poster

Van Helsing: Londýnská mise

 • USA

  Van Helsing: The London Assignment

Horor / Dobrodružný / Krátkometrážní / Animovaný

USA, 2004, 30 min

Komentáře uživatelů k filmu (46)

 • kinderman
  ****

  Animace jasně odkazující k jihokorejskému manga comicsu Kazatel, který je zase inspirovaný prací M. Mignoly- mimochodem, obzvlášť mignolovští jsou zde zástupy krvelačných "alžbětinců". Akční, dynamické, se stopáží tak akorát...bavil jsem se. Komu se líbilo, doporučuji myšlenkově hlubší japonský animák Vampire Hunter D: Bloodlust.(1.3.2010)

 • Djkoma
  **

  Dobře odvedená práce, která nic výrazně neprohlubuje, nevytváří vtipné pointy pro film (tedy myslím) a potěší slušným tempem. Délka 30ceti minut byla ideální, takže ta naprostá zbytečnost nebyla tak bolestivá...(3.3.2010)

 • Tuxedo
  **

  Nudné.(19.3.2005)

 • viperblade
  ***

  Nenudí, rychle to uplyne. Hlubší myšlenka nikde, po druhé to vidět nemusím -> dokonalá definice průměru.(28.2.2010)

 • LiVentura
  ***

  Pro Američany typicky dobře zvládnutá animace...(1.3.2010)

 • Shakers
  *****

  Van Helsing: The London Assignment predchádza filmovej verzii a ukazuje ako Gabriel Van Helsing pátra po Dr.Jackyllovi (ten priestrel na pravej ruke o ktorej hovorí vo filme sa mu stane v tomto animáku).Sympatický animák zo slušnými akciami. 90% - 5*(24.12.2010)

 • Stegr
  ****

  80% - Van Helsinga mám prostě rád. Přes mnoho nedostatků mě, fantasy nadšence, ten film jednoduše očaroval. Animovaný prequel - Londýnská mise - je příjemným zpestřením a zajímavým spojovacím můstkem s hraným snímkem. Těm, kterým se Van Helsing líbil, doporučuji...(28.10.2007)

 • Beckett51
  ***

  Ne tak dobrý jako film ale pořád se to dá. 60%(6.5.2010)

 • klerik
  ****

  Fajn bondovka... ehm. Prequel k celovečeráku sa drží schémy kinofilmu - je akčný, je zábavný, ma dobrú hudbu... no nie je natoľko uletený, aby jeho prehnanosť niekomu vadila. Príbeh je prekvapivo dobrý, scéna s prevarcajúcim vlakom je vizuálne namakaná, atmosféra oproti celovečeráku hutnejšia a vyváženejšia. Riddick: Temná hrozba ma osobne zaujal viac, ale Van Helsing mu celkom slušne šliape na päty...(17.2.2007)

 • Lenny.M
  ***

  Celkem zajímavý animák.(8.8.2010)

 • virus10
  ***

  Až na to, že Van Helsing asi zabil dost lidí tím, jak vykolejil ten vlak, to ujde.(6.7.2010)

 • honajz
  ****

  Docela slušná animovaná vsuvka k hranému Van Helsingovi, potěší, zabaví, má správný londýnský feeling - a to je tak asi vše. Ale ke spokojenosti to rozhodně stačí. :-)(16.4.2013)

 • korbitch22
  ***

  Dobrá animace,ale prolog k celovečeráku má slabší scénář.Určitě šlo z tématu vyždímat mnohem víc.Komické hašteření mezi Van Helsingem a jeho společníkem není moc vtipné,na rozdíl od filmu,co ovšem funguje výborně je hudba a celkem slušná akce,která se prakticky nezastaví,jenže na Van Helsinga je to dějově prostě krátké :-)Zase další celkem zbytečná jednohubka,která mírně pobavila ale určitě nenadchla a nic podstatného neřekla...ba naopak:-) 55%.(11.3.2011)

 • Caszidy
  ***

  Vcelku povedený "kraťas". Paradoxně mu ubližuje právě kratičká stopáž, díky níž se zdá příběh až příliš zhuštěný a uspěchaný. Animace je pěkná, hlavně dobře vykreslená pozadí Londýna se opravdu povedla. Pokud by byl ale animovaný Van Helsing delší a příběh se trochu více rozpracoval, určitě by to celkové kvalitě jen prospělo. Takhle se nedá hodnotit výše, než 3*.(2.3.2010)

 • Terva
  ****

  Kreslený a pěkný. Byl jsem překvapen obsahem.(6.2.2009)

 • ScarPoul
  *

  Van Helsing pre mňa predstavuje film ku ktorému sa rád vraciam a na ktorý aj napriek výtkam ostatných nedám dopustiť. Pre mňa totiž predstavuje dokonalé skĺbenie hororu, dobrodružstva, humoru, skvelej hudby a atmosféry, ktorá ma dokáže preniesť do detstva a k Indiana Jonesovi a ktorá ma nedokáže nudiť. Londýnska misia sa dá nazvať prequelom k tomu čo sledujeme na začiatku filmu. To značí Helsing konfrontovaný s Hydeom. V prvom rade je Londýnska misia veľmi krátka . To značí, že akékoľvek dramatické stupňovanie nie je možné a k umeleckému animáku má film neuveriteľne ďaleko. Charaktery sú plytké(čo by nemali byť) akcia má pár skvelých nápadov, ale ani tie sa nemôžu pochváliť výraznejším prevedením. V druhom rade je to animácia, ktorá je viditeľné odfláknutá a ktorá neuveriteľne zlým spôsobom kombinuje počítačovú a kreslenú animáciu. A v neposlednej rade je tu strata atmosféry a nuda. Takže, ak by mal film aspoň hodinu, chytil by sa ho tým výtvarníkov, ktorý robí trebárs animáky podľa komiksov(Superman, Batman atď.) a mal by schopného režiséra, mohli sme si užiť ďalší skvelý príbeh so sveta Van Helsinga a gotického hororu. Takto je to hlúpe, smiešne a diváci nestráviteľné.(22.1.2012)

 • Kryton
  ****

  Pěkná animace, temná atmosféra a to vše za 30 minut rychle utíká. Moc povedené doplněk skvělého hraného filmu.(28.2.2010)

 • SOLOM.
  ***

  Slušný animovaný průměrný Van Helsing. Já nebyl nějak závratně okouzlený ani celovečerním filmem, ale tak tady to rychle odsýpalo. Po akční stránce zajímavé, po hudební solidní a co se týká atraktivnosti příběhu – no alespoň se dozvíme, co se stalo před filmem. Doufám, že si toho hubana Van Helsing užil.(16.1.2014)

 • mysiak
  **

  Okrem hlasu Hugh Jackmana...a Van Helsinga...to nemá nič spoločné s originálom...trápna animácia...a nezaujímavý príbeh...Riddick je omnoho lepší(21.2.2009)

 • blackrain
  ***

  Hned mi bylo jasné, že když je do Londýna povolán sám velký Van Helsing, nepůjde o obyčejné vraždy. Délka animáku je tak akorát.(18.5.2010)

 • fmash
  **

  Nijak oslnivé po výtvarné stránce (připomíná mi to nejspíš Scooby Doo), utahané, bez šťávy a bez vtipu. Pro malé děti moc krvavé, pro dospělého suché jako troud. A překvapivě jednou z nejhorších vlastností je originální dabing, naprosto postrádající dynamiku. Nicméně neurazí. Slabší dvojka.(8.9.2011)

<< předchozí 1 2 3