Rowan Atkinson živě (TV film)

• český

Show Rowana Atkinsona

Rowan Atkinson Live

Komedie / Dokumentární

Velká Británie, 1992, 65 min

Thomas Schlamme

Jon Vesey

Rowan Antkinson zde ukázal stránku, jak ho z jeho nejúspěšnější řady seriálů Mr. Beana neznáme. V Mr. Beanovi mluví jen velice zřídka a ukazuje svůj herecký um, ale zde prokázal, že dostal od boha i dar řeči, kterým mě pobavil jako ještě žádná komedie před tím!!! Smát jsem se snad za celou dobu ani nepřestal, protože každá scénka byla výborná(10.2.2006)

Moja prvá skúsenosť s Rowanom Atkinsonom mimo svojej role Mr.Beana. Histerický smiech počas celej stopáže, tak takto by som krátko charakterizoval tento jedinečný Stand Up, jednoducho créme de la créme komédie._____Divadelný stand up je môjmu srdcu o to drahší, že spolu s kamarátom Ivanom sme hrali „sketch o randení“ na našej stužkovej slávnosti. Nezabudnuteľný zážitok.(30.6.2009)

"Atheists? Over here please. You must be feeling a right bunch of nitwits." Tak tohle překonalo všechna má očekávání. Rowan Atkinson vystoupil ze stínu Mr. Beana a dopadlo to víc než dobře. Gagy jsou neotřelé, kontroverzní a černý humor je jejich hlavní, a mnohdy jedinou, náplní. A tak to máme rádi! :) "And finally, Christians. Christians? Ah yes, I'm sorry. I'm afraid the Jews were right."(21.10.2006)

Dlouho jsem se tak během jedné hodiny nezasmál. Vážně naprostá šílenost. Rowan zvládne nevídané věci ve svojí one man show. Tohle bylo nepopsatelné, rozhodně se koukněte. Atkinson si dokáže udělat srandu naprosto z čehokoliv, místy až trochu nevhodně třeba z církve, ale stejně se tomu člověk musí smát, jelikož je to neuvěřitelně podané. Milion grimas v jeho obličeji z něj dělá absolutního šílence a šaška najednou. Během vteřiny se změnit z rozplakané ženy na naštvaného může pro něj není problém. A to provedení je tak věrohodné, že nelze udržet bránice v klidu. Rozhodně 5*****, tohle za to opravdu stojí. Já se skvěle bavil ! ! ! ....každopádně to chce s titulky, NE DABING ! (29.3.2012)

Absolutní špička britského humoru a vynikající práce "dvojčat" Curtise a Atkinsona. Málokdo ví, že právě tohle jsou scénky, se kterými prorazili už na studiích na Oxfordu. Už tenkrát se jejich prvotřídní talent projevil, ale právě John Curtis se většího uznání dočkal až mnohem později se svou Láskou nebeskou. Zde člověk vidí, že neoprávněně.(7.7.2011)

• - V desáté části "Pink Tights And Plenty of Props", kdy Rowan Atkinson předvádí jednotlivé varianty otravy jedem, se vinou špatného střihu najednou z jeho ruky vytratí nádoba, kterou celou dobu držel. (GordonCZ)