Rodina doktora Kleista

• Německo Familie Dr. Kleist (více)
Rodinný
Německo, (2004–2020), 96 h 45 min (Minutáž: 45 min)

Francis Fulton-Smith, Uta Schorn, Winnie Böwe, Lisa-Marie Koroll, Luca Zamperoni, Marie Seiser, Walter Plathe, Meo Wulf, Julian König, Tom Radisch (více)

Série(9) / Epizody(129)

Oslava narozenin doktora Christiana Kleista se změní v tragédii, když jeho manželka zemře při autonehodě. Christian se i s dětmi rozhodne pro změnu prostředí a přestěhuje se ke strýci do Eisenachu. On ani děti zprvu netuší, že už tu zůstanou natrvalo a jejich rodina se nečekaně rozroste. (TV Prima)

corona odpad!

obsah jedného dielu čo som pretrpela: nemecká matka obsluhuje obstarožných hasičov na plese, zatiaľ jej bábäko spí v kočíku na povale a má vysokú horúčku, prichádza dr. Kleist, ktorý ju upozorňuje že dieťa má horúčku a musí ísť do nemocnice, čo dobrá nemecká matka odmietne, lebo sa bojí že v nemocnici jej ho zabijú, medzitým dr. Kleist stihne poflirtovať s majiteľkou kaviarne a mladou policajtkou, zase stretne matku s bábätkom v horúčke a rozhodne sa konať, spolu s policajtkou jej podvodom zoberú dieťa do nemocnice. Koniec: dobrá nemecká matka dakuje dr. Kliestovi že jej zachránil dieťa a ona pochopila že v nemocnici jej chcú pomôcť. Čo k tomu dodať, proste skvost, obsah dielu je maxikálne krátený. ()