Bean 4: Šťastné nehody pana Beana (video kompilace)

The Merry Mishaps of Mr. Bean

Komedie

Velká Británie, 1992, 60 min

Komentáře uživatelů k video kompilaci (51)

Ta krůta mě fakt dostala. Tak jsem se nezasmál od slavné návštěvy (a usínání) Mr. Beana v kostele na mši.(13.3.2003)

V tomhle příběhu je mi vždycky Beana líto, když od něj uteče Irma, ale on to hned napraví výbuchem bonbónku. Dokonalý :-)(6.7.2003)

Excelentné divadielko Mr.Beana a barz aj s hlavou nacpanou v morke.(26.1.2008)

Rowan Atkinson s hlavou v obrovské krůtě a pilou v ruce patří k tomu nejlegračnějšímu, co jsem kdy viděl.(20.2.2003)

Tenhle dil obsahuje nejspis dily Pan Bean v pokoji 426 (1) a Navrat pana Beana (2). 1 - Zas zadne rozdeleni na jednotlive scenky, celou dobu se Bean pohybuje po hotelu a dela jednu uchylarnu za druhou a na zaver predvede i jeden prevlek. Masakr. 2 - Nejdriv je kratka, nicmene masakralni scenka se saxofonistou a pak tradicne tri velky scenky, nejdriv na nakupu. Tuhle scenku sem si vubec nepamatoval. Pak Bean v restauraci a na zaver mega vostry cekani na kralovnu. Jak jinak nez opet za 5*(8.10.2007)

Bean s hlavou v krůtě. To jsem se opravdu válel v křeči na zemi :-).....(16.12.2007)

Rowan Atkinson v roli Mr. Beana je snad jediný herec, jehož očividné přehrávání je nesmírnou výhodou, naopak se dá říct, že jeho ztvárnění postavy je naprosto dokonalé, pan Bean, to je prostě něco nezapomenutelného... Klasika všech klasik je asi krůta na hlavě, ale zabydlování pana Beana v hotelu a jeho trumfování ve hře "kdo toho sní více" jsou taktéž skvostné scénky. 9/10(14.12.2006)

Nazbudnuteľný Bean v nezabudnuteľných situáciách, ktoré trhajú divákov od smiechu aj keď diel vidia po stí krát! Beanova naivita a stupidita sú učebnicovou ukážkou komiky. Dirigovanie orchestra je moje obľúbené, a s moriakom by som si chcel tiež vedieť poradiť ako Bean. ;-)) 100%.(16.5.2006)

Mr.Bean s krocaní hlavou opět přináší hordu smíchu.(13.1.2008)

90%(6.1.2008)

• WANDRWALL

Dlouho mi trvá, než se něčemu, co udělá zasměji. Než se tak stane, tak je pro mě dost nepříjemný.(24.7.2010)

Môj najobľúbenejší gag, scénka s moriakom. Sto bodov :)(20.9.2013)

For Me 87%(1.3.2008)

Dost možná nejlepší sbírka Beanových eskapád. Dokonalé Vánoční nákupy a scény s krocanem a šílený pobyt v hotelu, po kterém pobíhá nahý.(3.1.2010)

Scéna nahého a vymknutého Beana v hoteli patrí k tomu najlepšiemu čo som v tejto epízódke videl.(18.5.2011)

Ktorá je tá najlegendárnejšia scéna možno nie iba 4. dobrodružstiev, ale aj celého cyklu je jasné. To, čo je pre diváka ohromnou zábavou, sa však pre Beanovu milú stalo infarktovým hororom. Možno aj preto sme sa tak nasmiali. Škodoradosť je totiž najväčšia radosť a Bean by o tom mohol napísať siahodlhú vedeckú štúdiu.(21.10.2016)

Krůtočlověk!(1.1.2009)

Kdo by neznal Mr. Beana, k tomu není ani co dodávat. Jeden z největších komiků, co kdy byl. Kdykoliv se rád podívám znovu na tuto klasiku.(14.11.2008)

100 % - Aneb jak to vypadá, když Vánoce oslavuje Mr. Bean. Scénka s krůtou a dárkem jeho rozkošné přítelkyni, to jsem ležel na zemi :-)(28.1.2007)

Vymknutie z hotelovej izby top! Mr. Bean opäť predvádza komické šialenstvo! ;) 100%(6.10.2014)

<< předchozí 1 2 3