Reklama

Reklama

Příšera

(TV film)

Obsahy(1)

V tajné vládní laboratoři Dr. Alan Woodman vede pokusy přetvoření mimozemské DNA v revoluční účinnou zbraň. Stane se chyba, vyrobená stvůra uteče z laboratoře a zabije všechny ve svém dosahu. Jen doktor se svým asistentem Charliem přežijí a vyšlou tísňové volání. Armáda vyšle tým pod vedením krásné, ale drsné Rity, aby našel a zničil zabijáckou nestvůru. Brzy ale zjistí, že mají co do činění nejen s ní… (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (30)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Tak vetřelec nebo predátor? Ono je to jedno. Počítačová střílečka. Ruku na myši má T.Cox. Oceňuji, že příšera nebyla pixelová, ty malé ovšem ano. Mrtvoly, chladné chodby, kapající sliz a navigace z Vetřelce. Nic proti Asiatům, ale M.Goh je zde neobyčejně ošklivá. Dokonce tak, že v jistých scénách by mohla hrát vlasatého ducha z asijské bubuprodukce. V rámci céčkových filmů to není úplné dno. Na jedno podívání ucházející. ()

honajz odpad!

všechny recenze uživatele

V tajné vládní laboratoři Dr. Alan Woodman vede pokusy přetvoření mimozemské DNA v revoluční účinnou zbraň. Stane se chyba, vyrobená stvůra uteče z laboratoře a zabije všechny ve svém dosahu. Jen doktor se svým asistentem Charliem přežijí a vyšlou tísňové volání. Armáda zase vyšle tým pod vedením krásné, ale drsné Rity, aby našel a zničil zabijáckou nestvůru. Připočtěte mizerné speciální efekty a výjimečně toporné herecké výkony, které nezachrání ani možná příjemná naivita díla, protože tvůrci svůj film berou strašně vážně. ()

Reklama

curunir 

všechny recenze uživatele

,,PREDÁTORA NEROBÍ SILA, ALE KEDY A AKO UDRIE." __ Dlhšie som nevidel nič z tejto sorty filmov, takže preto som si ho pozrel. Pokiaľ by som chcel byť obligátne všeobecný, usúdil by som, ako aj iní predo mnou, že spočiatku ide o pokus a lá ,,Hviezdna brána", ktorá sa neskôr pretaví do naháňačky s príšerou skombinovanou s ,,Predátorom" a ,,Votrelcom". Príšera samotná nevyzerá najhoršie, lenže čo -to čaká divák aj od scenáristov. Takže tu máme nejakú zbytočnú exkurziu stáročiami, prevarenú zápletku, večne tmavé chodby a ako spoločnosť k nesympatickej aziatke starring naničhodného Johna Savageho ,,hrajúceho" akurát tak v ,,Lovcovi Jeleňov" a vo ,,Vlasoch". To najprevarenejšie ešte zastupujú dialógy vojakov typu: Čo to bolo?, ktoré sa samých seba pýtajú zatiaľ čo vedia, že príšera im je na dosah. Isteže to človeku zoberie 90 minút života, ale pokiaľ sleduje CSFD musí s tým rátať. Beztak by čas premárnil inak... (373. hodnotenie, 28. komentár k filmu) ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Kombinace Tim Cox a společnost Nu Image jsou zárukou toho, že na tyto céčkové televizní filmy by jste se ani neměli dívat. Jde o další z tuctu podobných filmů, kdy skupina vojáků pobíhá v podzemním bludišti chodeb a jejich protivníkem je mimozemská příšera, která je téměř nezničitelná. Armáda chce opět svůj nepovedený výtvor ututlat před veřejností a tak pošlou svého nejlepšího vojáka, aby se o všechno postaral.Nestvůra samotná ještě zas tak špatná není, za to její malí potomci, kterých je velké množství a jsou vlastně takovou lavinou těl, které všechno co jim stojí v cestě požírají jsou k smíchu. Digitální tělíčka jsou laciným doplňkem už tak nudného filmu. ()

DJ Rocco iNc 

všechny recenze uživatele

O tomto filme som ani nevedel, že existuje. Až dovtedy, keď som si prezeral film Predátor a zbadal som podobné filmy tomuto. Pozrel som si ho a bolo to celkom zaujímavé, až na niektoré detaily, ktoré mi dosť pripomínali film Doom, s Dwaynom ,, The Rock " Johnsonom. Atmosféra, dej, scenár. Myslel som si, že je to prvá, nevydarená verzia tohto filmu, ale mýlil som sa. Vzhľadom k tomu, že Doom bol o rok neskôr, ide o asi o úplne odlišný film. Mám rád horory s príšerami a tento sa mi páčil, hoci miestami mi to pripomínalo lacné béčko z produkcie Sci-fi Chanel. Temné a strašidelné prostredie, vojaci a príšera. S Predátorom to má podobné asi to, že vojaci idú loviť príšeru, lenže nie v džungli. Je to vec názoru, či si tento film pozriete alebo nie. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama