Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ray (Steve Coogan) provozuje "alibi servis" - službu pro muže a ženy, kteří mají mimomanželský poměr. Podnikání se úspěšně rozvíjí až do momentu, kdy jeden z jeho klientů nešťastnou náhodou uškrtí svoji milenku. Rayova firma sice prodává alibi pro cizoložníky a ne pro zločince, on se však v tomto případě rozhodne za pomoci své okouzlující přítelkyně Loly (Rebecca Romijn) zahladit stopy po zločinu, aby ochránil jméno společnosti od nesmazatelného šrámu... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (37)

cab 

všechny recenze uživatele

Zalozit si firmu, ktera se snazi najit vhodne alibi smilnikum ci smilnicim je vskutku originalni namet. Jenze takove podnikani je velmi riskantni. I pres nesmirnou obezretnost a sikovnost naseho hrdiny ho ma ve hledacku mnoho lidi, a kdyz se jedna fuska vymkne kontrole, na klidu a pohode to rozhodne neprida. Najmutim pomocnice se dej zbytecne rozvetvuje a obcas se v sobe ztraci a ubira na vtipnosti. Celkove je film koukatelny, ale mohl vice vyuzit sveho potencialu. 65% ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Jsem milovníkem filmů, ve kterých osamocený přemoudřelý sympaťák převeze jediným rafinovaným tahem mafii, policii, nectihodné byznysmeny a snad i berňák, ale tohle je trochu jiné. Pohodový zachránce nevěrných manželství Ray Elliot si totiž zachraňuje vlastní zadek velmi rozvážně, počet zainteresovaných podvodníků kombinovaných se zákazníky se limitně blíží ke spartakiádní sestavě, přičemž některé jeho fintičky a skvělé konverzační přestřelky s asistetkou Lolou mi výrazně zvedly náladu. ()

Reklama

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Výtečný námět, který si přímo říkal o řádnou dávku cynismu a černého humoru. Jenže scénář jaksi potenciál nechavá ve stavu... nu prostě potenciálu. Je zde pár vydařených momentů, Steve Coogan se snaží seč může, ale ve výsledku je to vlastně jen běžná tuctová podrazácká komedie decentně říznutá romantikou. Prostě nezajímavě zpracovaný zajímavý nápad. ()

Falko 

všechny recenze uživatele

Celkom slusna komedia plna ironickych vtipnych situacii o nechcenej vrazde, ktora sposobi planovane vyvrcholenie vsetkych postav vo filme v jednom hoteli. Rebeca Romijn je pekna zena a konecne som ju mohol vidiet aj inak, ako zamaskovanu Mystique z X-Menov a paradoxne si tu zahral aj Robert Marsden taktiez z X-Menov znamy z ulohy Scotta. Aj napriek chaotickemu koncu, ktory som si pozrel radsej 2 x mi nieco ku styrom hviezdickam chybalo... 08.08.2008 _____ Steve Coogen - (Ray Elliot) +++ Rebecca Romijn - (Lola) +++ Deborah Kara Unger - (Dorothy) +++ Sam Elliott - (Mormon) +++ John Leguizamo - (Hannibal) +++ James Marsden - (Wendell Hatch) +++ Selma Blair - (Adelle) +++ James Brolin - (Robert Hatch) +++ Hudba: Alexandre Desplat +++ ()

Šňůra 

všechny recenze uživatele

Další z řady poměrně inteligentních podfukářských komedii, i když zajímavý nápad nebyl, podle mne, úplně dopracován až do konce. Víc než originalita tam bylo k vidění kopírování nápadů odjinud. A možná tam bylo až příliš mnoho známých hereckých jmen, kterým byla vytvořena záměrně nějaká postava a divák se pak mezi nima ztrácel. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

  • Ve scéně, kdy si má Lola (Rebecca Romijn) s Robertem Hatchem (James Brolin) přiťuknout s Martini, má Lola červené lodičky. Když však usedne, má na nohách žabky. (Pepy)

Reklama

Reklama