Po celé generácie bola Medvedia hora mierumilovným a kľudným domovom miestnych indiánov. Zdalo sa, že nič nemôže zničiť ich divoký raj. Naviac ich ochraňoval neohrozený a silný muž Jeremiah. Ziskuchtiví a zlí stavitelia však teraz majú s horou iné plány. Našťastie sa na Divokom západe objaví dvojica záchrancov - Nicole a Dylan, ktorí spolu s Jeremiahom, indiánmi a medveďom začnú za záchranu svojej divočiny bojovať. (HareS)

hygienik

Podľa mňa, v čase vzniku Medvedia hora fungovala výborne. Dôkazom je, že natočili aj Dvojku. Eko posolstvo, indiáni, dobrodružstvo. A vôbec nevadí, že to bolo lacné a prihlúple. Dnes sa už takéto prvoplánovo pekné a pozitívne veci netočia. ()

majo25

Nizkorozpočtový silne rodinný snímok, ktorého spracovanie vyzerá ako nejaký diel lacného televízneho seriálu pre deti. Aj keď mu nemožno uprieť dávku dobrodružna a posolstva, hoc prvoplánového a veľmi jednoduchého, svojou naivitou, prehnanou grotesknosťou v komediálnych polohách a veľkým počtom nelogizmov zlyháva a viacero scén doslova treba odtrpieť. ()