Děs v cirkusu

• USA Terror on the Midway
všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní
USA, 1942, 8 min

Superman sa podujme opäť zachrániť Lois pracujúcu na reportáži v cirkuse, kde nastal chaos a zmätok. K tomu začne ľudí ohrozovať aj nebezpečná obrovská gorila... (T2)

MM_Ramone

Ďaľšia práca pre Supermana! Tento krát ani nie moc ťažká. Musí umravniť prerasteného opičiaka, ktorý sa rozzúri počas cirkusového vystúpenia. Opica je to statná, kľudne by sa mohla rovnať s legendárnym King Kongom, ale proti Supermanovi nemá žiadnu šancu. Neohrozený hrdina, čo dokáže zastaviť robehnutý vlak, spevniť pretrhnutú vodnú nádrž vlastným telom alebo vyhodiť niekoľko tonový predmet až do vesmíru, by nemal mať žiadne problémy zvládnuť gigantického, zavšiveného ľudoopa. *** ()

Fingon

Lois dělá reportáž v cirkuse, kde je strašná nuda. Ta ale skončí v momentě, kdy malá opička rozzuří King Konga a Superman aby to zase řešil. Dostupné na www.archive.org ()

liquido26

Tak tohle byl fakt zatím asi nejslabší díl z celé série. Nechápu, že toho Kenta z těch novin ještě nevyhodili. Vždyť on nikdy nic nenapsal :-) ()

corpsy

Mighty Joe sa nasral ( ktovie prečo?, vidím v tom banány ), ale ešte že sú poblízko Clark a Lois ( lepšie Lois a Clark ), aby pomohli. Alebo je to hlavne vďaka Supermanovi? ()

blackrain

Superman si umí poradit se vším, nebo spíše musí. Takže ho nějaká zdivočelá opice nemůže rozhodit. Alespoň mají noviny o čem psát. ()

CheeseFigure

Tak po Godzille si dáva Superman do nosa s menším King Kongom. Horor pre milovníkov zvierat. Nie len preto, lebo dej sa odohráva v cirkuse (pričom sa mi zdá, že niektoré zvieratá majú „nakreslený" utrápený výraz), ale i preto, lebo Superman sa so zvieratami nemazná. Bolo to celkom ok. Ale premýšľam nad troma-štyrmi vecami: Ako toho King Konga sprvu chytili a akú veľkú má klietku? Kam Clark šiel? Som si myslel, že si len odbehol, ale on šiel očividne späť do redakcie. To nemali tú reportáž robiť spolu? A ako Superman uhasil ten požiar?   A P.S.: Niektorým ľuďom vadil pri filme Batman a Robin záber na bat-prdel. Tu dostaneme detail na super-prdel. ()