poster

Tarzan's Revenge

Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1938, 70 min

Předloha:

Edgar Rice Burroughs (kniha)

Kamera:

George Meehan

Producenti:

Sol Lesser
(další profese)
 • MM_Ramone
  **

  Na veľkej výletnej lodi, plaviacej sa po jednom z afrických veľtokov, uvidí bohatý náčeľník Ben Ileu Bey pôvabnú belošku - Eleanor. Mladú dcéru organizátora zoologickej expedície. Rozhodne sa ju za každú cenu získať do svojho háremu. Ale nie len on je mocným mužom v tamojších končinách. Pánom džungle je Tarzan. A tomu tiež krásna Ellen padla do oka. Úlohu Tarzana si zahral svalovec Glenn Morris. **(25.10.2008)

 • Chajimwitz
  **

  Z Tarzana se s příchodem zvukového filmu stalo žádané zboží a tvůrci do hlavních rolí obsazovali populární olympijské vítěze,očekávajíc,že národní hrdinové v roli opičích mužů přinesou kasovní úspěch.Po Johny Weissmulerovi,Hermanu Brixovi a Busterovi Crabbeovi dali tentokrát příležitost olympijskému vítězi atletického desetiboje Glennu Morrisovi.No a aby těch sportovců nebylo málo,tak Morrisův ženský protějšek v tomto snímku hraje Eleanor Holmová,olympijská šampionka v plavání.Film je to však poměrně slabý a až na pár dobrých scén dost nudný.(25.7.2011)

 • Campbell
  ***

  ve30 až 50 letech vzniklo minimálně 10 filmů o tarzanovy, ve své době to táhlo. Džungle, zvířata a dobrodružství. Dnes to sice tak netáhne a natáčejí se CGI sračky jako Legenda o Tarzanovy ale tyhle filmy mají své kouzlo. Mělo to dobrou atmosféru a trvalo to nějakých 65 minut takže to uteklo dobře, jen zhruba druhá polovina filmu se celkem nepříjemně táhle ale to vynahradilo parádní finále.(15.12.2016)

 • Glenn Morris

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace