Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Reportér Steve Layton (Tyrone Power) se lstí dostane k bohaté dědičce Tony Gateson (Loretta Young), která právě přijela do města, a udělá s ní rozhovor. Ta, aby se mu pomstila, ve všech ostatních novinách zveřejní, že se budou brát, čímž Steva vystaví stejně nechtěné publicitě, jakou zažívají známé osobnosti. (IQ Tiqe)

Recenze (8)

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Andel L. za volantem bileho Auburnu 852 Speedster (model 1936) je asi ten nejluxusnejsi filmovy zaber, ktery jsem dosud videl ve filmu z tricatych let. Na to by se dalo koukat do smrti... Jinak jde o pomerne lehkou, usmevnou komedii, trosku "radobyztrestenou", s radou znamych tvari. Neni to nic, z ceho by jste padali smichy na zem. Ale jak rikam, ta Loretta.... :-) ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Vyborna komedia z 30. rokov  minuleho storocia. Reziser Tay Garnett evidentne film natocil preto, aby divaci nemysleli stale na Hytlera a desivo drsne 30. roky 20. storoccia - ako dobre vieme, schylovalo sa k  druhej svetovej. Je to jednoduche, priamociare, bez dejovych odbociek a film ma malo - len 72m. Na  30. roky su tu vyborne kulisy a este lepsie dialogy  : 82 % ()

Reklama

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Hravá komedie nezapře, že pár let před ní tu byl oscarový blockbuster Stalo se jedné noci, takže teď se znovu využily už jednou ověřené motivy. Rozmarná milionářská dceruška a bezskrupulózní novinář, který chce senzaci za každou cenu. A ona mu ji dá. Nápad vytáhnout novináře do světel reflektorů a dát mu zakusit, jaké to je přestat být subjektem, který se může ptát na cokoliv a stát se objektem, kterého se každý dovolí na cokoliv vyptávat, je hlavním a vtipným tahákem filmu. Nápad je to chytrý, třebaže jednoduchý, a spolehlivě utáhne celý film. Dialogy sice nejsou nijak brilantní a vztah mezi novinářem a milionářkou postrádá vzrušující třaskavost, ale kvůli ústřednímu motivu, pohledným hercům, blbnutím smečky novinářů a krátké stopáže se dá snímek usledovat velice příjemně. ____ I když Stalo se jedné noci zůstává rozhodně neporaženo. _____ MÓDNÍ OKÉNKO Zatímco ve Stalo se jedné noci nosila Claudette Colbertová snad jen tři kostýmy, tak tady Lorreta Young střídá opulentní drahé oblečení v každé scéně. Převažují kožichy, které jsou nadýchané jak nebeský obláček. Pro každého odpůrce kožešin to musí být hrozná podívaná, protože kostýmy Lorrety Youngové působí, že kvůli nim museli vymlátit aspoň jednu středně velkou zoo. ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Tay Garnett se drží dvou hesel: v jednoduchosti a přímočarosti je krása a hodina a čtvrt na čitelnou romanci stačí. Mně taková jednoduchá oddechovka bohatě stačí, protože jí neschází humor, mladá a krásná Loretta Young a předem tuším, do čeho jdu. # [viděno: monitor, 2.0->5.1, EN sub] # příběh 7 | hudba 6 | humor 4 | akce 0 | napětí 0 | pustil bych si znovu 7 ()

Flego 

všechny recenze uživatele

Prešibaný bulvárny novinár ( mladučký Tyrone Power ) je na "love" po dedičke finančného impéria ( roztomilá Loretta Young ), ale tá si vymyslí plán, ktorým ho potrestá... Báječná crazy komédia pretkaná romantikou. V dobe vzniku mali podobné filmy vysokú úroveň a platí to aj v tomto prípade. Nápaditosť a vtip ide ruka v ruke s hereckým obsadením, kde by som určite vyzdvihol aj vedľajšie postavy. Piaty komentár. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama