Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Profesora Johna Hathawaye (Don Ameche) už nebaví na škole učit hloupé sportovní fanoušky o psychologii. Místo toho vezme svou ženu Julii (Rosalind Russell) do New Yorku, aby vydal svou knihu o žárlivosti, které sám nevěří. Když potkává vydavatele Elliottta Morgana (Van Heflin) a jeho asistentku Nellie Woods (Kay Francis), zjišťuje, že o jeho manželku je větší zájem, než o knihu. Jeho teoretické názory na žárlivost tvrdě narazí na praktickou zkušenost. (ilclassico)

(více)

Recenze (4)

Hollohlaway 

všechny recenze uživatele

Celkem sympaticky střelené, ovšem spíš dobře zahrané, než napsané. Některé dialogy jsou skutečně výborné, ale pak se postavy začnou chovat jako malé děti a sklouzne to trochu do bizarnosti, jen Van Heflin vyčnívá tou balicí úlisností, ten má asi nejvíc prostoru pro hraní. ()

vitekpe 

všechny recenze uživatele

To bylo zajimave! ...komedialne ladeny pribeh o spisovateli-uciteli, vydavateli-svudnikovi a jejich "zenach", ktere tim vsim hybou. Komedie ktera je ke konci cim dal zbesilejsi a ktere vladne Rosalind Russell v roli Julie... :-) Van Heflin v roli svudce posedleho touhou po zenach taktez vynikajici! ()

Reklama

Flego 

všechny recenze uživatele

V hlavnej úlohe žiarlivosť, resp. ako sa s ňou vysporiadať alebo ju vyvolať. Príbeh má síce svetlé chvíľky, ale určite nebude patriť k tomu lepšiemu v komediálnom filme štvrtej dekády. Druhý komentár, osme hodnotenie. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama