poster

Příšera (TV film)

 • USA

  Alien Lockdown

 • anglický

  Сreature, The

Sci-Fi

USA, 2004, 90 min

Režie:

Tim Cox

Kamera:

John S. Bartley

Hudba:

John Dickson

Producenti:

Kenneth M. Badish

Střih:

Marc Jakubowicz

Scénografie:

Carlos Silva Da Silva

Kostýmy:

Sonya Despotova
(další profese)
 • corpsy
  **

  Vydajme sa to ,,hlubin scenáristickej duše,, a rozjímajme. A to sme ešte neboli v sekcii trikov a efektov. Zaplatiť za prvé spomenuté, by bolo hanebné, za to druhé asi prehnané. Nu Image nesklamali a nikdy nesklamú.(1.3.2017)

 • darkrobyk
  **

  Tak vetřelec nebo predátor? Ono je to jedno. Počítačová střílečka. Ruku na myši má T.Cox. Oceňuji, že příšera nebyla pixelová, ty malé ovšem ano. Mrtvoly, chladné chodby, kapající sliz a navigace z Vetřelce. Nic proti Asiatům, ale M.Goh je zde neobyčejně ošklivá. Dokonce tak, že v jistých scénách by mohla hrát vlasatého ducha z asijské bubuprodukce. V rámci céčkových filmů to není úplné dno. Na jedno podívání ucházející.(25.9.2016)

 • SOLOM.
  *

  Kombinace Tim Cox a společnost Nu Image jsou zárukou toho, že na tyto céčkové televizní filmy by jste se ani neměli dívat. Jde o další z tuctu podobných filmů, kdy skupina vojáků pobíhá v podzemním bludišti chodeb a jejich protivníkem je mimozemská příšera, která je téměř nezničitelná. Armáda chce opět svůj nepovedený výtvor ututlat před veřejností a tak pošlou svého nejlepšího vojáka, aby se o všechno postaral.Nestvůra samotná ještě zas tak špatná není, za to její malí potomci, kterých je velké množství a jsou vlastně takovou lavinou těl, které všechno co jim stojí v cestě požírají jsou k smíchu. Digitální tělíčka jsou laciným doplňkem už tak nudného filmu.(4.6.2010)

 • Chupacabre
  **

  Ale ne - dívat se na to dá (ikdyž ne dvakrát za sebou). Příšera je sice taková kombinace psa s predátorem, ale to není na škodu.(30.12.2007)

 • cariada
  *

  Mě tohle hrozně nebavilo, viděl jsem to asi na 3krát než jsem to i s přeskakováním dal. Musím připustit, že snad s výjimkou onoho "vetřelce", si z toho prakticky nic nepamatuji, jen že herci jsou hodně slabý, stejně jako celý film.(7.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace