Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Astrofyzik, držitel Nobelovy ceny doktor Austin Shepard (Peter Fonda) dojde k vědeckému závěru, že zakrátko exploduje Slunce a stane supernovou, která za sedm dní zničí Zemi. Zatímco tým vědců hledá spásnou záchranu a snaží se přijít na to, jak apokalypsu odvrátit, svět se již stal neovladatelným točícím se peklem. Na všech kontinentech se začínají odehrávat nevysvětlitelné události… (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (31)

Praxis 

všechny recenze uživatele

Hovadina na ntou. Ale uvidim, co nám přinese druhý díl:-)...UPDATE: Bohužel, druhý díl byl snad ještě horší než ten první. Herecké výkony, zápletka, nelogičnost děje, scénář. Snad jen efekty na béčko ušly, i když grafické ztvárnění Slunce jsem viděl lepší třeba ve Stargate SG1, nebo Star Treku... Jedna jediná hvězda za sympatáka - šíleného vraha:-), jinak blbost se vším všudy... ()

Vědma 

všechny recenze uživatele

Slunce je fér, to nezaspí a hřeje pláže, vysvitne včas a neslíbí, co nedokáže..., Nesnáším, když se do katastrofáků zbytečně pletou uprchlí vrazi a takovéto záležitosti. Bylo to zbytečně zdlouhavé, kdyby se to scvrklo do jednoho dílu, tak snad. A taky nechápu na co lidstvo tak nutně potřebovalo postavu, kterou hrál Luke Perry, připadalo mi, že je naprosto k ničemu, snad kvůli hezkým hnědým očím. Peter Fonda měl fakt pech, ale zase pěknou smrt. ()

Reklama

TERRORDROME odpad!

všechny recenze uživatele

Slnko vybuchne áááááááá....!!! Našťastie sa po odsledovaní 160 minút dozvieme že nám nič nehrozí, to len Luke Perry použil omylom v rovnici zlé znamienko, ufff... Medzitým však musíme čučať na dementné televízne katastroscifi plné hovadín a ušidrásajúcich pindov. Aby toho na dva diely nebolo málo, pridali sem tvorcovia aj linku s psychopatickým vrahom čo ušiel z väzenia aby sa pomstil. Na čo to bolo dobré nikto nevie, filmu by kvalitatívne najviac prospelo radikálne skrátenie z 2x83 min na 1x10 min pretože to je maximálna doba počas ktorej sa myseľ diváka dokáže plne sústrediť na predhadzovaný dej a nenechá sa rozptýliť zaujímavejšími vecami ako napr. mucha poletujúca po izbe. ()

jonyyy 

všechny recenze uživatele

Tak začátek nebyl až tak katastrofický (po filmové, ne dějové stránce), ale ten druhý díl to dokonal. Dialogy opravdu hloupé, plno, vážně plno nelogických věcí, které můj táta s bratrem neustále jmenovali, ale i tak je spousta horších filmů. Známé tváře taky potěší. Na sobotní odpoledne to je ok. 35% ()

Katarine 

všechny recenze uživatele

Šílená slátanina...a když už, tak bych nedávala dohromady právě takové dva příběhy, jako je výbuch Slunce a následné zničení Země a k tomu masový vrah netoužící po ničem jiném, než zabít ženu, která ho poslala za mříže. Vlastně ani nevím za co ty 2* dávám. Možná za stále charismatického Luka Perryho, možná za dejme tomu zajímavé efekty při dopadech ohnivých koulí na různá místa naší planety (i když je zajímavé, že dopadly ve stejnou dobu a na všech místech země bylo právě stejné denní období:-) ). ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama