Santa Claus

Santa Claus

Santa Clause

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 1994, 97 min

Je opravdu vidět, že se film může líbit i nelíbit a to nemyslím jen tento film ale i jakýkoliv jiný. Já jsem názoru, že se tento film určitě povedl a to nejen díky hlavnímu hrdinovi, ale i svojí pohádkovostí. My se na tento film doma vždycky rádi podíváme, takže pokud nejste zarytí proticlausovci, tak se na tento film určitě podívejte i se svými dětmi či vnoučaty :o)(24.2.2016)

Nenáročná Vánoční komedie, která splňuje všechna očekávání Vánočního filmu (myslím to v dobrém ;-)).(15.11.2004)

Na pomezí mezi dětskou komedií a rodinným dramatem nerozhodně se potácející vánoční film. Je to až moc ode zdi ke zdi, než aby to komediální schopnosti Tima Allena dokázaly ukočírovat - a to většinu jeho vtipných scének uvidíte už v ukázkách.(2.6.2006)

• Djkoma

Nudná komedie s věčně podivýnským a ne zrovna komediálním géniem Timem "Kutilem" Allenem. Spíše slabší než průměrný scénář celý film vrhá do komediální propasti, která je nekonečná jako santův ranec s dárky.(7.10.2005)

Rozpočet $22miliónovTržby USA $144,833,357Tržby Celosvetovo $189,833,357Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA $13,803,522║ Jedna z tých peknejších vianočných rozprávok, z už niekoľko krát premieľaného amerického motívu Santa Clausa. V hlavnej úlohe sa fajn uviedol Tim Allen a ten dodal určité čaro tomuto bielemu starcovi, aj vďaka svojej zaužívanej kutilovskej negramotnosť. Začiatok filmu má trošku kostrbatí rozbeh ale potom to začne riadne naberať na tendencii zábavnosti a dokonca aj nejaké tie emócie prídu. /75%/(23.12.2007)

rozpočet : $22 million tržby celosvetovo : $189,833,357(8.4.2007)

Škriatkovia sú chlapci v zelených teplákových súpravách a s motorčekmi na chrbtoch a darčeky nosí Tim Allen... wtf? Ako dieťa som tento film neskutočne chcel vidieť - keď k nám šiel do kina, mal som okolo 13 rokov a ukážky a tarilery som sledoval bez dychu a s otvorenou pusou. Lenže z návštevy kina nakoniec nič nebolo. Už ani neviem, kedy som Santa Clausa nakoniec videl, ale každopádne videl a trailery a ukážky boli lepšie.(22.12.2007)

Průměrná vánoční komedie, která nenadchne a ani neurazí. Tim Allen, ale do role zapadl výborně....(28.10.2007)

Příjemná komedie jako stvořená na vánoční večer, kdy jste obklopeni přáteli a z kuchyně začíná vonět smažený kapřík (případně kuřecí řízeček, pokud nejíte ryby)(2.11.2004)

Pokud mi nějaký tlusťoch v červeném zaparkuje soby na střeše, tak ho nebudu rušit v jeho práci, abych místo něj nemusel prolézat všemi komíny světa. Pokud má však Santu smluvně zastoupit někdo jiný, tak mu budu škodolibě škábat mrkvičku a sledovat celkem příjemný vánoční film okořeněný tradiční rodinnou hodnotou.(25.12.2012)

Film mého dětství. A především první film, který jsem v kině absolvoval s titulkama...(25.4.2009)

No, dvojka se mi líbila víc, ale když jsou ty Vánoce... tak za 3*(23.12.2008)

Další so série vianočných prekvapení spoza veľkej mláky. Každoročne tam vznikne jeden vianočný film, aby maly domáce paničky pri pečení koblih z kuchyňe čo pozerať. Santa má trochu smolu, že prichádza po Sám Doma a kvalít jednotky, ani dvojky zďaleka nedosahuje. Ja viem že to je iný film, ale ja veškerú holywoodsku vianočná produkciu (väčšinou zúženú na jeden film ročne) hádžem do jedného pytla. Neurazí, nezaujme.(8.7.2005)

Tak mi připadá, že půlka hodnotících prostě jen nemá ráda Santu Clause a druhá polovina Tima Allena. Já ale žádné předsudky nemám a tenhle film odjakživa miluji. Vánoce si bez něj něj prostě neumím představit!(27.3.2011)

Existuje nebo ne? Dětem se přece nemá lhát a o existenci Santy se musí jednou říct, jak se věci mají. Kdo doručí dárky místo Santy? Rodinná komedie s Timem Allenem. ( Hodnocení: 6/10 )(13.3.2013)

Když rozvedený otec zmrzačí chlapíka z kraje věčného ledu a oblékne si jeho kostým, vyraší mu bílý plnovous, zakulatí břicho a dojde mu, že o nadcházející Vánoce se musí postarat on. Scénář je s ohledem na dané téma poměrně neotřelý, nabídne několik sympatických momentů, kterak to vlastně celé funguje. Samozřejmě dojde na dojetí, na všechny ty veledůležité rodinné hodnoty a hlavně na slušné situace s Timem Allenem, který se první velké filmové role tehdy zhostil velmi solidně. Tržby pohádkové.(12.4.2017)

Tim Allen sa v tejto americkej, rodinnej komédii zmení z úspešného manažera na dobrosrdečného Santa Clausa. A to doslova. Potom čo mal Santa smrteľnú nehodu na streche jeho domu, musí ho nahradiť. A tak sa v čase Vianočných sviatkov mení na pupkatého, fúzatého Santa Clausa. Na severnom póle vyzdvyhne u škriatkov darčeky a na sobom záprahu ich poroznáša deťom. Je to celkom príjemná a vtipná vianočná komédia. Tim Allen ako samovoľne sa transformujúci "Santa Claus" je zábavný. ***(14.12.2016)

Och, tak tohle je absolutní vánoční klasika, díky které poznám, že se blíží Vánoce. Tenhle film mne provází vánočním obdobím už pár let a vždycky mne baví ho skouknout. Jsou zde nádherné prvky pohádkovosti, ale zároveň je to vtipné a originální. Tim Allen v roli zajímavého člověka Scotta Calvina je zde prostě suprový a celý scénář je velmi originální. Já mám tenhle film rád a osobně ho považuji za vánoční klasiku. Proto nemohu jinak, než dát čtyři hvězdičky, protože mezi vánočními filmy to patří k nadprůměru a není to nikterak kýčovité. Prostě to funguje, a to je to hlavní. Takže tleskám tvůrcům a děkuji jim za tenhle nádherný film, který mne provází vánočním obdobím.(26.12.2007)

Každý si zamiluje některý béčkový film. Pro mě je Santa Claus právě jeden z nich.Film bez kterého si nedokážu představit pořádné Vánoce. Tim Allen se na roli Santy fakt hodí a jeho hlášky jsou nezapomenutelný.(11.12.2006)

Komedie, která na Vánoce neurazí.(10.6.2009)

Na Vianoce je to rozhodne fajn a keď v telke dávajú zas to isté, tak nejaká staršia Vianočná klasika rozhodne poteší. Nie je to najlepšie, ale príbeh a Tim Allen dokážu zaujať. Je to predovšetkým rodinný film, takže si k tomu pripočítajte aj malého fagana, ktorý chce hento a tamto, jeho mamku, ktorá ho s vlastným fotrom nechce nikam pustiť a jej super priateľa, ktorý ma perfektný vkus na košele. Moc som sa nenarehotal a emócie sa na mňa s telky tiež nehrnuli, ale ako celkom je fajn. 65% - 3*(27.12.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8