Nadávejte až po setmění

Michail Suslov

Claudia Finkle

Scénografie:

Naomi Shohan

Rozpočet $-miliónovTržby USA $978,775Tržby Celosvetovo $-(29.3.2010)

Průměrná černošská americká komedie o jednom losangelském klubu a o lidech, kteří se kolem něj nějakým způsobem motají. Občas to bylo docela vtipné (hlavně scény s namakaným černochem, který si říkal Big), občas méně vtipné, ale docela to ušlo a ani to příliš nenudilo. Martin Lawrence mi byl ve většině jeho filmů velice nesympatický, ale v tomto filmu mi zase až tak nevadil a docela mu ta jeho role kabaretního baviče seděla. A co se týče samotného námětu a děje filmu, tak ten je určitě zajímavý a nabízí nám možnost podívat se, jak by to mohlo vypadat v takovém klubu pro černošské obyvatele. A že je to exkurze opravdu zajímavá, tím si můžete být jisti. Prostě očekával jsem nějaký nudný nezajímavý film, který mne nepobaví, ale dostal jsem stravitelnou komedii, která má něco do sebe a pokud by byla ještě trochu dotažená a ještě se na tom nápadu trochu zapracovalo, tak to mohla být luxusní a vtipná záležitost. Takhle je z toho jen občas zábavný film s několika hluchými místy, který rozhodně nemohu ocenit nějakým nadprůměrným hodnocením. Ale určitě to za podívání stojí už jen díky tomu zajímavému nápadu natočit film z prostředí komediálního klubu. Za sebe tedy uděluji tři hvězdičky.(15.1.2009)