poster

Predátor z hlubin (TV film)

 • USA

  Frankenfish

 • Slovensko

  Predátor z hlbín

Akční / Horor / Komedie / Thriller

USA, 2004, 80 min

 • kluk z Na
  *

  Nechal jsem se zlákat na monster horor v telce a byla to chyba. V celku solidní gore nestačil přebít tu nudu. Postav hodně, což je většinou dobře, ale tu byla většina lidí včetně hlavního hrdiny do počtu a jejich kecy se nedali poslouchat. Nakonec fandíte tý rybě. Snad jen ten vožralej týpek nebyl úplně marnej plus indián z apocalypta, který se jen tvářil drsně. Ono to stačilo. Nedoporučuju nikomu.(16.8.2018)

 • hribisko
  ****

  Rybiška je spapala. Ale kdeže rybiška, zasraná rybobluda! Velice příjemné překvapení, on totiž ten český název "predátor z hlubin" sám o sobě zadělává na pěknou kupu hoven. Ale "frankenfish", to je jiné kafíčko. Zní to tak nějak zábavně. A světe div se, ono to zábavné je. A taky to pěkně odsýpá a postavy svižně chcípají. A vůbec, celé to tak nějak hřeje u srdce.(29.1.2009)

 • darkrobyk
  ****

  I po delší době jsem byl opětovně spokojen. Skvělé béčko s příšernými herci a nádhernými přírodními lokacemi. Tyhle americké lužní lesy mě pokaždé nadchnou. Speciální efekty jsou velmi dobré, snad jen pod hladinou vypadají rybí monstra hodně digitálně, ale při lovu lidí mají šmrnc, eleganci a patřičnou rychlost. V krátkých záběrech zblízká vypadá jejich držka jako okopírovaná od mimozemského predátora, což však vůbec nevadí. Útoky jsou bleskové, přerostlé ryby hladové, krev stříká, hlavy lítají, těla se trhají. Prostě takový milý ekohorůrek, kde příjemně překvapí, že vytipovat přeživší není tak jednoduché. A dobře zvolená hudba ( Ryan Beveridge) doprovází příjemné obrázky téhle komedie? no, já se tedy moc nenasmál ( leda cynicky), ne, zdařilé oddechovky.(28.9.2011)

 • DJ Obelix
  ****

  Ultimátní béčko, od kterého jsem pranic nečekal a o to více jsem dostal. Mark Dippé se prostě nezavděčí všem (viz. Spawn), ale tady na tom snímku je vidět, že ho dělal s láskou. Velice vtipně natočený gorefest s přerostlými rybkami, vietnamským veteránem pojídající srdce, černošskou čarodějkou se šedým zákalem, uchlastaným šéfem hlavní hrdinky a KOPOU dalších klišé, které ovšem pobaví. Musíte k tomu ovšem přistupovat jako k béčku, které má navíc na TV film velmi solidní efekty...(28.1.2009)

 • klerik
  ***

  Nozaj vydarený zoohoror. Nejde o žiadnu komédiu, ale znalci žánra rýchlo pochopia, že aj tvorcovia sa vyznajú a určité momenty tak vyznievajú úsmevne fanúšikovsky ("Už viem, ako sa odtiaľto dostaneme!"). O niečo starší MIMIC i RELIC mali lepšie triky, ale nakoľko tu ide o plne digi príšeru a TV film, je Predátor z hlbín v porovnaní s dnešnými Asylumovkami dobre odvedená robota. V záplave (omnoho horších) aligátorov a útočiacich žralokov neprávom opomínaný film...(28.7.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace