Řada erotických minipříběhů natočená na motivy povídek a bajek známých spisovatelů (La Fontaine, Boccaccio). (claudel)

Frajer42

Máme moc hezké holky v naších luzích a hájích. Až na ty neupravené zahrádky by jich pár stálo za hřích. Bohužel, jejich těla jsou tím jediným, na co se dá dívat a i tohle koukání brzy omrzí. Jednotlivé povídky jsou maximálně nudné, stále o tom samém, jak je nevěra prospěšná manželství, nic neříkající a zbytečné. Občas vystrčí růžky lehký nádech humor, ale ten se brzy zase schová. Jsem rád, že už mám za sebou tuhle českou kultovní pornoklasiku potvrzující pravidlo, že každý má svoji cenu. České krásky si nakonec údajně bohužel zahrály zadarmo, takže se cítí právem rozladěné. Moc bych se divil, kdyby si na sebe taková sračka vůbec zvládla vydělat. Každopádně zajímavý náhled na kultivované a spořádané herečky současnosti v akci. ()

Martinius odpad!

chvilu som uvazoval, ci si tento "film" zasluzi aspon jednu hviezdicku, napokon som sa rozhodol nemilosrdnejsie. daju sa v nom vsak najst iste velmi specificke pozitiva. po prve tu najdete prirodzene nefalsovane nahe zenske tela (niektore mimoriadne pekne) bez silikonu, umelych nechtov, botoxu, tetovani, piercingov a dalsej hnusnej chemie si slabomyselnych doplnkov. po druhe tu zaplesa kazde voyerske srdce, kedze si budete moct obzriet celebritky ako sabinu laurinovu, katku brychtovu, marketu hrubesovu alebo tatianu kukiskovu tak, ako ich priroda stvorila - od bobra az po bradavky (obzvlast na sabinu laurinovu sa diva dost dobre). cize po tejto stranke ma toto softporno jedinecnu dokumentaristicku hodnotu nahoty ceskych a slovenskych hercov z prvej polovice 90. rokov. zvysok je vsak - nametom pocnuc a snahou o vytvorenie deja konciac - neskonale trapna somarina, z ktorej hrozi akutny sedy zakal. film je teda odpad "light", kuriozita vhodna na demonstrativne ucely alebo pobavenie navstev. PS: nemozem si pomoct, ale fialovu, studenkovu a brozovu som nikde nevidel... ()

mira007

V dávných dobách , kdy prakticky nebyl masový internet, dvd teprve vznikala a v Čechách nebyly komerční televize, které by vysílali hanbaté filmy natočili naši známí čeští herci americký nahatý erotický film ( místy regulérní soft porno) ( .. ne jeden) v domnění, že se asi ztratí kdesi v Americe ( jména herců v titulkách nebyly) a tady si budou hrát a dělat vůči nahým scénám caviky. Pro mne to je poučení, že až zase uslyšíme od hereček, jak se nesvlékají, nebo nerady svlékají, a pouze když to má scénáristicky smysl tak si vzpomenu na tohle dílo a první slovo, které mi to evokuje je pokrytectví. ()

Godhaj

,,John, nedávno najatý stájník, je překvapen, když vidí paní mimo dům.“ Vášnivé známosti by se měly jmenovat spíše Nudné známosti. Nuda se totiž šíří všemi povídkami, zatímco vášeň se v nich hledá velmi obtížně. Nejvíce mně asi vadilo, že zde zcela chybí jakékoliv dialogy a vše se dozvídáme od vypravěče, takže výsledek připomíná polský dabing. Obzvláště výživné jsou ty scény, kde vypravěč dabuje milostné vzdechy obou partnerů. Ale ani obrazová stránka za moc nestojí. Příběhy jsou tupé a hrozně hloupé, mnohdy by se jejich popis vešel do kratičké anekdoty. Herci se dvakrát nesnaží, ale asi ani nebylo proč. Jediné, proč se dá tento film shlédnout je velký počet nahých českých hereček. I tak je to ale pořádný výkon dokoukat ho až do konce. Nuda je to totiž obrovská. ()

walkingdead

To byly časy, když českým a slovenským celebritám dali do ruky hrst valut a řekli jim: "pojďte si (simulovaně) zapíchat před kamerou. U vás to nikdy nikdo neuvidí, slibujeme..." Akorát o tom slibu zapomněli říct Vláďovi Železnému, takže to hned šlo na nově... a některé ty baby se za to dnes prý stydí, přitom není za co, protože měly co ukázat, tak to ukázaly. Lepší instruktorku sexuální výchovy než Sabinku Laurinovou jsem si v 90. letech neuměl představit, takže to rozhodně nebudu házet do odpadu, i když to tam "filmařsky" asi patří. ()

• Katarína Brychtová v roku 2009 k svojej účasti vo filme: "Prosím vás, veď to bolo pred 15 rokmi! A celý filmík trvá asi 4 minúty. No nemám s tým problém. Deťom som to vysvetlila a dnes by som to už určite nerobila." (Arsenal83)
  • Film bol natočený pre spoločnosť Playboy a všetkým aktérom bolo sľúbené, že tento film sa v strednej a východnej Európe neobjaví. (Dexter1)
  • Hoci Miro Noga najprv o svojej účasti nechcel hovoriť a novinárom skladal telefón, neskôr povedal, že: „Boli to veľmi vtipné poviedky, teda aspoň tá moja.“ (Arsenal83)