvlášť skvělé bylo opravování Woodyho, slézání letadla a hlavně a především nepovedené záběry! I narážka na Bug's Life byla vypečená, opravdu podívaná od začátku do konce. Dabéři se znovu překonávají. Výborná práce Pixaru. Navíc v prostorovém zvuku ještě o třídu lepší. // Viděl jsem v originálním znění s titulky.(15.7.2011)

Čím dál víc miluju ty hračky!(10.10.2011)

Vzal jsem Toy story jak je mým zvykem jedním vrzem jako komplet. Prakticky všechno, co jsem napsal jako komentář k prvnímu dílu, platí i pro dvojku, snad s dovětkem, že Pixar nepochybně ukázal, že lze natočit pokračování filmu, které udrží kvalitu jedničky a rozšířit ji bez toho, aby bylo jenom opakováním již viděného. Opět velice příjemný a akční děj a opět spíš vhodný pro děti, ale o tom přece pohádky jsou. A opět po "řemeslné" stránce vysoká kvalita, jaká je koneckonců u Pixaru standardem. Příběh hraček je příběhem, který okouzlí každého a nikdo na něj určitě nezapomene ...(6.11.2011)

Lepší nežli jednička, kolikrát to můžete říct?(27.2.2012)

Oproti jednotke sa zlepšila už špičková animácia, pribudlo viac narážok na známe filmy a bolo to celkovo o stupienok zábavnejšie. Stále tomu však niečo chýba k tomu, aby to bolo viac zapamätateľné. Najlepšie na filme boli asi záverečné titulky.(18.8.2012)

Hráčky zase válí v naprosto rovnoceném pokračování. Trochu se sice vzdálili těm nejmenším, ale ty nárážky na Vesmírnou Oddyseu, úvodní sekvence a lá Star Wars a třeba kraťounká sekvence s bežícím T-Rexem ve zpětném zrcátku neměli chybu. Čím víc tu partu mám nakoukanou, tím víc, se mi tahle se utvrzuju v tom, že jde o nejlepší animák(y), hlavně tou nekomplikovanou lehkostí - 95 %(4.3.2013)

Druhý díl je dobrý :)(22.12.2014)

Videné asi tretí raz, ale aj tak bavilo a uchvátilo že som si film cely do detailu nepamätal. Sú to už nejaké roky. Na svoje hodnotenie 1999 som chcel vybrať nejaký film ktorý pasuje ku môjmu roku narodenia a symbolizuje moje detstvo. Toy story 2 tak ako jednotka bola výborná. Aj na svoj vek, krásnych 19 rokov, je jedným z najlepších animovaným filmom súčasnosti. Určite plný počet a filmový cieľ roka 2018 sa pomaly naplnil. 5*(13.12.2018)

Stále asi nejlepší animovaný film. Společně s jedničkou!(8.5.2005)

Pixar je prostě Pixar, jeho příběhy jsou neprůstřelné, originální a tolik vtipu by dohromady nedalo dobře dvacet jiných různých rádoby komedií. 90%(10.10.2006)

Skoro stejně zábavné jako jednička, ale tenkrát to byl originál. A trochu mám pocit, že těch gagů bylo stejně míň.(16.1.2007)

Návrat našich oblíbených hrdinů, kteří jsou opět ve skvělé formě (i když sem tam nějaká ta upadlá ručka...)(2.2.2007)

Možná ještě lepší než jednička....(24.7.2007)

Trochu méně povedené pokračování, avšak stále na úrovni a dobře udělané.(1.4.2008)

Jen málokdy se stane, že druhý díl předčí ten první. Toto je ten případ. Bravo 90 %(21.1.2009)

Uctyhodne pokracovani.(27.3.2011)

Animovaná klasika plná gagů, vtipných scén, citací, dojemných dialogů, nečekaných dějových zvratů a výborných záběrů. Zábava je to nejen pro děti, protože Pixar filmy vždy nabízí zábavu pro všechny generace. Navíc příběhy vždy mají nějakou myšlenku, vtip a něco do sebe. Zároveň to však není nijak otravně poučné, nebo příliš kýčovité. Slušná podívaná.(25.11.2011)

Viděla jsem jen a pouze tenhle díl a ten se mi moc líbil... Buzz Rakeťák je můj favorit! Povedená animace i příběh...(23.1.2012)

Jedina čast Toy Story, ktora odomna nema plných 100%. A moze za to hlavne ukričana Jessie! Inač opäť špičková záležitosť s množstvom ďalších zaujímavých postav, napätia, vtipkov a skvelej grafiky. PS: potešili rôzne odkazy na zavedené filmové série a záverečné "nepodarené" zábery.(3.1.2013)

O něco lepší než první díl. Scéna s Jessie a Emily je skoro mrazivá (a tak reálná).(28.1.2016)

Tržby v USA za první víkend: 57 388 839 $ (3236 kin) Náklady na výrobu: 90 mil. $ Náklady na reklamu: 30 mil. $ Ocenění: Oscar 1999 - nominace: píseň (When She Loved Me) Zlaté glóby - film (komedie/muzikál); nominace: píseň (When She Loved Me)(26.6.2016)

Zase sme o level vyššie. Aj po technickej, aj po vizuálnej stránke. John Lasseter je jeden z najúžasnejších režisérov všetkých čias. Toy Story - Boj hračiek, Život chrobáka a teraz Toy Story 2. Pixar milujem od malička a ich filmy patri k mojim najobľúbenejším. Som rád, že Toy Story 2 nie je len direct-to-video sequel. Animácia je predsa zase o niečo lepšia a to sa týka aj celého vzhľadu. Príbeh je tiež zaujímavý a taktiež záver filmu, kde pôsobí to klasické pixarovské napätie. Tom Hanks a Tim Allen - k ním nemám čo povedať. Randy Newman opäť urobil rovnako výborný soundtrack ako k prvému dielu. Jeden z mála pixarovských filmov, kde je toľko narážok na iné hollywoodske klasiky (Jurský park, Star Wars atď.) Barbie som nikdy nemal rád. Ani tu. Ich trápnosť bola však mierne humorná, ale išlo by to aj bez nich. Scéna s Gerim nemala chyba a to isté platí aj pre titulkové scény. Pixar je proste trieda... Taktiež aj tu som si pozrel aj druhú verziu filmu s audiokomentárom tvorcov (režisér John Lasseter, spolurežiséri Lee Unkrich a Ash Brannon, spoluscénarista Andrew Stanton). Odporúčam!(2.9.2017)

Príbehovo asi najlepší diel Toy Story zo všetkých štyroch. Animácia nezaostáva a nové postavy sa do príbehu perfektne hodia. 10/10 (Videné na DVD, SK dabing)(17.7.2019)

Sice začíná být na příběhu trochu znát hra na jistotu, ale dobrej námět se pozná taky podle toho, že dokáže spolehlivě fungovat i v případě několika trochu pozměněnejch podáních. Zatímco jednička dostala pátou slabou hvězdu za na svou dobu revoluční animaci, dvojka jí získává za množství popkulturních odkazů a mnohem rozmanitější výpravu.(2.11.2019)

Můj pravděpodobně nejoblíbenější animovaný film, který jak vizuálně, tak příběhově překonává první díl a téměř veškerou konkurenci od Pixaru (s výjimkou Úžasňákových).(8.5.2005)

Jedničce se nevyrovna(15.2.2006)

Ještě o kousek lepší a propracovanější než jednička(14.1.2007)

"Zavřete oči, vypadl mi špuntík!" Ještě zábavnější pokračování už tak dobréhou Toy story. Zábavné i pro dospělé, nejen pro děti. A dále bych napsal totéž, co o jedničce (včetně pochvaly české verze). K tomu musím vzpomenout i velice povedené závěrečné titulky s "nepovedenými" scénami! (Mimochodem, při jedné písničce jsem teď i zaslzel... asi proto, že jsem jako dítě byl na hračky dost citlivý)(15.1.2007)

Málokdy se dvojky vyrovnají jedničkám. Toy story se to podařilo a v mnohém jedničku i předčila.(16.4.2008)

Nevím jestli byla lepší jednička bo tohle dávám taky 85%(16.6.2010)

"Buzzy jsem tvůj otec". "Nééééé"(16.1.2011)

Lepší pokračování už snad ani nejde vytvořit. No co se tu rozplývat; prostě paráda. A "nepovedené" scény nemají chybu.(25.1.2011)

Z mého pohledu ještě lepší než jednička, vážně jsem se pobavil u mnoha scének a také závěrečných titulků.(28.12.2011)

Lepší příběh než jednička, mnohem nadčasovější a přístupnější pro menší děti. Celé to bylo dokonalé až na jednu věc - moc by pomohlo zkrátit stopáž o 5 minut. Ten správný okamžik totálního zaujetí a držení palců postavám se prostě nedá tolik natahovat. Přišel pro mě pád a nuda, konec mi vyšuměl. Zachránily to až "nepovedené záběry".(21.1.2012)

Tak koukám, že zase jednou poplavu proti proudu. Mě prostě jednička bavila mnohem víc, tohle už je na mě trochu přeplácané. Mám podobné pocity, jako když po úžasném Sám doma 1 zapnete i 2, a přestože se celkem solidně bavíte, uvnitř prostě víte, že na původní film to nemá...(20.8.2012)

Mnohí hovoria, že dvojka predčila jednotku, no to sa podľa mňa jednoducho nedá. Obidva diely sú rovnako výnimočné. Nie som síce animákový maniak ale značku Toy Story podľa mňa ešte z piedestálu animákov nikto nezvrhol. A bude to mať sakra ťažké.(3.9.2012)

I dvojka se mě hrozně líbila a hrozně bavila.(24.11.2012)

Pokračování slavného Toy Story 1 je stějně dobré. Opět ta krásná animace + nové postavy. Příběhově opět na 100% a stějně jako u 1. dílu nemám co dodat a je to za 100%.(28.1.2013)

• Godhaj

,,Já to nechci vidět! Zakryjte mi někdo oči!“ Druhé pokračování příběhu o oživlých hračkách u mě zabodovalo méně než první díl. Oproti němu se zde věnuje méně času příběhu, naopak více prostoru dostává různé skákání, běhání, honění se po obchodě, destrukce hraček a věcí. A to mě příliš nebaví. Příběh je v prostřední části hrozně hluchý, nikam se neposouvá a defakto stojí na místě. Velmi otravné jsou nové postavy, především kovbojka a kůň mi lezly na nervy. A jako u všech nových špatných animáků, i zde musí být na konci karaoke party, bez které by to prostě nešlo. Ale abych nebyl jen negativní, ve filmu se objevují vtipné pasáže i dobré hlášky, ale je jich opravdu málo.(26.12.2013)

Ještě vtipnější, milejší a zábavnější než první díl + úžasný koník BullsEye.(2.6.2014)

Jeden z těch lepších animáků. Technicky sice není dokonalý, jako ostatně i další z té doby, ale příběh je pěkný, přehledný a celkově milý. A narážky na známé sci-fi filmy potěšily.(14.12.2014)

• Brano

Asi by som sa už len opakoval z jednotky. Toto nie je robene pre dospelého človeka (aspoň z môjho pohľadu) no pre deti je to určite pekný animovaný film. U mňa rovnakého hodnotenie ako pri prvej časti.(19.2.2015)

Něco jako Vetřeleci, dvojka, která netěží z úspěchu jedničky, ale svěžím způsobem ho rozvíjí! Pro malé děti místy trochu drsnější, ale únosné. Dospělý se místy zasměje sám.(24.4.2016)

Na konci jsem byla víc napnutá, jak kdejaké dítě :-) a to jsem věděla, že to prostě musí dopadnout dobře :D(6.7.2016)

I když je v porovnání se zbylýmy dvěma díly dvojka asi nejslabší, tak to nic nemění na tom, že se stále jedná o skvělý film, který jsem miloval v dětství a v téměř stejné míře ho mám rád i v současnosti. Prostě paráda. 85%(27.7.2019)

90% Nejen že má dvojka oproti jedničce i dnes (2019) koukatelnou animaci, ale je i mnohem vtipnější a šikovně čerpá z minulosti. A hlavně i když je příběhem opět dětsky jednoduchá, tak tentokrát se mnohem víc snaží uspokojit i dospělé. Skoro si až říkám, jestli to není lepší film pro dospělé než pro děti. Aneb jeden z těch výjimečných případů, kdy dvojka překonala předchůdce.(2.8.2019)

9/10... Animák jak remeň... A s geniálnym timingom všetkých fórikov, narážok a akčných scénok...(18.4.2007)

Jojo, tenhle filmeček je taky jeden z mála, na které bych se klidně mrknul znovu ;-)(19.8.2008)

Donekonečna a ešte ďalej. Najlepší animák od Pixaru a zároveň aj jeden z najlepších animákov všetkých čias.(24.12.2009)

Další vynikající animák od Pixar. Postavičky si díky spoustě grimas musí zamilovat skoro každý. Takhle vypadá animák, který se dělá s láskou, ne jako chladný Číslo 9. Tady k tomu už se dá jenom čekat, co trojka :) a ani nepochybuju..(22.9.2010)

Toy Story 2 je hodně podobný jako jednička. Příběh několika hraček, který je úžasně ztvárněný se mi znovu líbil. Nejvíce jsem se bavil, až úplně na konci, kde byli nepovedené scénky z "natáčení". Jinak na tomto filmu se celkově nedá nic vytknout, ale pět hvězdiček nedám. Dávám 80% - čtyři hvězdy.(29.10.2010)

Dysney spolu s Pixarom sú proste klasa a snáď každý animáč od nich sa mi bude páčiť. V Toy Story nájdete presne taký humor a také animácie, aké očakávate. 4* snáď len preto, aby sme mohli oddeľovať kvalitné filmy od tých fakt najkvalitnejších.(1.1.2011)

"Zabil jsi mého otce!" "Buzzi, já jsem tvůj otec!" nebo "Štěkám, štěkám." Tohle je Pixar ve vrcholné formě (kde je jí konec). Nelze jinak než za plný počet.(15.12.2014)

Strhující pokračování party kolem dinosaura, vojáčků a tabulky, tentokrát o seznámení s kovbojkou koníkem a zlým zlatokopem.. Děj odsejpá jak má a i dospělý divák se baví. Skvěle zvládnutá práce Pixaru mi nedovoluje jinak než 4 z 5. Děkuji a doporučuji :-p(4.1.2015)

Krásné pokračování skvělého filmu.(22.11.2015)

Parádní pokračování parádní jedničky. To co platí u jedničky se skvěle přeneslo na pokračování s řadou nových postav, krásným příběhem a opět s řadou trefných a humorných scének nebo odkazů na nějaké ty kultovní a klasické filmy... Takto mají vypadat rodinné animované filmy...(13.1.2018)

Iba málo druhých dielov má takú kvalitu ako práve Toy Story 2. Po animačnej ,príbehovej a dabingovej stránke je film stále na vrchole. Bohužiaľ pre mňa je to najmenej obľúbený diel (scéna s rukami ktoré ťahajú Woodyho do odpadkového koša ma desí doteraz). Príbeh nám dospel takže je tu veľa smutných momentov. Mne osobne pridadá najsmutnejšie ,že polovička dabérov čo pracovali na tomto filme už nežijú...No a za zmienku taktiež stojí ,že keby nemal Pixar zálohu tohto filmu ,tak by sa kvôli chybe jedného zamestnaca ktorý ho omylom vymazal ,by sa musel film začať točiť od začiatku. Za mňa druhá najlepšia pixarovka.(20.6.2019)

85%(8.8.2019)

85%(7.9.2019)

Posun vo všetkých oblastiach v porovnaní s obyčajnou jednotkou. Príbeh je zaujímavejší a trochu viac zamotanejší, pridáva sa k tomu viac akcie.(30.9.2019)

80%(4.11.2019)

92 %(13.1.2007)

Laťka se povedla udržet a to se cení.(10.1.2008)

Opravdu skvělý animák měho mládí.Režiséři si dali nad tím hodně záležet.(19.4.2010)

uzasna rozpravocka pre vsetky vekove skupiny. Nadhera, porovnatelne s prvym dielom. P.S.: vsimli ste si, ze v kazdom uspesnejsom animaku sa najde postavicka s mierne podlomenymi nervami??? Tyranosaurus :-DD nema chyby(25.7.2010)

Také skvělé...(1.1.2012)

Dle mého názoru je dvojka srovnatelná s jedničkou, děj je možná ještě propracovanější, triky jsou o pár let modernější a Woody a Buzz jsou pořád stejní drsňáci. 80%(18.7.2012)

Překonalo to o trochu jedničku, což je klasický a vždy dost obtížný úkol. Super jízda, narážky na jiná filmová díla mě potěšila - především Star Wars, ale i mnohé další - čímž z toho dělají krom zábavy pro děti překvapivě i dospěláckou záležitost. Bonusy a "nepovedéné" scény u titulků bylo skvělé zakončení, u mě jedno z nejzábavnějších sledování titulků co jsem kdy viděl. [90%](10.11.2012)

Ještě lepší než jednička,ale na trojku to nemá :-).Toy story (celá trilogie) je mým nejoblíbenějším animákem,protože mi strašně připomíná dětství.Je to zkrátka nádhera sledavat úžasnýho Woodyho a Buzze.Dokonce jsem si všiml,že některé hračky z filmu jsem taky míval.Krása,krása,krása...........(28.5.2013)

Jeden z těch lepších animáků těžící ze svižného příběhu a spousty originálních a hezkých postaviček. K lepšímu hodnocení tomu ale chybí více vtipu, přece jen těch hlášek tam není tolik a přitom by tam na ně bylo prostoru dost.(21.7.2014)

Pořád velmi milé a vtipné, nasmála jsem se opravdu hodně, ale tak nějak je to pořád o tom stejném.(31.1.2015)

Možná dokonce i lepší než druhý díl a to se málo kdy vidí 100 %.(22.2.2016)

Pokračovanie skvelého príbehu, podporené novými postavami a postavičkami. Kvalitka ako jednotka. Animované príbehy ako tento sa často neurodia.(13.8.2016)

Nemusím tady vůbec nic psát. Kladné komentáře ostatních mluví i za ten můj. Jen se podívejte na rozpočet.(1.10.2017)

Takmer rovnocenné pokračovanie už legendárneho prvého Príbehu Hračiek. Scéna s opravárom hračiek je jedna z najlepších scén z tejto série. Zaujímavé je, že tú postavu vymyslel čechoslovák s menom Jan Pinkava. Ďalej sa mi páčia rôzne odkazy na slávne filmy. Najlepšia je asi jedna na Jurský Park.(3.12.2017)

Jeden z nejlepších animáků má pokračování! To musíme vidět! Velmi jsme se těšili a nebyli jsme zklamáni. Většinou to bývá tak, že první díl nějaké série nebo triologie je nejlepší. Bezkonkurenčně. V této sérií si ale jednička našla slušného rivala. Líbilo se nám, že dvojka byla zase o úplně něčem jiném než předchozí díl. Opět veliký pokrok u animovaných filmů. Další super film se super hercem Tomem Hanksem na plátnech. Seriál ,,Woody's Roundup" je super. Škoda že ho nepromítali doopravdy:( Trio režisérů nás opět dostalo do dětství i do světa hraček.bA opět kolem filmu šli otázky-Koho máš radši Woodyho nebo Buzze a nebo Jessie a jejího koně? Když se podíváte na jedničku a líbí se vám, tak se podíváte i na dvojku. Tak to aspoň platí u nás. No každopádně příjemná oddychovka jeden z nejlepších rodinných animovaných filmů a 5ti hvězdičkový film:O 100%(21.12.2017)

Skladby ve filmu: Woody's Roundup (From "Toy Story 2"/Soundtrack) (1:54) Act Naturally (2:23) Jessie, The Yodelin' Cowgirl (3:02) The Ballad Of Bullseye (2:31) You've Got A Friend In Me (2:05) Hey Howdy Hey (2:04) My Favorite Toys (1:54) How Does She Yodel? (2:25) The Prospector Polka (2:12) “One, Two, Three,” Said The Prospector (2:24) Home On The Range (2:28) To Infinity And Beyond (2:00)(15.3.2019)

Přibudou nové postavy, pro mě trochu slabší než jednička, ale pořád luxusní záležitost :-)(30.3.2019)

Stejně dokonalý jako jednička, což se jen tak nevidí. Jakoby to bylo točený coby jeden film a pak rozdělený na dvě části. Nedokážu říct, kterej díl se mi líbí víc. Hlavní baviči jsou samozřejmě prase, dinosaur, jezevec a bramborák. Bez nich by to padlo o dvacku níž. Takhle je to za 100%.(22.7.2019)

Výborná počítačová animace a znatelné zlepšení oproti prvnímu dílu, příběhově taktéž o něco lepší, zejména co se hluchých míst týče, přesto se pořád nějaké najdou. Přibylo spousta nových postav, které jsou vesměs sympatické. Nechybí plno vtipných a akčnějších momentů. Jde vidět znatelný kvalitativní posun oproti prvnímu dílu, i když je pořád co zlepšovat.(10.11.2019)

oveľa vačšia sranda viac odkazov na známe filmy najviac ma potešil lord zurg(6.4.2006)

Tak dvojnásobne lepšie ako jednotka. Ešte dokonalejší príbeh s novými úžasnými postavami. Som potešený. Najviac sa mi páčil ten koniec. Na trojku sa teším ako decino... :))(15.9.2007)

Tento příběh nemá jedinou chybu.(16.11.2007)

Tehdy jsem byl ještě v podstatě dítě, a tenhle film byl fenomén. Výtečný nápad a pro dítě skoro modla...Můj velmi oblíbený animák :)(23.6.2008)

Srandy kopec, nejvíc se mi libila narážka, na Jurský Park; dinosaurus rozhodně moje neoblíbenější hračka a nevím proč, ale výběr věcí do výprodeje mi trochu připomínal selekci z Schindlerova seznamu.(5.9.2008)

Pixar a Disney to jde k sobě.... Už se těším na trojku(11.3.2009)

Výborné..ešte lepšie než jednotka..v porovnaní s týmto mám chuť dať jednotke 4 hviezdičky. Prepracovanejší príbeh, vtipnejšie. Mal som pocit, že prístupnejšie širšej mase ľudí. Bolo tam dokonca veľa dobrých hlášiek a remindery iných filmov.(14.8.2009)

Stejně jako předchozí film i tento patří k elitě animovaných rodinných filmů. Perfektní scény, humorné a s pěknou špetkou toho správného napětí. Opět Buzz Rakeťák v hlavní roli a opět perfektně odvedená práce. Bravo!(1.11.2009)

Jednička je jednička, ale stejně, 5*.(18.11.2009)

Absolutní smršť. Takhle jsem se u animáku asi nikdy neřehtal. Je třeba ještě neco dodávat? Jo a moje oblíbená postava: dinosaurus. A v nepovedených záběrech kreace paní Brambůrkové. Je upřímně jedno kolik mi je, když se zrovna na tohle dívám. A začínám se těšit i bát pokračování.(13.2.2010)

Dvojka za jedničkou v ničem neztrácí dech. Výborný oddechový film. Nejlepší animovaná série všech dob. Už se nemůžu dočkat trojky.(19.2.2010)

Kdyby takto vypadala každá filmová dvojka, byla by to paráda! Příjemné pokoukání - 80%(15.4.2010)

Nemůžu si pomoct, ale tento animák mě nikdy nebral. Viděl jsem ho asi 4x a pořád mám smíšené, rozporuplné pocity...(31.7.2010)

Bylo to celkem fajn. Detsky film s prvky parodie, aby se mohli bavit i dospelaci. Uplne nejlepsi byly parodie na uplnem konci filmu ;-). Jinak myslim, ze jde o malicko nadprumerny film tohoto tipu. Znamkovani by bylo tak 3,3* coz musi jit malinko dolu.(27.12.2010)

Moji zlatúšikovia:)(13.1.2011)

Co se dá vytknout Příběhu hraček? Naprosto nic.(10.5.2011)

Ten úplný začátek byl fakt masakr. Ale i jinak hodně povedené!(3.11.2011)

Pokracovani uzasne 1 neni o nic min uzasne!:-) zlate stare animaky!(28.2.2012)

Dvojka která neztrácí tempo a možná ještě trochu přibrala svižnosti.(23.7.2012)

Dvojka je podle mne lepší jak jednička,a to podle mne hlavně díky příběhu.Skvělá animace a dobře nadabováno.Pobavil jsem se a nemusel ani moc přemýšlet.83%(25.12.2012)

Dlouho mě Toy Story míjelo, zato teď jsem sjel oba první díly současně. Co mě ale přimělo k hodnocení, je díl druhý, přestože i první byl vážně skvělý. Dvojka se o parník dostala na druhé místo v mém žebříčku animáků, Shrek je holt stále Shrek. Musím ale říct, že asi nikdy v dějinách filmu jsem tak nefandil hrdinům, jako v Toy Story 2. Měl jsem prakticky zatnutý pěsti a přešlapoval na špičkách, jestli stihnou na plastikovým koníkovi to letadlo, nebo ne :) Plná palba.(1.3.2013)

No rozhodně jsem velmi mile překvapen scénářem u prvního dílu se mi vůbec nelíbil. Zde je již vidět potřeba scénáristy oslovit i starší publikum což je velmi dobře.(12.8.2013)

Totální pocta filmařskému řemeslu klanějící se těm nejlepším dílům filmové historie. Parodie na Star Wars v konci mne dostala do kolen. Několik vrásek na kráse se dá najít vždy, ale v tomto případě hraje každý aspekt jen v prospěch snímku. Těch málo z Vás kteří se ke shlédnutí ještě neodhodlali. Zahoďte všechny předsudky a nechte se obejmout inteligentním, lehkým a příjemným humorem.(7.10.2013)

Tak tento sa mi páčil oveľa viac ako ten prvý + koniec... milujem keď dajú tie nepodarené scénky z natáčania :)(26.10.2013)

Nejvíc mě dostaly "nepovedený záběry" v titulcích, fakt tleskám.(19.8.2014)

Musím uznat, že jsem po jedničce Toy Story byla vůči pokračování skeptická a moc se mi do koukání nechtělo. Ale vůbec nelituju a dokonce se těším na trojku. Dvojka mi přišla mnohem vyzrálejší, taková dospělejší. Bylo tu i spoustu odkazů na jiné filmy a určitě jsem nepochytila všechny. Přátelství Buzze a Andyho tady už bylo silnější a pevné. Hračky tady prožívaly niterný problém a přemýšlely, co se s nimi stane, až jejich dětští majitelé vyrostou. Nakonec byl konec moc pěkný, laskavý a darebáci byli potrestáni. Animace se mi líbila, přišla mi propracovanější než v jedničce a hlavně je tu spoustu nápadů, jak využít vlastnosti hraček. Oblíbila jsem si manžele Brambůrkovi, srandovní byli mimozemšťánci v autě, originální překonávání silnice nemělo chybu a co mě uzemnilo byly neskutečné dotáčky. U těch jsem se dusila smíchy, takže doporučuji nevypínat hned na začátku konečných titulků :)(27.10.2014)

Pořád je to fajn.(11.2.2015)

Pixar je jednoducho geniálny. Toy Story 2 patrí rozhodne medzi najlepšie animáky a čo sa týka roku 1999 sú všetky tie scénky naprosto úžasné! Väčšinou pokračovania filmov už nebývajú to, čo tie prvé, tu sa to povedať rozhodne nedá. Určite lepšie ako dnešné animáky od Disney.(4.6.2015)

• Potjoc

Ve srovnání s prvním dílem, nemám tento díl moc rád. Nelíbí se mi ten shon v tom díle, kde cestují po světě(9.7.2015)

Větší a bombastičtější neznamená nutně lepší. Jednička působila ucelenějším dojmem, tohle je místy skvělé, ale místy taktéž nudné. Nechybí pitvoření a velká porce infantilního humoru. Shrnutí? Horší než jednička, ale pořád dobrý. Jednička 90%, dvojka 60%, trojka 100%.(8.9.2015)

Pokračovanie azda ešte lepšie ako jednotka,(14.11.2016)

Pokračovanie Toy Story o štyri roky neskôr sa opäť podaril. Tentokrát sa tu poukazuje nato, že aj keď deti vyrastú, vždy sa nájdu ďalšie, ktoré sa budú hrať. Najlepšia postava bola postava Zlatokopa, o ktorom som si pôvodne myslel, že je dobrý. Rok 1999 v animovanom filme moc nie je výrazný, ale tento film je klenot toho roku.(5.4.2017)

Za mě asi nejslabší díl triologie, děj je zbytečně překombinovaný, nové postavy (hlavně ta kovbojka) mě příšerně serou, uznávám že odkazy na nějaké jiné filmy jsou fajn, ale zrovna hvězdné války není můj šálek kávy a hodně filmů je paroduje. Pořád se ale jedná o docela slušný animák, 4 hvězdy dávám jenom z důvodu abych tento (pro mě) nejhorší díl oddělil od zbytku. 84%(7.1.2018)

70% | 7/10(22.12.2018)

Dvojka sa mi páčila vždy viac ako jednotka. Klasicky je veľkolepejšia, ale stále to dokázali ustrážiť tak, aby to bolo veľkolepé tým správnym spôsobom a zachovala sa duša prvej snímky. Postavy majú medzi sebou lepšie vzťahy, všimol som si aj viac pop-kultúrnych odkazov a záver na letisku bol taktiež fantastický. Tak ako pri jednotke zapracovala aj nostalgia a opäť menej ako päť dať nemôžem.(28.7.2019)

O kúsok lepšia časť oproti prvotnej, ktorá je tiež výborná. Vzájomné prepletanie humoru a drámy, správna zápletka, nesmrteľné postavy a napínavý záver. Lahôdka.(20.8.2019)

První díl mě okouzlil, druhé pokračování je stále silné a obsahuje co správně fungující "animák" má mít. Těch nápadů, vtipů, narážek, takhle má vypadat sequel! Ale emocí zde máme o něco méně a proto i hodnocení je nižší. Každopádně Pixar znovu boduje! 8/10(2.9.2019)

Výborná komédia, nehovoril by som že je Shrek lepší, alebo horší. Obidva sú výborné, ale každý inak(26.3.2004)

Lepší než Příběh hraček jedna, 85%(8.12.2006)

Skvělé, první a druhý díl jsou velmi vyrovnané. Druhý díl obsahuje více nadsázky, která chvílemi zabíhá do parodie. Příkladem je scéna, ve které Woodyho oř drží tempo s letadlem na rozjezdové ploše. Odkazy na filmy jsou jasné - Jurský park, Star Wars. Některé vtipy z jedničky se vyloženě opakují, ale dá se to zkousnout. Série Toy Story je ukázkou výtečného propojení legrace i morálního podnětu. Spolu se Shrekem to nejlepší, co na poli animáků vzniklo.(13.1.2007)

Asi nejvíc musím ocenit výchovný aspekt tohoto snímku. Nejsem sice ještě rodič, ale skoro bych se vsadil, že pustí-li rodiče dítěti tenhle film, sníží se počet rozbitých a odhozených hraček minimálně o 21,6%. Samozřejmě pouze krátkodobě... :-))(21.1.2008)

perfektný animák,pri filmoch od pixaru rozmíšlam,kedy sa im podarý dostať oscara za film(25.4.2008)

Tak tohle je paráda! Jako milovník animovaných filmů mohu říci, že tento seriál stojí za shlédnutí. Skvělý český dabing a hlavě snénář určená aimákům je bezvadná. Dobře se pobavíte a děj vám řekne své. Líbilo a moc. Stejně jako první díl Toy Story.(22.5.2008)

[2009-05-27] * Dospělější než jednička, a to jak zpracováním (např. počítačová hra na začátku), tak cílovým publikem. Škoda jen, že ve skutečnosti hračky takhle živé nejsou (a že mi není deset). I tak jsem si hodně užil např. výpravu do hračkářství s přecházením ulice.(28.5.2009)

Dvojka smelo kraca v slapajach jednotky. Aj ked pribeh posobi dospelejsie nic mu neubera na kvalite. Mame tu skvely pixarovsky pribeh spustu zabavnych scen a dokonca aj niekolko popkulturnych odkazov. Jednym slovom dostojne pokracovanie.(16.9.2009)

Málokedy sa stáva, že dvojky sú také namakané. No mám pocit, že ak by PIXAR spravil aj desať pokračovaní, stále by to bolo dokonalé :)(1.2.2010)

Spokojenost největší, bavili jsme se všichni. Nejvyšší vyznamenání pro dětský film je, když u něj děti vydrží a chtějí ho vidět znovu. Což chtějí. Film prověřili naši dva tříletí raubíři :))) I mně se ještě občas stane, že s nimi "uváznu". Platí pro všechny tři díly(7.7.2010)

Excelentné pokračovanie excelentného animáku (čo nebýva zďaleka pravidlom). Chytľavé hlášky, ktoré poznám všetky naspamäť, úžasný Rex, Krumplihlava, Woody, Buzz, Slinkey a všetci ostatný. Skvele som sa bavil aj na vystrihnutých scénach na konci filmu. Nenapadne ma jedno krivé slovo na túto záležitosť. 5*(25.7.2010)

Jednoznacne lepsi nez prvni dil. Nejvic pobavily 'pokazene' zabery v titulci a 'Ne Buzzi, ja jsem tvuj otec' :) Do 5* tomu porad ale neco malo schazi...(27.7.2010)

První díl to překonává v množství vtipných scén (dominuje zde mnohokrát zmiňovaná parodie na Hvězdné války) a v prostoru pro vedlejší postavy, které zde už nehrají jen kompars. Jsou tu ale problémy, které tento díl opět sráží. Především mě nudila nesrozumitelná (přinejmenším v českém dubbingu) písnička Jessie. A za druhé, je lepší být hračkou nebo muzejním exponátem? Po argumentech, které se na Woodyho valí ze všech stran divák vyvodí, že obojí stojí za starou bačkoru a že je tedy celý film vlastně jen mnoho povyku pro nic.(8.9.2010)

Asi nejpovedenější z dosavadní trilogie!(13.11.2010)

Cože! Tohle jsem viděl tak před 5 lety ale úplně jsem to zapoměl hodnotit! Jedna z mála pokračování která je skvělé jako 1 díl. Perfektní! :)(25.12.2010)

BAFTA 1 nominace: Fantastický film(24.4.2011)

Toy story 2, zde je dokázáno, že dobrá animace neznamená špatný příběh jak to je v dnešních dobách.(17.5.2011)

O víkendu jsem dala všechny tři díly Toy Story na jeden zatah, s vydatnou podporou ružové viney, kamelek a brčka. Jde nadherně vidět jak se CGI animace stavala dokonalejší a dokonalejší a v případě trojky až moc, bez 3D mi některé scény přišly samoučelné. Z tehle trojice mi dvojka příjde nejlepší: malo infantilní příběh, minimum motivačních řečí (ale „Jsem tvuj otec, Buzzi” rozsekalo), inteligentní naražky a bezkonkurenční titulky na konci. Když přišel pan Geri už jsem se usmívala jako tele...(8.8.2011)

Vynikající - povedlo se vše, dokonce i tematická počítačová hra :-) .(30.8.2011)

Nejsem úplně ten největší fanoušek Příběhu hraček, ale má můj obdiv. Nejen skvělá animace a zábavný děj, spousta skvělých nápadů a vtipných scén, akční i dojemný příběh, dobrá hudba, vtipné nepovedené scény, odkazy na různé filmy, ale i... moment - co jsem to vlastně chtěl napsat? :-) ___________________________________________________ Ne, trochu nemám ráda tu kovbojku, její smutný příběh o tom, jak už si s ní holčička nechtěla hrát, a ta písnička, co u toho zpívá. Ale jinak všechno ok.(14.3.2012)

Dvojka je rozhodně nejslabší v sérii, jednička už je moc stará a trojka vede.(1.4.2012)

Asi jedinou slabinou jedničky byl trochu chudý děj; a přesně tuhle slabinu dvojka odstraňuje. Přichází s novými postavami a větší porcí akce, aniž se utápí v samoúčelné bombastičnosti. Vše se veze na vynalézavém scénáři, který vyváženě střídá zábavu a dojetí, kovbojská i kosmonautská dobrodružství - "to infinity and beyond!"(6.5.2012)

Většinou se mi pokračování čehokoliv nelíbí, ale tady se to sakra povedlo. Jednička i dvojka naprosto výborná. Se svým malým synovcem jsem na to koukala několikrát a v tom je toy story vynikající. Dítě i dospělý se královsky baví, i když každý něčemu jinému :-)(26.5.2012)

Ďalšia skvelá záchranná akcia vo svete hračiek. Dvojka bola už o niečo lepšia než Jednotka.(27.7.2012)

Špičkový animák, krasne spracovaný a najlepšie Toy Story. Skvelý humor, naše staré postavičky a pribudli skvelé nové. Proste animák jak sa patrí :-) Druhá polovica hlavne servíruje jednu dokonalú scénu za druhou. PS: jak tak píšem tento koment, dostávam chuť pozrieť si všetky Toy Story znovu :-) 9/10(29.7.2012)

Po úspěšné jedničce začíná naplno další napínavé dobrodružství se skvělým humorem, který rozesměje bezesporu i dospělého diváka. Vracejí se totiž staří známí Woody a Buzz Raket´ák. Tentokrát vedle nich potkáme několik nových hrdinů v podání kovbojky Jessie, koníka Bulíka a zlatokopa Pét´u.. O5 skvělá souhra výborného námětu, úžasné animace a nezadržitelných emocí *****(5.9.2012)

Toy Story 2 podľa mňa predčila jednotku, ktorá bola mimochodom tiež výborná. Skvelý príbeh i animácia :)(8.10.2013)

Super film.(10.2.2014)

Nevzpomínám si, kdy jsem Toy Story 2 viděl poprvé, ale vzhledem k nevýraznému pocitu z jedničky to určitě bylo pěkných pár let po premiéře. Odhadem jsem mohl být tak o sedm let starší než u jedničky, takže mi táhlo na plnoletost... a paradoxně si mě dvojka získala podstatně víc než v dětství viděný první díl. Asi jsem už dokázal docenit mnohem víc vtípků a odkazů určených spíše pro rodiče než pro malé děti. A zásluhu na silnějším zážitku určitě nesou i nové postavy a větší prostor pro postavy vedlejší. V jedničce se vše točilo kolem Buzze a Woodyho a to nejsou úplně moji favorité. Mám zkrátka pocit, že Rex, Slinky a Prasátko jsou mi poněkud bližší. No a pan Brambůrek (konečně se svou láskou) se díky dvojce zařadil po bok mých nejoblíbenějších animovaných postav - Ijáčka a Droopyho. Scénky u titulků vždycky ocením a ty z Toy Story 2 patří k těm nejlepším... a happy end v podání druhého Buzze a Zerga je opravdu "dojemný":oD(17.3.2014)

Parádní pokračování, jeden z mála který se fakticky povedli.(16.7.2014)

Nové postavy dávají filmu jinou příchuť. Scénář je lepší, než v jedničce, první díl je ale pro mě srdcová záležitost.(18.9.2014)

Najlepší animák všetkých čias.(18.2.2015)

Jeden z případů,kdy dvojka překonala jedničku.Sekvence se zachraňováním Woodyho z letadla se může klidně měřit s kdejakým dospěláckým akčňákem.(12.8.2015)

18.12.2015, DVD, O hodně lepší než jednička.(18.12.2015)

7/10(20.2.2017)

90%(26.5.2018)

Včera jsem jej viděla znovu a strašně jsem se smála. Prostě klasika :).(30.8.2018)

Videl jsem az v roce 2018 a asi pri porovnani s novejsimi animaky uz nejak neprichazi to JEEEEE, jako u jednicky. Je mi blby dat tri hvezdy, tak dam i tak ctyri, ale za zazrak to opravdu nepovazuju a znovu videt nemusim...(23.11.2018)

Dvojka skvěle kráčí ve stopách perfektní jedničky a přitom přichází s novým příběhem - hračky se musí mít na pozoru před těmi, kteří je chtějí jen pro peníze, hračky jsou tu pro hru s dětmi. Nové postavy brzo zapadnou mezi staré, hlavně koník je perfektní a zábavný. 100% spokojenost(24.11.2018)

Jeden z nejlepších animáků všech dob. No a samozřejmě, též taky jeden z nejlepších od Pixaru !!(25.11.2018)

Další pokračování příběhu hraček. Lepší animace oproti předchozímu filmu, příběh je taky dobrý a máme tu i nové postavy. Jen mi vadí, že Buzze v češtině už nedabuje ten chlap, co mluví Schwarzeneggera.(9.12.2018)

Dvojce chybí něco, co na jedničce fungovalo nejvíc-emoce. Je to sice zábavné a odkazů je zde nespočet, ale bez silnějšího příběhu to nedosáhne takové geniality jako první snímek. I tak velmi vysoce nadprůměrný animák. 75%.(13.8.2019)

Stále dobré.(2.11.2019)