Londýn, 1889. Lovec přízraků, tajemný VAN HELSING, přijíždí zneškodnit zločinného pana Hyda, který po nocích vyráží do ulic vraždit ženy. V tomto animovaném dobrodružství VAN HELSING odkrývá Hydovo druhé já, doktora Jekylla a záhadu, která se za nočními vraždami skrývá a ohrožuje samotnou existenci britského impéria. (oficiální text distributora)

kwaicheng

Dvě hvězdičky to má s přivřením obou tří očí s tím, že čtvrtý a pátý oko jsem měl celou dobu zavřený. Zkrátka je to jen z nostalgie pramenící z Van Helsinga. Ta animace byla jak z Pokémonů. ()

vincchuppo

Solidní akční animáček! Svižná akce, pěkně nakreslené postavy i skvěle odvedené efekty. Líbila se mi návaznost na postavy k hranému filmu, a to především dubingem. Ps: Story bylo naivní, ale "final kiss of queen" mě mile pobavil. ()

Likan7

Na dnešní dobu hodně retro. Ale nemůžu říct, že by to bylo něco špatnýho. Vzhledem k přesicenosti digibordelu je to takový fajn feeling, který jsme měli rádi na Supermaxu. Jako přequel celovečernímu Van Helsingovi to ale nestačí. Prostinký a slabý scénář tomu bohužel taky moc nepomůže. Budu si pamatovat možná tak maximálně finální líbačku a vtípek, a to ještě maximálně 14 dní. ()

Astinas

Na animovaný film velmi dobré, málokterý animovaný film dokáže vytvořit slušnou atmosféru, tak aby se člověk nepodíval kolik je hodin. ()