V pořadí třetí film režiséra Simona Rumleyho. Celý děj, respektivě jakási spleť partikulárních příběhů návštěvníku Le Monde je zasazen do prostředí londýnské klubové scény na začátku 90. let. Hlavní pozornost je věnována dívce Ali, která přišla na nevěru svého přítele. Jaké překvapení ji ale čeká, když vzápětí po svém příjezdu do Le Monde vidí, jak do klubu vstupuje její, teď už bývalý přítel Mike. Raněná Ali přemýšlý o pomstě… (koudis11)

FlyBoy

Jeden večer, jeden londýnsky klub, jedna párty a niekoľko rôznych paralélne sa odohrávajúcich príbehov, ktoré smiešne približujú správanie a kreácie účastníkov párty. Takto, elektronickú hudbu milujem a "Club le Monde" sa ňou zaoberá, no robí to dosť amatérsky, ide skôr o takú paródiu, než o reálne zobrazenie pocitov a atmosféry, ktorá sa na kvalitnej akcii dá doslova krájať. Hudba mizerná, vystupovanie Djz strojené. Túto nepodarenú noc, nezachránila ani občas dobre seknutá hláška v podaní vyhadzovača a ani tématika tanečnej scény, ktorá mi je tak blízka. Ak tento žáner tak jednoznačne wildovský projekt "It´s all gone-Pete Tong", alebo potom rovno kultový "Human Traffic". ()

iamek

Fantastický snímek z prostředí undergroudu a nočního života v Londýně. Snímek je plný skvělých vtipků a humorných scének. Škoda, že nevynikl trošku více soundtrack. Club Le Monde je takovou malou povinosti pro všechny fandy electronic dance music. ()

Kreeki

.. - Nejsou na pití. Jdu si propíchnout ptáka. Musím ho zmrazit. - Propíchnout si ptáka? - Jo. - propíchnout si ptáka?! - Jo! - Zbabělost! Já jsem si ho uřízla. Jedna noc, jeden klub a tucet bláznů. Ale záleží na úhlu pohledu a také "co tím básník chtěl říci". A jak rychle pochopíte, žádnou osvětu režisér neplánoval, namísto toho natočil po anglicku crazy komedii o lidech a jejich snech. Jestli si říkáte, že takto to opravdu v klubech nevypadá, tak (jelikož již mám něco za sebou) vás musím ujistit, že máte úplnou pravdu, takže se o své potomky rozhodně bát nemusíte. Čili vy, co jste v klubu ještě nikdy nebyli, nedělejte si obrázek podle tohoto snímku (a promotérovi nevěřte ani slovo!) nebo ještě lépe, běžte se hned v pátek mrknout do Roxy. Ve výsledku snad ještě ujetější než It's all gone Pete Tong, ale na víc než 4/10 nedosáhnem. Fuck Off! ()

Frenegonda

Club... drugs.... house. Je to jako byste fakt šli do nejbližšího klubu. Řeší se tam pořád dokola ty samý věci, ale stejně tam budem chodit dál, ne? A tak i když je tenhle film taky o věcech pořád dokola...není ani trapný ani nechutný. Pohodička...za 60 ()

Necron

nechapu, jak to mohl nekdo prirovnavat k human traffic? nesaha to tomu ani po paty. ani jsem nepochopil, jestli to mel byt spis dokument nebo drama ze zivota par vybranych individuji, co jsou vecer v klubu na party? podle me hrozne prazdna slatanina okorenena par cool hlaskama a to je dost malo na celovecerni film. mam rad klubovou scenu, vyrostl jsem na ni, ale tohle je fakt strasne ..bohuzel ()

misstake

Kopie Human Trafficu, nenadchne ani neurazí. Do Human Trafficu mu ale chybí jeho nadšení, originalita a dokonce i hudební doprovod. ()

Pitrsss

Na obalu doslovně stojí "Sranda od začátku až do konce, ve stylu Human traffic, Its all gone Pete Tong. Inu, nejspíš tenhle slogan mě přinutil hodit si ten film do košíku v jednom supermarketu a zaplatit za něj 49,-. Jo a taky fakt povedenej cover. Bohužel Club Le Monde má k těm výše zmíněným klasikám asi stejně blízko, jako má Zdeněk Troška k dobrému režisérovi. No to sem možná trochu přehnal...ale každopádně to není žádná palba. Nepřesvědčivé herecké výkony, prdelní, strojené dialogy (viděno v originálu) a celková absence nějakýho opravdu vtipnýho momentu, to jsou hlavní nedostatky tohodle filmu. Za ty peníze je to možná fér...ale podruhé už to vidět nemusím. Za zmínku rozhodně stojí fajnovej soundtrack. 50% ()