poster

Pavoučí teror

 • USA

  Eight Legged Freaks

 • Slovensko

  Útok pavúkov

Akční / Komedie / Horor / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2002, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (242)

 • JASON_X
  ****

  Nabízí se samozřejmě srovnání s o jednu generaci starší Arachnophobií (1990). Paradoxně tam, kde se ELF snaží být novější, modernější (umělí digitální pavouci namísto "jako živých" chlupatých hýbajících se loutek), je citelně horší než jeho předchůdce. Ale zase je epičtější, dějovější, pavoučí potvory jsou několikrát větší... A nebudu lhát - bavilo mě to. Po náročném dni relax jedna báseň. Obří zmutovaní pavouci jsou plní zeleného slizu, který se blemcavě rozprskne, když to do nich nakropíte brokárnou, paráda...(22.11.2016)

 • CheeseFigure
  ****

  To som sa zas nasmial. Toto je film, ktorý má všetky cliché, ktoré by (prinajlepšom) béčko o vraždiacich zvieratách malo mať: hlavného hrdinu, ktorý sa po rokoch vrátil domov, sebeckého starostu, dokonca aj typické zlikvidovanie hlavnej hávede (oheň všetko vyrieši). Plus to má niekoľko vtipných scén, skvelo ozvučených pavúkov (tie ich pazvuky občas na nezaplatenie) a mladučkú sexi Scarlett Johansson. Proste ideálna blbôstka na zabitie večera.(8.3.2019)

1 4 7 10 11 12 13 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace