zdepapepa

Je to trošku zvrácené, hodnotit dvojku ve světle trojky, ale cesty páně jsou nevzpytatelné (a občas i dost klikaté, hrbolaté a občas slepé). Pixar opět dokázal, nebo tedy spíš prvně dokázal, že i pokračování animáků nemusí jít přímo na DVD ale může být plnohodnotným filmem v kinech. Nemluvě o tom, že i v té době byla animace stále v rozpuku. Ještě štěstí, že se nerozhodli pro pokračování nějaké šílenosti, takhle to úspěšně dopadlo, Pixar se nažral peněz a diváci zůstali kulturně naplněni. Důstojné pokračování, které dalo i tak trochu živnou půdu pro ještě důstojnější pokračování. ()

Adman

Jojo, je to dobré, ale musím říct že "1"nička byla lepší!!! Asi se mnou mnoho lidí nebude souhlasit, tak aspoň napíšu co mně k tomu vedlo: Tak za 1. k animaci postav a celé grafiky filmu nenám nic, je téměř totožná s prvním dílem. Ale za 2. ten příběh je v "1" rozhodně lepší. Co se týče postav v druhém díle, tak napříkad nechápu proč se najednou vyskytla nějaká hračka co se vydává za Buzzova otce atd. Je zde také příběh poněkud rozmazaný, narozdíl o jedničky kde přesně víme co se děje a má to větší spád... nemůžu si pomoct, ale pro mně je "Toy Story" a vždycky bude lepší než "Toy Story 2". ()

Rosana

Teda lidi, mě to trochu zklamalo. Sice je to akční a dobrodružné, ale obávám se, že už nedává film takové sdělení jako v případě jedničky. Postavy jsou okoukané a ani záporák není dost záporný. Nadruhou stranu jsem se občas zasmála. ()

Vxxx

Stejně vtipné a super jako jednička. No... i když možná děj za jedničkou trošku pokulhává, ale bavila jsem se moc. Akorát teda, je to hrozný nervák. "Jupí, jsou zachráněni, o ne. Dveře se zavřely. Jupíí už se dostali ven.. Ou ne. Auto už je pryč.." a tak dále a tak dále :D Bylo to už i u jedničky a v té dvojce mě to už začalo vyčerpávat :D A nepovedené scény na konci byly výborné. Skvělý nápad. 5* ()

Praxis

U tohohle filmu jsem řval smíchy. Dinosaurus mě zničil svými rulujícími hláškami. Já jsem tvůj otec od Zorga taky a závěrečné titulky s přibalenou "gumovou kachničkou" mě odrovnaly úplně... ()

ArsenalEagle

Jeden z nejlepších animovaných filmů, které se kdy vytvořily. To je ten skvělý Pixar, příběhově, nápaditě a zpracováním naprosto výborný. ()

consuela1

Během mého dětství se každý večer odehrával rituál ukládání všech panenek a medvídků do postýlek, podkládání hlaviček a přikrývání. V noci si totiž moje hračky povídaly jak se o ně starám a já tak pokaždé usínala s lehkou obavou, jestli v jejich hodnocení obstojím. Během filmu jsem se zastyděla se a zazpytovala svědomí. Po závěrečných titulkách jsem šla do sklepa, dvě hodiny přemisťovala krabice, ruce jsem měla špinavé od prachu, ale...moje Petruška z roku 1978 ve žlutých šatičkách háčkovaných mou babičkou sedí zase blízko mne. ()

Džejkop

Větší, zajímavější, propracovanější a hlavně ještě vtipnější. Hlavně mě pobavila celá řada odazů na jiné filmy. Smích léčí. ()

GodComplex

O uroven horsi kousek, nez prvni dil, ktery postrada jeho inovaci a chytlavost, ale stale se jedna o velmi obstojne pokracovani a prvotridni animovanou zabavu se skvelym scenarem plnym vtipnych a dojemnych momentu tocicich se okolo bloumani nad smyslem zivota hracek. 7/10 ()

numi

Opět jedna výjimka potvrzující pravidlo, že druhý díl nemůže ve svých kvalitách předčit svého předchůdce... Druhý příběh hraček totiž nabízí všechno, co nabízel díl první, ale přidává navíc špetku geniality ke každé jeho složce. Hudba je rozvernější i napínavější zároveň, děj už není tak mravokárný a naučný, jak tomu bylo v díle prvním, což otevírá dveře i zbytku dospěláckého publika a přibyly i další postavy, které jsou snad ještě zábavnější než ty původní (štěně, druhý Buzz, Zurg...). Absolutním vrcholem pak jsou nepovedené záběry, které oživují větší polovinu závěrečných titulků - u nich jsem se už smíchy opravdu válel po podlaze. Čtyři a půl. [únor 2007] ()

gogos

Lehce vylepšená animace, zlepšená fyzika, povedenější příběh, dospělejší vtípky, perfektní hlášky. Jednička byla možná průlomová, ale dvojka je akčnější, zábavnější, napínavější a vtipnější... Prostě lepší! Technologie jde sice dopředu, ale Toy Story 2, ani po více než 10 letech nestárne! Těším se na trojku ()

Lulu13

Jednotka mi prišla minimálne o triedu lepšia. Dvojka už bola dejovo akosi príliš prekombinovaná a veľa fórov mi prišlo skôr trápnych, ako vtipných. Ak však prestanem porovnávať s prvotinou, toy story 2 je v porovnaní s inými animákmi stále veľmi vydarený, najmä animácia je na tú dobu proste perfektná. Takže tie 4* si to predsa len zaslúži. Jo a Joan Cusack, čoby hlas kovbojky mi teda poriadne pílila uši..... ()

kaylin

Když se dívám v podstatě na jakýkoli díl "Toy Story", mám pocit, že bych se vracel do stejného světa. Ono je to logické, protože ty postavy jsou stejné, ale spíš jde o to, že se vracím i do stejně kvalitního světa. Všechny díly jsou něčím výjimečné, něčím zajímavé. U všech jsem se neskutečně bavil, stejně jako jsem byl silně dojatý. ()

Damiel

Ještě lepší než jednička. Bohatší příběh, dokonalá animace, perfektní hlášky, celkově víc dospělejší... "Můj" teranosaurus ruluje ještě víc než v jedničce, výtečný je opravář hraček (to jen dědula z Geriho hry!), prostě bomba... ()

MATADOR

Pokračování? Skvělého animáku? Co dalšího by mohly ,tvůrci nabídnout? Povedený příběh,skvělé hlavní postavičky (paní Brambůrková) to vše se opět povedlo.Nic nelze vytknout.***** ()

stration

Snad ještě dokonalejší než dokonalá jednička. Pan Brambůrek si vezme "ty zlý oči" a jde se do akce. Závěr na letišti je snad ještě vymakanější a akčnější než ve Smrtonosné pasti 2. ()