ado7

Výborná komédia, nehovoril by som že je Shrek lepší, alebo horší. Obidva sú výborné, ale každý inak ()

Ywec

Skvělé, první a druhý díl jsou velmi vyrovnané. Druhý díl obsahuje více nadsázky, která chvílemi zabíhá do parodie. Příkladem je scéna, ve které Woodyho oř drží tempo s letadlem na rozjezdové ploše. Odkazy na filmy jsou jasné - Jurský park, Star Wars. Některé vtipy z jedničky se vyloženě opakují, ale dá se to zkousnout. Série Toy Story je ukázkou výtečného propojení legrace i morálního podnětu. Spolu se Shrekem to nejlepší, co na poli animáků vzniklo. ()

Shtinky

Tak dvojnásobne lepšie ako jednotka. Ešte dokonalejší príbeh s novými úžasnými postavami. Som potešený. Najviac sa mi páčil ten koniec. Na trojku sa teším ako decino... :)) ()

St@B

Asi nejvíc musím ocenit výchovný aspekt tohoto snímku. Nejsem sice ještě rodič, ale skoro bych se vsadil, že pustí-li rodiče dítěti tenhle film, sníží se počet rozbitých a odhozených hraček minimálně o 21,6%. Samozřejmě pouze krátkodobě... :-)) ()

Muniez

Tak tohle je paráda! Jako milovník animovaných filmů mohu říci, že tento seriál stojí za shlédnutí. Skvělý český dabing a hlavě snénář určená aimákům je bezvadná. Dobře se pobavíte a děj vám řekne své. Líbilo a moc. Stejně jako první díl Toy Story. ()

Ludva

[2009-05-27] * Dospělější než jednička, a to jak zpracováním (např. počítačová hra na začátku), tak cílovým publikem. Škoda jen, že ve skutečnosti hračky takhle živé nejsou (a že mi není deset). I tak jsem si hodně užil např. výpravu do hračkářství s přecházením ulice. ()

CrashHP

Málokedy sa stáva, že dvojky sú také namakané. No mám pocit, že ak by PIXAR spravil aj desať pokračovaní, stále by to bolo dokonalé :) ()

Toja34

Spokojenost největší, bavili jsme se všichni. Nejvyšší vyznamenání pro dětský film je, když u něj děti vydrží a chtějí ho vidět znovu. Což chtějí. Film prověřili naši dva tříletí raubíři :))) I mně se ještě občas stane, že s nimi "uváznu". Platí pro všechny tři díly ()

Dejvidos

Excelentné pokračovanie excelentného animáku (čo nebýva zďaleka pravidlom). Chytľavé hlášky, ktoré poznám všetky naspamäť, úžasný Rex, Krumplihlava, Woody, Buzz, Slinkey a všetci ostatný. Skvele som sa bavil aj na vystrihnutých scénach na konci filmu. Nenapadne ma jedno krivé slovo na túto záležitosť. 5* ()

JUX

Jednoznacne lepsi nez prvni dil. Nejvic pobavily 'pokazene' zabery v titulci a 'Ne Buzzi, ja jsem tvuj otec' :) Do 5* tomu porad ale neco malo schazi... ()

Mirešák

První díl to překonává v množství vtipných scén (dominuje zde mnohokrát zmiňovaná parodie na Hvězdné války) a v prostoru pro vedlejší postavy, které zde už nehrají jen kompars. Jsou tu ale problémy, které tento díl opět sráží. Především mě nudila nesrozumitelná (přinejmenším v českém dubbingu) písnička Jessie. A za druhé, je lepší být hračkou nebo muzejním exponátem? Po argumentech, které se na Woodyho valí ze všech stran divák vyvodí, že obojí stojí za starou bačkoru a že je tedy celý film vlastně jen mnoho povyku pro nic. ()

Novik

Cože! Tohle jsem viděl tak před 5 lety ale úplně jsem to zapoměl hodnotit! Jedna z mála pokračování která je skvělé jako 1 díl. Perfektní! :) ()

ammina

O víkendu jsem dala všechny tři díly Toy Story na jeden zatah, s vydatnou podporou ružové viney, kamelek a brčka. Jde nadherně vidět jak se CGI animace stavala dokonalejší a dokonalejší a v případě trojky až moc, bez 3D mi některé scény přišly samoučelné. Z tehle trojice mi dvojka příjde nejlepší: malo infantilní příběh, minimum motivačních řečí (ale „Jsem tvuj otec, Buzzi” rozsekalo), inteligentní naražky a bezkonkurenční titulky na konci. Když přišel pan Geri už jsem se usmívala jako tele... ()