V tajné vládní laboratoři Dr. Alan Woodman vede pokusy přetvoření mimozemské DNA v revoluční účinnou zbraň. Stane se chyba, vyrobená stvůra uteče z laboratoře a zabije všechny ve svém dosahu. Jen doktor se svým asistentem Charliem přežijí a vyšlou tísňové volání. Armáda vyšle tým pod vedením krásné, ale drsné Rity, aby našel a zničil zabijáckou nestvůru. Brzy ale zjistí, že mají co do činění nejen s ní… (oficiální text distributora)

MickeyStuma

Sice televizní, ale vcelku povedený Mockbuster. Spousta diváku v tom vidí snímky 'Doom', 'Vetřelec' a 'Predátor'. Celý děj se odehrává v nějakých chodbách, kde se skupina vojáků snaží onu potvoru zlikvidovat, ale potvůrka se nečekaně rozmnoží, a tak se role obrátí. Z lovce se náhle stává oběť. Akčnost snímku je vysoká, napětí průměrné, výprava levná, televizní, ale přesto přijatelná. Prostě to na takovéto vyznění atmosféry celého konceptu příběhu bohatě stačí. Tady zkrátka platí, že v jednoduchosti je síla. ()

darkrobyk

Tak vetřelec nebo predátor? Ono je to jedno. Počítačová střílečka. Ruku na myši má T.Cox. Oceňuji, že příšera nebyla pixelová, ty malé ovšem ano. Mrtvoly, chladné chodby, kapající sliz a navigace z Vetřelce. Nic proti Asiatům, ale M.Goh je zde neobyčejně ošklivá. Dokonce tak, že v jistých scénách by mohla hrát vlasatého ducha z asijské bubuprodukce. V rámci céčkových filmů to není úplné dno. Na jedno podívání ucházející. ()

Hansolo35

Vicemene ze srandy jsem nevypnul televizi a chvilemi koukal na tohle cecko. Neda se, nez souhlasit se vsemi zapornymi komentari. Prisera jako maskovanej pes, hlavni hrdinka (?) misty osklivejsi nez ta prisera :-D. V jednom zaberu vypadala jako ta obludka z Kruhu. Logika akce nulova, vojaci porad pobihaji a veli ke strelbe, ackoli se kulky od prisery odrazi a dokaze ji zabit teprve dar pritele Messera. Ta asiatka ani neni uvedena mezi herci. Asi si to nezaslouzila. Jinak film je vykradena smes Predatora, Vetrelcu, Hvezdne brany a buhvi ceho jeste. Prekvapive to spolecne nefunguje. Asi pro: nizky rozpocet, zadne herce a mizerneho rezisera. Presto davam jednu *. To je takova blbost, ze se aspon clovek obcas zasmeje. Jo a neboji se potom jit do sklepa ;-) P.S. Jeste jsem si vzpomnel na "overeni" nizkeho rozpoctu. Vojaci maji na ruce "sledovac pohybu", jako byl ve Vetrelci. V jednu chvili vojak "pipa" na dotykaci na ruce a kamera nahlizi. Bohuzel se na nej nedostalo se zarovickama a tak ma "displej" jenom cerny ()

RAY~

Ideální film k tomu, aby si ho člověk pustil a dělal u toho něco jinýho. Neni potřeba dávat pozor a už vůbec se zatěžovat dějem. Dokonce si myslim, že je výhoda děj nevnímat. Pobíhá tam spousta nesympatickejch herců a nesmrtelnej alien s predátoří držkou, kterej je svačí. Všechno je tak nějak vykradený, amatérský a ve tmě (radši). ()

drankeryth

Film mi pripadal taky mix Votrelca s predatorom. Ten dej bol urcite odkopirovany od Votrelca. Prevedenie farieb vo filme sa mi pacili, vyzeralo to tak temne a ziadne svetle farby sa ani moc vo filme neobjavili. Stvarnenie monstra bolo take neohrabane a hlavne tie jeho pohyby. Najviac ma pobavilo ked skakal ako zaba, na tom som sa fakt zasmial:) Ani ti malicky a zakerny votrelcikovia, ci co to boli zac, boli k svetu a boli aj dost mrstny a rychly. Toto vsetko sa dalo v pohode pozriet, ale ked ukazali toho tarbaveho, akoze predatora, tak to ma uz zabijalo, pretoze kamera bola chaoticka a nie poriadne ukazat nejaky dobry zaber, ako likviduje svoju obet. Je to skoda, inac by film odo mna urcite dostal vyssie hodnotenie, aj ked film nesrsi ziadnou originalitou. ()