Studené sprchy

Douches froides

Cold Showers

Komedie / Drama

Francie, 2005, 102 min

Prudérností film rozhodně netrpí, na své si tentokrát přijdou především ženský. Asi největší problém jsem měl s nedostatkem přesvědčivosti (judista při soutěžním zápase sleduje, jaké posunky na něj dělá kamarád nebo jak se tváří jeho holka) a jakousi celkovou unylostí hlavních postav.(20.3.2016)

Moje čtyři hvězdičky přidaly filmu jedno procento. Tak spíše 70%. Jak skloubit sportovní kariéru nadějného judisty s láskou k holce, která si libuje v sexu ve třech? Skončí to fiaskem- konec lásky i sportovní kariéry. Tv stanice Film Europe, duben 2014.(4.5.2014)

• hygienik

Podobných filmov nájdete na nete do hodiny kľudne 100 a 80 z nich bude lepších ako tento. Francúzom rozhodne neide o ľúbivosť pre publikum, o rešpektovaní nejakých tabu ani nehovoriac. Problém je, že všetky postavy sú nesympatické a mne ako divákovi úplne ukradnuté.(5.8.2016)