Výborný Marek Vašut.(11.12.2008)

No ja to priznám, nenudilo to, hlavne vďaka Simone Stašovej.(26.7.2010)

Hodně povedený český snímek, Marek Vašut je jako vždy okouzlující. Když ten film tak vidím, tak si říkám, že si konečně musím přečíst nějakou knížku od Viewegha, když podle toho vznikají takové zajímavé flmy.(21.11.2008)

• Morloth

Pro mě osobně nekoukatelný film. Ne, že by to bylo tak blbě natočené, ale ono je to spíše tak blbé.(23.11.2008)

Výborný český film, který jsem zapomněl ohodnotit, tak to hned napravuji. Nádhérná hlavní představitelka a skvělé písničky. Taková pohádka pro ženy.(31.5.2009)

Scéna v reštaurácii kedy Marek Vašut hodí po Zuzane Kanocz vidličku,predchádza provokujúci rozhovor z pohľadu nás žien.Dialog o tom ako muži podvádzať môžu a ženy nie.Chcelo sa mi kričať!Smutné,no vo väčšine prípadoch bohužial pravdivé.Okúzľujúca,výborne nastylovaná Simona Stašová,nevynímajúc našu Zuzanu Kanocz,vtedy ešte neznámu dievčinu z Košíc.Charizmatický Marek Vašut v roli beznádejného náladového alkoholika Pažouta mu sadol ako uliaty.U mňa herecký koncert našich/vašich hviezd a to celé za pochodu francúzskych piesní od českej speváčky Ivy Fruhlingovej.Famozne! Podľa rovnomenného románu Michala Viewegha,v réžii Filipa Renča nás prevedie ľudskými osudmi,ktoré sú rovnako uveriteľné ako i pravdivé.Jednoducho vydarená česká romantická komédia,ku ktorej sa vždy rada vraciam.(31.3.2013)

• iommi

Neviem ako vy, ale ja som postrádal akýkoľvek zmysel tohto počinu - absolútne nezaujímavé problémy ženských, ktoré si myslia, že si môžu robiť s chlapmi čo sa im zachce. Fuj!(27.12.2006)

Tohle je první film, kde se mi líbí Simona Stašová. Taky Miroslav Donutil jako soused věčně čumící na balkoně byl výborný. Začínám se zajímat o knihy Michala Viewegha.(9.4.2008)

• lebowski!

Některé dialogy asi znějí dobře jen na papíře a převést je do filmu je nadlidský úkol. Vašut taky není žádná výhra, aspoň že to Kanócz zachraňuje sympatičností. Cílová skupina ženy, takže chlapi jdou do knajpy. A všichni sou spokojený...(5.6.2009)

• Nautila

Falešná hovadina, nudný děj, špatní herci, dialogy, všechno. Trapas naž na půdu, ztráta času. Já vím, že se těmhle filmům, podpořeným Novou, mám vyhýbat, ale když okolnosti donutí, nedá se nic dělat (Může mi někdo vysvětlit, proč je bulvární pop-škrábal Viewegh zařazen do seznamu maturitních knih? Vedle Čapka nebo Huga, a to hned 3x!).(16.10.2010)

• Fíla

Že už jsem to viděl v roce 2005, neznamená, že změním během pár let názor. Tohle, prosím, už NE!(12.9.2011)

Za první půlhodinku bych dal i vyšší hodnocení. Postupně sem se začínal trošku nudit, ale špatné to rozhodně nebylo. Herecké obsazení bylo výborné a Renč má štěstí, že pro roli hlavní hrdinkou vybral takovou hezkou a sympatickou herečku, protože její postava byla celkem povrchní kráva a nebýt Zuzany Kanócz tak by mě Laura asi srala.(4.4.2008)

Viewegha celkem můžu, ale Román pro ženy jsem nečetl, takže nemůžu porovnávat. Každopádně film se mi vcelku líbil-..pár vtipných momentů (Honza Svěrák:-D), pár trapných momentů (Něrgešová, i když mi nepřišla až tak tragická...) a slušní herci, hlavně Vašut, kterýho fakt těžce zkousávám, překvapil....naopak Stašová mi přišlo, že docela přehrává.(5.4.2008)

Díky zběsilé nadsázce jsem film nevnímal jako klasický "ženský materiál" a dobře se bavil, protože rejpání do mužských vlastností se vždycky obrací proti jeho hlavním hrdinkám. Úroveň dobré odlehčené zábavy vytahuje nahoru samozřejmě Simona Stašová se svýma hláškama a trefné obsazení Marka Vašuta. Asi první film Renče, ve kterém mě nic vysloveně neirituje. A tradiční cameo Svěráka je super.(14.7.2010)

Já nevím, ale něco to v sobě prostě má. .. Nejprve jsem tomu dal tři hvězdy, ale nakonec jsem se rozhodl to trochu zvýšit. .... HODNOCENÍ: 70% (4*)(3.5.2014)

• ZoltanCZ

Film nudný, nevtipný a trapný. A nezachrání to ani Renč ani Zuzana Kanócz. Český film je v krizi a tato rádobykomedie mě to potvrzuje.(11.11.2006)

• Elyssea

Hodnocení s odstupem času: Většina ženských postav je zde vyobrazena jako pitomé naivní psychopatické husy. Zuzana Kanócz mě svým výkonem nijak neohromila, Simona Stašová zato byla skvělá. Ani Laďka Něrgešová mě nevadila tolik, jako nepříliš sympatická hlavní hrdinka. Marek Vašut mě nijak nepřekvapil, hrál svůj standart. Nějaké to charisma asi má, ale zakryté nepříliš povedenými hláškami, čímž se dostávám k výkonu Michala Viewegha, který jako scénárista opravdu neobstál. Ve filmu se celkem nic zásadního neděje, protože takové ty zvraty: kvůli Pažoutovi se rozejde s přítelem, chodí s Pažoutem, rozejde se s Pažoutem, Pažout zaplatí dovolenou, chodí s Pažoutem; opravdu nepočítám. 2 hodiny strávené v kině bych považovala za ztrátu času, u televize vklidu zabitej večer.(6.9.2007)

• DruidKarel

Řekl bych, že to není takovejšmejd, který z něj lidi dělají. Jo, je sice fakt, že to mé rozhodnutí hodně ovlivní překrásná Zuzana Kanócz... 2* (Vašutovi asi už docházejí síly...)(13.4.2008)

Ale ano, zábava byla, to se musí nechat a to nejsem zrovna příznivec marka Vašuta.(16.12.2008)

• snob

I když jsem se zařekl /a není tomu dlouho, tuším že včera/, že už se nikdy nepodívám na český film, byl jsem donucen zhlédnout ještě toto. Buhví kolikátý ten hřebík je, ale vím určitě, že vskutku poslední. Takhle pitomý scénář. Ale tak hrozně. Příšerně. Přeukrutánsky připitomělý. Hřebík poslední. Už nikdy nechci vidět český film. Nikdy.(4.5.2009)

1 7 8 9 10 11 12 13 19 28 37