Predátor z hlubin (TV film)

Frankenfish

Predátor z hlbín

Akční / Horor / Komedie / Thriller

USA, 2004, 80 min

• Druury

Naprosto předvídatelná fantas-magorie. Nezlobte se na mě, ale dát tomuhle filmu 4* ? Proberte se :-) Avataru apod. jste určitě dali 5 hvězd a tomuhle jen o jednu horší.. no comment.. Ten film nebyl napínavý a chyběl mu ten hororový šmrnc.. nemělo to absolutně nic krom těch nahatých koziček tech buchet.. =Odpad!!(22.12.2010)

Asi jako pro ostatní velmi příjemné překvapení.Že jde o televizní produkci je sice znát dost vyditelně a i děj je dost chaboučký a kostrbatý,ale Frankenfish od prvních minut nabere neskutečné grády,v téměř strhujícím ději prakticky není chvilka na oddech,pořád se něco děje,postavy umírají jedna za druhou jak na běžícím pásu,jejich usmrcení je rozmanité a navíc umírají i postavy,u kterých to divák moc nečeká.Příjemně překvapily i efekty,které jsou dobře zpracované a není jich hlavně málo.Predátor z hlubin obsahuje sice spousta klišé,jak v ději tak v postavách,ale když jde o takovéto skvělé a zábavné zpracování,odpouští se a hodnotí se i výš,než na co samotný film skutečně má :).(9.2.2009)

• sellsakul

Asi po piatich rokoch som videl film v televízií a musím uznať, že "oplatilo sa". Tento hnoj ma uchvátil svojími 6D efektami a giganticky inteligentným scenárom a na hercov už neexistujú "superlatívy" a myslím, že AVATAR sa môže skovať. Odporúčam každému, kto sa chce zasmiať alebo poplakať si nad úbohosťou. Tento film v podstate nie je filmom, ale paródiou a od totálnej hnojovice ho nezachráni ani krátka stopáž. Fakt som pohoršený, že som to pozeral a úprimne sa všetkým ospravedlňujem a hanbím sa za to, fuj hnoj je mi zle...HNOJ! HNOJ! HNOJ! HNOJ! HNOJ! HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ! HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!HNOJ! HNOJ! HNOJ!(11.2.2010)

• anderson

FRANKENFISH a ČSFD: Áno práve kvôli obitusovmu komentáru som sa na to pozrel a neveril som vlastným očiam. Prečítal som si aj ostatné pozitívne komentáre a začal som o sebe pochybovať. Je FRANKENFISH naozaj tým "filmom" - ktorý tu dostáva 3 a viac hviezdičiek - čo som práve videl ? BOHUŽIAĽ je to on. Kravina, ktorá nemá právo byť spájaná s pojmom kinematografia. Idiotský príbeh, "postavy" bez charakterov, scenár bez akejkoľvek invencie či nedajbože príbehu, tupý režisér, ktorý už SPAWNom preukázal všetky svoje "kvality". A naozaj neodporúčam porovnávať so skvostom LAKE PLACID, ktorý považujem za špičkovú ukážku subžánru. Mám dojem vážení 3 a viac "hviezdičkoví" hodnotitelia, že ste pri zhliadnutí asi užili dajaké podporné prostriedky na zmenu vedomia :-) BEZ URÁŽKY. Toto je totiž hovadina par excellence ktorá nudou dokáže aj zabiť. (4.5.2006)(4.5.2006)

• castor

Tak tomuhle se říká úlet. Plusem je zcela jistě výběr bažinatých lokalit, mínusem všechno ostatní. Projekt podle všeho vznikající na koleně a za pochodu, s minimem nápadů, vztahy vykreslenými se spletitostí leporela, hodně šílenými dialogy a hlavně s totální absencí gradace děje. Žravá potvůrka jen z odněkud vyskočí, někoho sežere, přeživší si popláčou, divák zasměje a jedeme dál. Jak vidno Mark A.Z. Dippé (režie comicsové adaptace Spawna) je hlavně kovaný trikař, který se podílel třeba na Návratu do budoucnosti 2, Jurském parku a Cameronově Propasti a druhém Terminátorovi, ale za režisérskou stoličku by moc sedávat neměl. I když závěrečná tečka i samotné finále jsou docela vtipné..(25.12.2010)