Supernova (TV film)

Supernova

Katastrofický / Akční / Sci-Fi / Drama

USA, 2005, 2x83 min

• wopi

Jestli scénárista vychodil více než tři třídy ZŠ, tak je to jeho totální ostuda. Stačilo by se jen PODÍVAT, co vlastně obnáší slovo "supernova". Ze Slunce by nevznikla ani "nova" (to je astronomický termín, nikoli TV kanál), natož pak supernova. A i při pouhé té nově (což je o HOOODNĚ menší výbuch) by zmizela celá Sluneční soustava i s (ne)planetou Plutem. Řešit, zdali se rozpustí ledovce, je prostě tak nesmírně blbé, že to nejde brát ani s přivřenýma očima.(30.4.2017)

• Luqi

Už som sa tešil, že konečne v nejakom filme uvidím totálne zničenie Zemegule. Zo začiatku to vyzeralo celkom sľubne - slnko malo vybuchnúť - veď proti tomu predsa nemôže byť účinná žiadna obrana, vravel som si... Ale mýlil som sa, zem nakoniec "zachránila" chyba vo vzorci?!?!.......................... a na to som čakal 2 x 83 minút. Keby strihač vystrihol všetky hluché miesta a zbytočné dejové odbočky, mohlo z toho byť len jedno 83-minútové trápenie.(14.2.2009)

• Helgard

Tohle měl být katastrofický film ale byl katastrofální...Vydržím fyzikální přehmaty a nesmyslné rutiny policie a tajných služeb....zakousnul bych i tu sebevraždu toho vědce, byť je to nesmysl, ale co skutečně donutilo můj prst na ovladači přepnout na jiný kanál, byla nehoda osamělého náklaďáku "osamnělého" :-))) převážejícího muže odsouzeného k trestu smrti poté, co do něho narazil pták velikosti Raroha či menšího káněte.....Tak hoši, jestli tady někdo kritizuje sovětské hrdinné filmy z druhé světové války, jako přehnané, tak to nemohl vidět tuhle nehoráznost. O pádu vrtulníku se bavit nebudu...Hrůza - ztráta času.(10.1.2016)

• Pitryx

To strašně miluji, když se na hlavní osu příběhu nabalují další a další blbiny, jen aby to bylo delší. Už tak pomalý děj je tím ještě pomalejší, nuda je tak tři krát větší. Pár efektů zde je, ale hodně slabých. Více se kecá a dost zbytečně. Ani nevím, jak jsem ten čas děsné nudy překlepal. Cole byl tedy sympaťák, to jo.(10.3.2018)

• TERRORDROME

Slnko vybuchne áááááááá....!!! Našťastie sa po odsledovaní 160 minút dozvieme že nám nič nehrozí, to len Luke Perry použil omylom v rovnici zlé znamienko, ufff... Medzitým však musíme čučať na dementné televízne katastroscifi plné hovadín a ušidrásajúcich pindov. Aby toho na dva diely nebolo málo, pridali sem tvorcovia aj linku s psychopatickým vrahom čo ušiel z väzenia aby sa pomstil. Na čo to bolo dobré nikto nevie, filmu by kvalitatívne najviac prospelo radikálne skrátenie z 2x83 min na 1x10 min pretože to je maximálna doba počas ktorej sa myseľ diváka dokáže plne sústrediť na predhadzovaný dej a nenechá sa rozptýliť zaujímavejšími vecami ako napr. mucha poletujúca po izbe.(3.5.2012)