Komentáře uživatelů k filmu (731)

 • Dadel
  ***

  Ne že bych se párkrát nezasmál, ale téma filmu mi bylo velice vzdálené. Od Viewegha jsem nikdy nic nečetl a nehodlám s tím začít. Oproti Rebelům Renč značně polevil. Herci vesměs ujdou (s výjimkou Laďky "Mončičáka" Něrgešové, kterou si tam zřejmě dosadila N@va a jejíž herecký výkon je asi stejně "kvalitní" jako její moderování SuperStar). Až to N@va bude na Nový Rok 2006 s velkou pompou vysílat, tak se už dívat nebudu.(13.4.2005)

 • Spielbergo
  odpad!

  Inu proti gustu... Souhlasím s Civalovo hodnocením Kanóczové jako "ultramrdatelné" ale to je asi tak vše. :-) Nicméně máma a ségra tento film skoro až zbožňují a daly by sem z fleku 5 hvězdiček. Že by mi skutečně unikalo něco strašně zásadního ve vztazích mužů a žen, nebo mám všechny ženský, kterým se to líbí, začít litovat? Najděte si na netu článek o nové "generaci zmrdic". Přesný popis životnío stylu zde předvedených "dam". Stašová to svou angličtinou na letišti jen potvrzuje. Nebo to bylo míněno jako satira a autor chtěl ukázat, že se vlastně ve své malosti a ubohosti nijak neliší od nenáviděných Čechů? Že by to byl román PRO ŽENY, a tak to bohužel normální chlap asi nikdy nemá šanci pochopit? Ne, prostě nevěřím, že Češky jsou takhle omezené, až blbé. A Češi nejsou odpudivý vepři co se nedokážou chovat slušně. Jednu * za hlavní hrdinku a sem tam hlášku? Ne, pro mě bohužel stle odpad.(4.6.2009)

 • Adam's
  ***

  Zvláštní, po filmařské stránce bych zařadil mezi odpad, přesto jsem se na to díval znova a to nikoliv z masochistických pohnutek. Tak špatný film to tedy nebude. SImona Stašová ve své nejvýraznější roli (kam moje paměť sahá), zdatně sekunduje Zuzana Kánocz, Miroslav Donutil a místy i Marek Vašut. Jen ta Něrgešová, kdyby nebyla...(17.8.2009)

 • Katte
  *****

  Skutečně klenot českého filmu. Dialogy jsou prostě k sežrání hlavně: "Ale já už nám dva roky šetřím tajně na byt, s liškou..." No co věta to perla. Také je pravdou že tento film je román pro ŽENY, málokterému muži se tento film líbí ;)(31.8.2009)

 • Infalín
  **

  Nevím jak ostatním, ale mně přijde svět Michala Viewegha docela nudný. Jako někteří chlapi potřebují kvůli nízkému sebevědomí obrovská auta, Viewegh nám pořád musí servírovat svou představu úspěšných lidí, protože on to přece dobře zná.(13.9.2009)

 • Toumyk
  **

  No takže plus, jednoznačné plus je Zuzana Kanócz a její tělo. Jako chlap jsem to říct zkrátka musel. Ale jinak mě tento snímek nějak vysloveně nepřitahoval, občas nějaká ta trochu vtipnější scéna, ale na celý film jich bylo tedy dost málo. Děj? no děj bych tu ani radši nehledal, protože ta v podstatě neviditelná dějová linie tady nikoho nezaujme. Naprosto naivní příběh a zápletka. Je poměrně škoda, že tento film zatlačuje takové herecké talenty jako Miroslav Donutil do pozadí (byl tam všehovšudy tak max. 10 min.) a do popředí tahá herce neherce typu Nosek a Švehlík. Zkrátka Renč se stal opět autorem červeného balastu, který opravdu stačí vidět jen jednou a nikdy více.(28.9.2009)

 • epoh
  **

  všichni chválí stašovou, ale nezlobte se, podle mě přehrává jak prase... o zbytku nebudu mluvit...teda nechci, protože nerad plivu síru(31.12.2009)

 • GoldenGecko
  *

  Proč vlastně nedát odpad, napadá mě. Asi mám na to Renče moc ráda, nebo za to může Simona Stašová? Každopádně kterýkoli režisér by si měl pečlivě rozmyslet jestli točit podobné "komedie"... Mohlo by to znamenat konec leckteré kariéry.(14.10.2010)

 • megajalec
  **

  Vám pripadá normálne, že holka chodí s maminým prvým mužom a nikomu z nich to nepríde divné a zvláštne? Potrebujete vidieť v každej druhej scéne niekoho piť alkohol? Nechcem vidieť stokrát videné hnanie sa za láskou, ospravedlňovanie nevery, hľadanie chlapa (čo keď je zadaná), počuť ľúbim ho po prvom rande. České hranie sa na Ameriku. P.S.Kanócz je krásna!(24.12.2010)

 • honzic
  ***

  Tento film má jistou šťávu, ale místy je moc klišovitý až povrchní, herecké výkony jsou pouze průměrné a někdy ani to ne, dobře si tam zahrál Marek Vašut.(10.4.2011)

 • Ka_cos
  odpad!

  Nemám ráda novodobé české komedie a Román pro ženy je toho příkladem. Pro mě absolutní nuda, nuda a zase nuda. Humor, u kterého bych spíš plakala. Film, ze kterého jsem si neodnesla vůbec nic, snad jen naštvání, že se takhle zbytečně vyhazují peníze za natáčení.(17.4.2011)

 • x_ander
  ***

  Nechci se znovu opakovat, ale prostě nemám rád Viewegha. Román pro ženy je opět komedie velice prvoplánová, ale je třeba říct, že docela příjemná a na nic si nehraje. Vašut je sympaťák každým coulem, jen by nemusel až tolik přehrávat, avšak hlavní představitelka je hodně pěkná a na roli hloupé trubky se hodí. Román pro ženy je rozhodně lepší než jeho následovník "pro muže" - 50 %.(9.8.2011)

 • hackstolle
  ***

  Napodruhe zvedam na tri. A to kvuli hudbe, ktera zveda kvalitu o 100%.(11.9.2011)

 • Heyyy
  **

  Tenhle film je katastrofa... Hlavní hrdinka je po chvíli protivná, naivní, věčně zamilovaná (a to byť po jedné noci), stále doufající... Její chování je mi úplně cizí, možná stejný důvod, proč nesnáším ženské časopisy typu LoveStar... Takovýhle stavy totiž neznám. Pasáže kdy kadeřnice dychtivě a leckdy i se slzami v očích očekávají další vyprávění mě doslova iritovaly... Světlé body filmu jsou scény se S.Stašovou, kvůli které jsem se na to taky poněkolikáté dívala, její role a celkově pár scén kdy jsem se (kupodivu) i nahlas zasmála. Například scéna, kdy Laura jakoby představuje v restauraci mámě Olivera (výrazy Stašový jsou super - a hláška "No tak to je skvělý. To úplně mění situaci." jak by smet :D). Další super hláška: "Lauro, kdo je to? He looks like a homeless." Ale ani těch pár vtipnejch scén to nezachrání :)(9.6.2012)

 • IQ.89
  *****

  Jako zasloužilej prostatik, se smyslem pro krásu mladších slečen, jsem nadšen z tohoto filmu, který dává mladým kráskám zaslouženou alternativu - svý telefonní číslo vydám na vyžádání.(30.7.2012)

 • lubos.cermak
  ****

  Pro ženy a nejen pro ně.(20.9.2012)

 • jokerik
  **

  Jediné, co mě na filmu přitahovalo, byla rozkošná Zuzana K. a podivně směšná Simona S. Co se týče Viewega, může se jít zahrabat. Bohužel mne nenadchl žádným svým scénářem a už vůbec né knihou.(3.2.2013)

 • Domas88
  odpad!

  A to mám Marka Vašuta rád.. a ani tak jsem nemohl dát 1* tak to asi je někde velká chyba....:((8.7.2013)

 • garry
  ***

  Díval jsem se 5 minut a znechuceně jsem to musel vypnout. To co mělo být humor a parodie bylo trapné a ubohé. Pak jsem si to zase zapnul. V druhé půli se to trochu zlepšilo. Vašut a Donutil byli dobří. Obávám se, že největším uměleckým režijním počinem Filipa Renče byl volební spot Miloše Zemana.(1.3.2014)

 • JannieMc
  **

  Hola Guys! =´) Laura je příšerná kráva...a Simona Stašová úžasná herečka! ;)(2.5.2014)

 • mira007
  ****

  Na svou dobu svižné a vtipné... koncert Stašové.(8.10.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace