Bean 6: Neviděný Bean (video kompilace)

Unseen Bean

Komedie

Velká Británie, 1993, 50 min

Rowan Atkinson

Komentáře uživatelů k video kompilaci (33)

Nechapu tohle deleni Beanovo scenek na csfd, ale tenhle dil zrejme obsahuje dily Zpatky do skoly, pane Beane (1) a Vlasy od Pana Beana (2). 1 - Az na zacatek s vojakama se celej dej odehrava ve skole, kde Bean oblejza jednotlivy tridy a kazdyho prudi. Parada. 2 - Nejdriv se Bean podiva do kadernictvi, kde predvede, ze zvladne uces stejne jako profesionalove. Pak se presune na detskej den, kde si jeho medvidek zasoutezi a na zaver se pokusi na nadrazi dostat do vlaku bez listku.(8.10.2007)

Bean se tentokrát vrátil do školy a stihl zde výbuch laboratoře či malbu nahého exempláře. Prostě klasický Bean, u kterého bez smíchu rozhodně nezůstanete....(16.12.2007)

Tento soubor dílů je výjimečný hned dvěma věcmi: 1) Obsahuje moji úplně nejoblíbenější epizodu - u holiče, to se opravdu vždy válním smíchy po zemi a 2) Představí nám také nejsmutnější chvíli života pana, jinak vždy veselého, Beana a to jak mu tank bez milosti rozdrtí jeho milované autíčko. Jinak musím podotknout, že opět a zase žasnu nad hereckými/předváděcímí schopnostmi Rowana Atkinsona, jak dokáže diváka pokaždé rozesmát pouhým výrazem v obličeji. 9/10(14.12.2006)

Nazbudnuteľný Bean v nezabudnuteľných situáciách, ktoré trhajú divákov od smiechu aj keď diel vidia po stí krát! Beanova naivita a stupidita sú učebnicovou ukážkou komiky. Na scénky v škole sa nezabúda. 90%.(14.5.2006)

90%(6.1.2008)

Vidieť Beana aký masaker spraví v škole a zomrieť.(12.9.2008)

For Me 90%(1.3.2008)

Prostředí školy je asi nejoriginálnější ze všech dílů Mr. Beana. Tenhle díl jsem viděl asi jako poslední, ale i když měl scénu s chemickým experimentem, přišlo mi to trochu poslabší. A při prvním zhlédnutí mi bylo toho auta na konci líto. P.S. V popisu chybí epizoda Hair by Bean of London, což jsem doteď nevěděl. I tak to je pro mě blíž k těm 4*, byť silnějším.(18.9.2016)

Jeden z těch novějších a zároveň nejslabších. Pořád je zde spousta povedených scén ale už to prostě není tak úplně ono. Některé části jsou vyloženě trapný.(3.1.2010)

Bean sa vrátil do školy a stihol urobiť taký bordel, ako celá naša trieda nespravila za deväť rokov dokopy. A práve tak, ako to mám rád:)(18.5.2011)

Bean a mistr kreslení.(8.9.2018)

Bean je zpátky ve škole a způsobí zde, ostatně jako kdekoliv jinde, poprask. Výbuch laboratoře, hledání kalhot svojí velikosti, malba aktu, pokus o hair vizážistu světového formátu. Bean v plné parádě a dokonalosti, nepopsatelné, because you must see and then, you understand me .(31.3.2007)

Kdo by neznal Mr. Beana, k tomu není ani co dodávat. Jeden z největších komiků, co kdy byl. Kdykoliv se rád podívám znovu na tuto klasiku.(14.11.2008)

100 % - Bean jede stále podle jedné osvědčené šablony, a ne přesto, ale právě proto je úspěšný. Tomu chlapovi stačí jeden debilní pohled ;-)(28.1.2007)

Účesy podľa Mr. Beana, jeho plyšový medvedík, ktorý vyhrá súťaž o naj psa, alebo keď chlapcovi pokazí chemickú zostavu. Opäť top, top, top! ;) 100%(6.10.2014)

Bean ve škole zaujme hlavně geniální malbou ovoce a zřejmě nejdojemnější scénou v historii seriálu - zničení Beanova auta. Výstup v kadeřnictví s princem Charlesem na závěr nemá chybičku, následující epizody (dětská soutěž se zvířaty a nádraží) už byly slabší.(15.6.2016)

Chemický pokus.. Zkrátka katastrofa ve škole v podání Mr. Beana!(29.11.2011)

Skvělé co víc říct :)) .. Tak jak ostatní díly..(5.4.2013)

Klasické skeče Mr. Beana, které Vám na 100% zvednou náladu. V tomto skompletovaném výběru Unseen Bean Vám tvůrci nabízejí scénky BACK TO SCHOOL MR. BEAN a HAIR BY MR. BEAN OF LONDON. Ze zcela nepochopitelných důvodů nikde tvůrci neoznačili i další dvě separátní scénky, ale nejspíš patřící do poslední zmiňované a tím je Dětská zvířecí show a Nádraží. Stabilně geniální humor a zábava zaručeny!!!(5.10.2005)

Tak to jeho pitvorenie v škole bola fakt sila. Najlepšia scénka, keď sa snažil maľovať. Ešte šťastie, že tam mal aj prístroj na modelovanie, inak by nenamaľoval asi nič :D(22.1.2012)

<< předchozí 1 2