poster

Poviem jej to sám (TV film)

Psychologický / Rodinný

Československo, 1984, 66 min

 • Snorlax
  ***

  Opět velmi jednoduchý příběh, který diváka neurazí, ale za pár týdnů naprosto vyšumí.(7.8.2016)

 • petrsv
  ***

  Toto pokračování po 5 letech (ve filmu po 4 letech) je o něco více zábavnější. Ale taky jsou zde absurdní momenty, které scénárista zřejmě v urputné snaze vypotil z posledních sil. Přitom stačilo ubrat na psychologičnosti a dát tomu volnější průběh. Skvělý Peter Kočiš i Štefan Kvietik.(11.3.2017)

 • hygienik
  ****

  Pozitívum vidím v zobrazení konzervatívnej výchovy. Rodič má autoritu a akýkoľvek nesúhlas je už odvrávaním. Viem, že je ten film prehnaný, ale isté veci stoja za povšimnutie. V 17 rokoch zaľúbenci spolu nielenže ešte nespali, ale hanbia sa rodičom priznať, že spolu vôbec chodia. Myslím, že dnes je 17-ročných panicov ako šafranu. Či je to dobré, či zlé, posúďte sami.(8.11.2017)

 • slunicko2
  *

  Hloupé...velmi hloupé. 1) Pěkný 19letý Peter Kočiš (teenager Ivan) a šaramantní 42letá Božidara Turzonovová (Ivanova macecha Eva) si vydělali společně jednu hvězdičku. 2) Jestli jsou všichni psychologové jako Eva, pak tedy potěš koště. Hloupé emocionální vydírání a velký problém jen proto, že se teenager nesvěřil své rodině s tím, že platonicky chodí s holkou! Na tohle se nedalo koukat ani v roce vzniku, natož pak dneska. 3) Těžkopádný příběh s hloupými dialogy (o kameře, hudbě a hereckých výkonech nemluvě) si zaslouží přemístit do neexistence.(16.9.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace