poster

Jejich oči sledovaly boha (TV film)

 • USA

  Their Eyes Were Watching God

Drama

USA, 2004, 113 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • Gemini
  ***

  Jak jsem četl shrnutí děje románové předlohy, přišlo mi to zajímavé. Bohužel v této vcelku velkolepé televizní inscenaci to vypadá tak, že si Halle Berry plní svoji "historickou povinnost" (čemuž odpovídá i povinná nominace na Zlatý Glóbus), film se soustředí jen a pouze na hlavní postavu, a už vynechává ten mezilidský přesah, který jsem očekával. Výsledkem je kromě přirozené bluesové hudby ničím výrazná fiktivně životopisná záležitost, což je bohužel osud spousty kusů z kategorie "povinná četba". Tenhle mezi nimi spolehlivě zapadne a v rámci filmového média je to vůbec řemeslně povedený průměr. 60%(13.9.2011)

 • danecek24

  63. Zlatý Glóbus za rok 2005 - nominace (1) - Nejlepší herečka v minisérii / TV filmu - Halle Berry(18.3.2009)

 • PetkaW.
  ***

  Vypadalo to zajímavě, ale i přes zajímavý děj, který měl být i silný, mě film nedokázal upoutat, tak jak jsem si představovala. Bylo tu několik zajímavých okamžiků a scén, ale celkově zapadly do zbytku nezáživného průměru. Začátek dobré, střed ujde, ale u konce už jsem se jen ze zvyku dívala na obrazovku. Pointa byla sice dobrá, ale chtělo ji to o hodně víc prodat. Neurazí, nenadchne - a tohle přirovnání pro film není moc dobré.(31.5.2012)

 • Amper01
  **

  Film měl obrovský potenciál, ale čím dál víc se zvrhával... Ve výsledku byl pro mě zklamáním...(7.2.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace