Bean 7: Poslední žerty pana Beana

(video kompilace)
  • Velká Británie Final Frolics of Mr. Bean, The
Velká Británie, 1994, 50 min

1. časť: Pán Bean sa rozhodne ísť vyprať si svoje veci. Vo verejnej práčovni ho čakajú však mnohé prekvapenia, s ktorými si vie rady len on.

2. časť: Mr. Bean dostane nápad, že si otestuje svoje golfové zručnosti. Ako správne natrénovať odpal a ako čo najrýchlejšie a najkratšie dostať loptičku do jamky, to vám predvedie len on. (genetique)

filmmovier

Opět dva dokonalé díly. Prádelna je o něco lepší, ale golfové finále je asi ten největší Happy End. Úplně nejvíc mě však baví počítání oveček, to je luxxus.... Souhlasím s komentářem Damiela, naprostá pravda.. ()

Paity

Zlatá léta Mr. Beana, kterého nic nezastaví. Opět něco, co se povedlo na výbornou. Chválím ze všech pohledů! ()

Hapretor

Rowan Atkinson rozhodně nepatří mezi pohledné herce, ale patří mezi geniální komiky. Kdo chce dělat humor na úrovni a kvalitní "skeče", měl by si vzít příklad právě z pana Beana !!! ()

AxelWers

Mr. Bean v práčovni sa dostane do konfrontácie s karatistom, ale dokáže si poradiť, aj keď nakoniec návšteva v práčovni nedopadne úplne podľa jeho predstáv. Neskôr si ide zahrať golf, kde začína ako najväčší frajer a skončí ako ten najposlednejší loser. ()

DjMetal

No posledne asi niesu,lebo sa na to mozem pozerat aj xy krat a stale sa budem rehotat ako kon.Ja neviem ako to robi,ale ked vidim ten face,tak sa musim smiat. ()