Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach

Policajná akadémia 5 - Nasadenie: Miami Beach

Komedie / Krimi

USA, 1988, 87 min

• salahadin

Vynálezce knihtisku prásknul do bot a udělal jen dobře, přece jen mu v hlavě zbylo nějaké to deko rozumu a on se rozhodnul, že si ho uchová. Měl pravdu ten chlapec. Lassard tu opět představuje toho nejzabedněnějšího mamlase a celá policejní skvadra je ohraná a nudná...a parta zločinců? To už páťáci z českých základek jsou větší drsňáci.(20.3.2009)

• anli

Pátý díl série,kde se tvůrci daří vše oživit změnou prostředí,což se částečně daří.A výskyt gangsterů filmu taky hodně pomáhá a je opravdu vtipný.Vše dohromady přineslo i bez Stevena Guttenberga malé(opravdu ale malé)oživení série,která tak ještě úplně nezapadla a pár scén si divák rád připomene.Dávám zcela přesných 50% a je čas vytáhnout ty vodní lyže.(1.9.2011)

• Brano

Tak tu už citeľne chyba Mahoney a Zed. Vo štvrtom pokračovaní to už bolo dosť biedne, ale tam boli aspoň spomínaný herci, ktorý ešte ako tak pobavili. Nové postavy, akými bola banda zlodejských tupcov nebola vôbec vtipná. Vo filme ťažko nájsť scény, ktoré by pobavili, no tých trápnych a nudných tu bolo na rozdávanie. /30%/ (12.10.2014)

• Aleee89

Tak já nevím, jestli si z nás filmaři dělají srandu nebo to myslí vážně, ale pátý díl, to už je moc, navíc, když se nejedná o bůhví jaké dobré filmy. A to nás ještě dva čekají! Tady ten, no tvůrci už neví co by, je to ohrané, sem tam se zasmějete, ale nic moc. Navíc pokus o parodii Čelistí... hm, to fakt už ne. A navíc u toho filmu dokážu číst knížku, takže mě to moc nezaujalo, to rozhodně není dobře!(27.6.2013)

• peetriss

Ani změna prostředí nedokázala eliminovat "chuťová" negativa již popáté přihřívané kaše. Od horšího hodnocení Policejní akademii 5 zachránila jen Lassardova stařecká senilní zmatenost a clousseauovská neohrabanost, která ještě budila alespoň náznaky úsměvu. Přesto je pátý díl o chloupek lepší než předchozí čtvrtý.(1.2.2012)