Joe Scheffer je rozvedený otec, který se sám stará o dceru. V kanceláři marně čeká na povýšení, je přepracovaný a nedoceněný. Vše vyvrcholí na služebním parkovišti, kde mu mladší kolega zabere místo. Když se Joe ozve, tak ho zbije před zraky vlastní dcery, která sedí v autě. Joe se rozhodne, že musí radikálně změnit svůj život. Nejlepší začátek bude, když se naučí prát a vrátí kolegovi jeho úder. Proto začne trénovat bojová umění u veselého a bláznivého profesora. Chce dát svalnatému kolegovi, kterého se všichni bojí, pořádnou nakládačku. (TV Nova)

Oskar

Rodinná variace na Americkou krásu. Jenže jaký má smysl příběh, zpochybňující tradiční americké hodnoty, pokud sám po chvíli upadne do patetické obhajoby téhož? Navíc Tim Allen se chytil do stejné pasti jako Mel Gibson ve filmu Po čem ženy touží: zprvu je fajn, ale po "proměně" je z něj suchar, mentor a debil. 40 % ()

igi B.

Dokonale sterilní ryzí hollywoodský produkt coby mravoučná pohádka o tom, že dobrý nakonec neoplácí zlé zlým, určená snad ponejvíce zakomplexovaným taťkům z takzvané střední třídy pro dodání čehosi, čemu lze v sobotu odpoledne u televizní obrazovky říct sebevědomí. Místy otravné, místy otravně zábavné, místy zábavné, vcelku však jen taková ta uslintaná nuda plná emotivních grimas a pseudopostojů, přemoudřelé dcerušky, chápavých krásných žen a jednoho herce rádobykomika, shodou okolností taky s příjmením Allen. Prostě jen další popkornové snadno zapomenutelné vymydlené klišoidní happyendové nic. ()

Anderton

K.O. je typickým predstaviteľom amerického hrejivého filmu, ktoré kritici z oboch strán Atlantiku tak nenávidia. Pokiaľ má ale svoju vnútornú logiku a hlavná postava je dobre napísaná, ja s nimi nemám žiadny problém. Joe Somebody je trochu romantika, trochu dráma, trochu Rocky, trochu fraška na pracovisku, ale nič poriadne. Má to za následok, že všetky vedlajšie postavy sú tak trochu viac cameá, ako vedlajšie postavy, vzhľadom na príjemné a celkom inteligentné vyznenie filmu mi to ale neprekážalo. Príbeh chlapíka, ktorého opustila žena, v práci je považovaný za outsidera, má problémy s dcérou a tým pádom sa sám považuje za menejcenného. Chcel by dokázať sebe a okoliu, že stojí za viac, ale vlastne si iba potrebuje uvedomiť, že starať sa sám o dcéru je veľké umenie a dôkazom mužnosti. Tim Allen svojim civilným herectvom prispel k uveriteľnosti svojej postavy. Žiadnu realistickú snímku ale neočakávajte. Ale ani žiadnu komédiu, na to si dajte pozor. ()

Tom Hardy

Kouzelný snímek, který ocení především ti, jenž někdy byli v podobné situaci, jako Joe. Allen je klasicky svůj, i když tentokrát krapítko charakternější a s přehledem si dokáže získat sympatie diváka. Joe Somebody (jehož český název K.O. mi opravdu HODNĚ nesedí!) je příjemná a nenáročná komedie, s mírným dramatickým nádechem a několika minutami příjemné romanec. Je to zkrátka příběh ze života, který možná ničím výrazně nepřekvapí, ale svým pojetím zahřeje... Btw, James Belushi jako bývalá akční hvězda, tohoto času vyučující bojová umění, nemá prostě chybu! ()

freddy

Docela originální a vtipný snímek, akorát stavěný na sobotní odpočinkové odpoledne. Není k tomu třeba nijak extra přemýšlet, prostě to jen zapnete, díváte se, bavíte, a pokud jste znavení, tak i krásně usnete, jako moje mamka :-) Mne se ten film líbil a přišel mi docela odpočinkový a nabídl mi přesně to, co jsem od něj očekával... Tim Allen nikterak nepřehrává a taktéž ostatní herci jsou dost v pohodě a nemám co vytknout... Ale na více než tři hvězdičky to není, viděl jsem už i kvalitnější filmy a tohle je opravdu vhodné spíše pro odpočinek a pro navození nějaké dobré nálady... ()

• Rolu Joe Scheffera (Tim Allen) mál stvárniť Jim Carrey, no odmietol ju, pretože sa venoval filmu Majestic (2001). (ShortyIC)