poster

Čistá rasa

 • USA

  Pure Race

Drama

USA, 1995, 115 min

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • tahit
  *

  Co na to říct? Tak pro tento film nejsem asi ta správná cílová skupina. Prvních třicet minut děsná blbost, následně po dalších dvaceti minutách jsem to přerušil a více se nikdy nehodlám k tomu vracet. Příšerný kočkopes, kde logika kulhá na obě nohy.(26.2.2011)

 • Campbell
  ****

  Od Čistý rasy jsem hned od uvodních pár minut věděl jaké to bude. Ten film je dost levnej, ale není levnej jako že je blbej, rozhodně má myšlenku a je tu vidět snaha. Ale Hlavní postava bělocha mi přišla tak neúměrně nesympatická že bych blil(a to že se změní v Ramba byla pěkná blbost). Ale když opominu tyhle drobnosti(jako třeba i kameru) tak dostanu celkem příjemné akční drama o nesnášenlivosti. Sympatický malý film.(BTW csfd zase banda přechytralejch popkorňáků IMDB:72%:-))(27.9.2011)

 • drankeryth
  *

  To je teda slaby film, cakal som lepsie spracovany film na temu neonacistov. Vsetko vo filme bolo nejake divne a nejake umele, akoby nejaka hlupa telenovela. Film bez napatia a dost ma aj nudil. Aj ten samotny lov na cernocha a jeho kamosa bol trapny ako aj samotni neonacisti.(6.4.2011)

 • Hapretor
  ***

  Zajímavě zábavné "céčko". Vypnout mozek, nečekat drahou kvalitku s dobrými a známými herci/čkami a nechat si filmem ubrat 115 minut života. Pak to ujde. Dobrý průměr průměrného na večerní uspání.(17.7.2011)

 • monty.cl
  ***

  Tak tohle je taková neslaná nemastná pecka, první půlka nestojí prakticky za nic, trošku to začne bejt zajímavý tak od druhý půlky, ale že by to byl kdovíjakej spektákl, to teda není...spousta špatných hereckých výkonů a nesmyslů ve scénáři a k tomu na dvd naprosto otřesná kvalita jak zvuku tak obrazu...50%(15.6.2010)

 • Tominko12
  **

  Námet a myšlienka nemusí byť zlá, ale toto bolo proste veľmi zle zrealizované, veľmi lacné a nudné. Bez napätia, bez emócií, proste bez ničoho. Z 2* dávam jednu za film a jednu za to, že som ho dokázal dopozerať až do konca.(15.7.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace