Bean 4: Šťastné nehody pana Beana

(video kompilace)
  • Velká Británie The Merry Mishaps of Mr. Bean
všechny plakáty
Velká Británie, 1992, 60 min

Predvianočné nákupy, dirigovanie pouličného orchestra, servírovanie moriaka, výmena darčekov s priateľkou. Pobyt v hoteli, vymknutie sa zo svojej izby. (oficiální text distributora)

kajas

Vánoce podle pana Beana snad není potřeba vyzdvihovat, pobyt v hotelu ale rozhodně nezaostává. Škeble jsem nikdy neochutnala asi právě kvůli tomuto dílu. ()

balba

Skvělé příběhy , které nikdy neurazí a vždy pobaví.Nejvíce mě dostal příběh v hotelovém pokoji č.426 , kde se zabydlel po svém. ()

Kosmik 1

Křečovitý smích u scény s krůtou. :-) Nezapomenutelný Mr Bean a jeden z nejlepších dílů (to je dosti zavádějící tvrzení, protože všechny jsou nejlepší). Jednoduše skvělá zábava a smích zaručen. 100% ()

Paity

Nákupy na Vánoce a hlavně pak výměna dárků, to je něco , na co se nezapomíná, i když už je to dvacet let. Nepřekonatelné! ()

Hepy13

Tenhle díl si vždycky na vánoce prostě musim nadělit. A stejně jako Mr. Bean, i ja dostávám každé vánoce.. Christmas socks :-) Tenhle dárek u nás doma spolehlivě obhájí svojí pozici pod stromečkem pokaždé. ()

Hapretor

Rowan Atkinson rozhodně nepatří mezi pohledné herce, ale patří mezi geniální komiky. Kdo chce dělat humor na úrovni a kvalitní "skeče", měl by si vzít příklad právě z pana Beana !!! ()