• J*A*M*A*L

Pokud jste četli můj komentář k filmu "Na vlastní nebezpečí", tak jsem tam i psal, že jsem s ním viděl Requiem pro panenku a právě Na vlastní nebezpečí a že možná jsem toho viděl víc a že to zjistím po dopsání komentáře, no a to jsem udělal a všiml jsem si tohoto.Úplně jsem na něj zapomněl a ani se nedivím, protože když vidíte nějakou takovou sračku, tak prostě nechcete nic jiného než zapomenout.Bylo mi jasné, že to natočil nějakej amatér ani jsem nevěděl kdo to byl tentokrát, ale mohlo mě napadnout, že to bude Renč a ten je amatér určitě.Jediné co ho na tomto filmů omlouvá je asi jen to, že v Česku se už teď v okolí komedií točej jenom sračky bez vtipu a to by komedie měli mít no a tak to asi bude po celé generace.Fakt nevím, jestli ty lidi mají za úkol dělat z komedií sračky bez vtipu a nebo jestli to dělají schválně a nebo jestli prostě neumějí natáčet komedie.Já tenhle nesmysl ani pořádně nesledoval ani nevnímal, protože filmy, které mě nebaví prostě nevnímám a nesleduji.Ani nevím proč ta jedna hvězdička, asi za to, že tam hrál alespoň Míra Donutil a trošku to tam rozjel.Docela ho lituju do jakejch sraček ho to zas dali.11%(3.1.2013)

• TopGuy

Asi dva vtipné momenty...Člověk čeká, že se to jako nějak rozjede a ono nic.(19.1.2016)

• andy60

Horší než Román pro muže. Nevím, komu to připsat na vrub, zda Viewegovi nebo Renčovi, ale když film zacházel do intimností, bylo to nesmírně trapné.(20.12.2016)

7/10(21.2.2017)

Výborná romantická komedie! Četla jsem jak knihu (která se od filmu nepatrně liší), tak jsem viděla film. Patří k těm, na které bych se mohla dívat denně. Uklidňující hudba, sympatická hlavní hrdinka, originální příběh, z filmu sálá energie! :) Líbí se mi, jak si Laura, její matka nebo Ingrid umí užívat života. Nechápu, jak to, že má film tak malé hodnocení. Asi ho sledovali a hodnotili jen samí chlapi nebo co...(21.8.2017)

Proč ne. Na herecké výkony paní Stašové se kouká dobře...Normální příjemná romantická komedie (až mě trochu pan režisér překvapil). Takže průměr celých tří hvězd.(4.2.2018)

Mimořádně povedená komedie a Renčova mimořádně světlá režisérská chvilka. Klady zde výrazně převyšují zápory - vynikající hudba, skvělé herecké obsazení, dobrý scénář, což je Vieweghova také světlá chvilka. Stašová exceluje a bere si film hodně pro sebe, Zuzka je naprostá kost a vtipné scény jsou vtipné. Film plný skvělých hlášek, na který můžu kouknout víckrát a vždycky mě pobaví. Co chtít víc 80%(22.6.2018)

Pri dnesni produkci,omlouvam se,ale jeden z filmu,na ktery se stale moc rada divam...i Pazout jde tady snést! 😂(13.1.2019)

Jeden z lepsich pocinu pana Rence. Na tento film se muzete divat opakovane a stale vas to bude bavit. Moje mamka to primo zboznuje(13.1.2019)

• scarlet

Když se dají dohromady jeden z nejhorších režisérů a jeden z nejhorších spisovatelů, tak to nemohlo dopadnout jinak. Prostě stupidita na n-tou.(19.2.2019)

1 10 19 28 34 35 36 37 následující >>