Predátor z hlubin (TV film)

Frankenfish

Predátor z hlbín

Akční / Horor / Komedie / Thriller

USA, 2004, 80 min

• rikitiki

Konečně správně cílevědomá rybka, která se nespokojí jen s vodou, ale své oběti zavile pronásleduje i na souši. Navíc disponuje i slušnou dávkou pomstychtivosti a poťouchlé inteligence. Divák jí chtě nechtě fandí víc, než té partě zoufalců z močálu, kterým vévodí mátožná woodoo matka, bílý chcípáček a podrazák, šílený lovec, nesmělá kráska, nenápadná lesba, bývalý idol střední školy ... atd. ______ Je to klasický odpad dvd filmů s triky z doby předpotopní, návodnou hudbou a dějem tak provařeným, že ho divák může říkat souběžně s příběhem (může samozřejmě i dřív, ale to není taková zábava). _____ Jak se ale tady shodnu s velkou částí komentujících, už dlouho mne v televizi nic tak nerozesmálo. /23. 3. 12./(23.3.2012)

• MadChick

Před shlédnutím tohoto filmu jsem opravdu netušil co všechno je možné přenést na televizní obrazovku. Ve své podstatě je to naprostý skvost, ve kterém máte co 5 minut nový a ještě méně logický zvrat, bohužel pro režijní tým jsem se od začátku do konce nepřestal smát a nevěřícně kroutit hlavou nad neuvěřitelnými výplody režisérovi fantazie. Toto povyšuje Shitoidní horrory na další zcela novou úroveň. Jako byl to opravdu zážitek, o tom nemám sebemenší pochyby :D(10.2.2010)

• kluk z Na

Nechal jsem se zlákat na monster horor v telce a byla to chyba. V celku solidní gore nestačil přebít tu nudu. Postav hodně, což je většinou dobře, ale tu byla většina lidí včetně hlavního hrdiny do počtu a jejich kecy se nedali poslouchat. Nakonec fandíte tý rybě. Snad jen ten vožralej týpek nebyl úplně marnej plus indián z apocalypta, který se jen tvářil drsně. Ono to stačilo. Nedoporučuju nikomu.(16.8.2018)

• lamps

Jestli od toho někdo očekává více než jen samoúčelnou brutalitu, tak ať se tomuto filmu raději vyhne. První třetina je zoufale nudná, zbytek je jen směsicí krve, utrhaných končetin a stokrát ohraného klišé o smrtícím, zmutovaném megapredátorovi. Režisér se zřejmě rozhodl zaměřit nikoli na souvislé převyprávění děje, nýbrž jen na řadu nepředvídatelných a řádně krvavých úmrtí, které vygradují závěrečným zmasakrováním monstra, jenž mě opravdu pobavilo. Úplná ztráta času to zase není, ale z podprůměru se film nevyhrabe ani náhodou.(9.4.2012)

Nozaj vydarený zoohoror. Nejde o žiadnu komédiu, ale znalci žánra rýchlo pochopia, že aj tvorcovia sa vyznajú a určité momenty tak vyznievajú úsmevne fanúšikovsky ("Už viem, ako sa odtiaľto dostaneme!"). O niečo starší MIMIC i RELIC mali lepšie triky, ale nakoľko tu ide o plne digi príšeru a TV film, je Predátor z hlbín v porovnaní s dnešnými Asylumovkami dobre odvedená robota. V záplave (omnoho horších) aligátorov a útočiacich žralokov neprávom opomínaný film...(28.7.2016)