Predátor z hlubin (TV film)

Frankenfish

Predátor z hlbín

Akční / Horor / Komedie / Thriller

USA, 2004, 80 min

Ultimátní béčko, od kterého jsem pranic nečekal a o to více jsem dostal. Mark Dippé se prostě nezavděčí všem (viz. Spawn), ale tady na tom snímku je vidět, že ho dělal s láskou. Velice vtipně natočený gorefest s přerostlými rybkami, vietnamským veteránem pojídající srdce, černošskou čarodějkou se šedým zákalem, uchlastaným šéfem hlavní hrdinky a KOPOU dalších klišé, které ovšem pobaví. Musíte k tomu ovšem přistupovat jako k béčku, které má navíc na TV film velmi solidní efekty...(28.1.2009)

Ani bych nečekal, že dám 4* filmu o přerostlých/zmutovaných/geneticky upravených apod. zvířatech. Jakýsi úsudek jsem si udělal ještě před shlédnutím čistě jen podle názvu (jak českého tak původního), jenže ejhle omyl. On mě ten film bavil!!!! Možná by si autoři podobných snímků (Chobotnice, Anakonda, Pavoučí teror apod.) měli tohle pouštět jako studijní látku a vzít si z toho jedno základní poučení - jen známí herci a herečky dobrej film neudělají. Tady nehraje nikdo známej (asi jen jeden ksicht jsem viděl už jinde) a funguje to i tak. Dobře zpracovanej a zařízenej vlak, kterej když se rozjede, pořád zrychluje a už se nezastaví. Ani ty počítačové triky moc nevadí, krev (a nahatej rasta :-))) to všechno vynahradí a zakryje. A i jednotlivé rybí chody jsou docela zajímavé, stejně jako jejich vlastní skony. Naprosto vychytanou smrtí zemře ta bioložka (nebo co to je), tu jedinou nesejmou ryby, ale i tak to stojí za to.(30.3.2009)

No, snímek překvapil. Nečekal jsem Bůhví co, ale dívat se na to dalo. Sem tam i gore, sem tam i nějaký efekt. Škoda jen, že většina scén se odehrává v noci, takže z toho zase tak moc divák nemá, ale to je stará bolest. V ději je prakticky jediné hluché místo a to když se na hausbótu zbytečně dlouho kecá. Celkově hodnotím jako průměr, jako vhodný na zabití dlouhé chvíle. Nova270109 7709/7920(26.11.2010)

Rybiška je spapala. Ale kdeže rybiška, zasraná rybobluda! Velice příjemné překvapení, on totiž ten český název "predátor z hlubin" sám o sobě zadělává na pěknou kupu hoven. Ale "frankenfish", to je jiné kafíčko. Zní to tak nějak zábavně. A světe div se, ono to zábavné je. A taky to pěkně odsýpá a postavy svižně chcípají. A vůbec, celé to tak nějak hřeje u srdce.(29.1.2009)

• sellsakul

Asi po piatich rokoch som videl film v televízií a musím uznať, že "oplatilo sa". Tento hnoj ma uchvátil svojími 6D efektami a giganticky inteligentným scenárom a na hercov už neexistujú "superlatívy" a myslím, že AVATAR sa môže skovať. Odporúčam každému, kto sa chce zasmiať alebo poplakať si nad úbohosťou. Tento film v podstate nie je filmom, ale paródiou a od totálnej hnojovice ho nezachráni ani krátka stopáž. Fakt som pohoršený, že som to pozeral a úprimne sa všetkým ospravedlňujem a hanbím sa za to, fuj hnoj je mi zle...HNOJ! HNOJ! HNOJ! HNOJ! HNOJ! HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ! HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!(11.2.2010)