poster

Lov (TV seriál)

 • Česko

  David Attenborough: Lov

 • Velká Británie

  The Hunt

Dokumentární

Velká Británie, 2015, 6 h 35 min (Minutáž: 49–51 min)

Hudba:

Steven Price

Hrají:

David Attenborough (vyp.)

Producenti:

Alastair Fothergill
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • loki5
  *****

  Modrá velryba (plejtvák Obrovský) mizící v modrých hlubinách, lov kosatek a smečka psů hyenovitých na lovu. Tři nejlepší scény viděné letošní rok. A jako bonus je tu opět modrá proplouvající kolem kameramana (všude jinde by tohle byl ten nejlepší záběr v seriálu a tady je to pouze v bonusech, Tohle si skutečně může dovolit jen BBC :-D). Hudba 100% Obraz 100% a Davidův komentář 100%. Postavy 100%. Herecké výkony 100%(23.9.2016)

 • Zeck
  ****

  Jistě by to byla absolutní špička, co se týče přírodovědeckého subžánru dokumentů, skvělá kamera, až neskutečně detailně zmapovaný lov predátorů a velmi zajímavé doprovodné informace od přírodovědecké legendy Davida Attenborougha. Celé to má jen jeden drobný háček, není to originální série, ale slepenec všech ostatních dokumentů, které v předchozích letech BBC natočila. To ve výsledku znamená, že pokud jste v životě nic podobného neviděli, pravděpodobně se poserete blahem a nadšením. Pokud ale dokumenty tohoto rázu sledujete, pak neuvidíte absolutně nic nového, naopak uvidíte úplně ty samé příběhy a scény, které jste viděli dříve. BBC točí nejlepší dokumenty z přírody na světě a stojí jí to dost peněz, takže se nedivím, že občas něco zopakuje, ale založit premiérovou sérii výhradně na prostříhaných a již odvyprávěných příbězích a záběrech, to mi nepřijde zrovna moc šťastné. 80 %(18.11.2016)

 • filmmovier
  *****

  Vezměte všechna slova chvály která existují, napište je sem, a dostanete něco, co absolutně nevystihuje tento dokumentární seriál. Protože jak říká Sir David v úvodu, tento seriál je jiný, než všechny dosud natočené, A je to převeliká pravda. Nic úchvatnějšího a tak překrásného jsem v životě neviděl. Neskutečně dokonalé záběry, které jsou přenádherné a doslova dechberoucí (honička pakoňů a psů hyenovách) překonává vše, co jsem dosud viděl, stejně jako celý seriál. Říkáte si, že takové úchvatné záběry, které Lov nabízí, snad nikdo nikdy nemůže natočit, ale BBC mi zase vytřelo zrak. A nutno říct, že s Lovem mi ho vytřela dosud nejvíc, protože tady je dokonalé úplně, ale úplně všechno, včetně hudby. Tohle se musí vidět. V HDčku. Na hodně, hodně velké televizi. A ne jednou. Nebudete dýchat, budete mít žízeň a budete naprosto uchváceni. Tohle opravdu Lov dovede. Mám to potvrzené. 100%. PS: Najděte mi toho jednoho člověka, který tomu dal čtyři hvězdičky. Proč, proboha?(2.10.2016)

 • ghatos
  *****

  V závorce jsou uvedeny největší pecky. 1. díl - 92% (Darwinův křižák). 2. díl - 94% (Polární medvěd lovící/žijící na vysokém mořském útesu). 3. díl - 94% (Skákavka, Harpyje). 4. díl - 91% (Velryba modrá neboli Plejtvák obrovský). 5. díl - 93% (Karakal, Medojed a mravenci). 6. díl - 91% (delfíni v zátoce, chodící chobotnice). 7. díl - Člověk jako příčina devastace přírody a zároveň malá naděje na její zachování...93%. Celkové hodnocení: 93%.(15.11.2016)

 • Primitive
  *****

  Tak tu od BBC Earth po roce máme další naprosto úchvatný dokument. Opravdu není co vytýkat - práce kameramanů dokonalá (to jejich nasazení opravdu obdivuji), o spoustu zajímavostí také není nouze, a k tomu všemu navíc nechybí ani poutavý komentář všeobecně oblíbeného Sira Davida. Dočkáme se i několika velkolepých momentů - třeba takový pohled na hodující Modrou velrybu je nezapomenutelný zážitek i skrze pouhou obrazovku. Za mě tedy naprostá spokojenost, takovéto zvířecí pokoukání si nechám líbit. V BBC s přírodními dokumenty zkrátka málokdy šlápnou vedle.(14.12.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace