poster

Policejní akademie 6: Město v obležení

 • Česko

  Policejní akademie 6: Město v obklíčení

 • USA

  Police Academy 6: City Under Siege

 • Slovensko

  Policajná akadémia 6: Mesto v obkľúčení

Komedie / Krimi

USA, 1989, 81 min

 • B!shop
  ***

  No musi se uznat, ze na 5. pokracovani porad docela koukatelny. Navic na pomery tyhle serie solidni pribeh. Mahoney opet neni, ale je tu jeho jakasi nahrada v podani McCoye, kterej se predstavil uz v minulym dile. Ale nutno rict, ze chaba nahrada. Je tu jedinej zasadni problem, dvojka Harris a Proctor. Harris byl ze zacatku proste smejd, kterej nema rad hlavni particku a ty mu delali naschvaly. Tady mu nikdo moc naschvaly nedela, problem je, ze jeho inteligence dosahuje zapornejch hodnot a tudiz je to proste naprosto dementni hovado co posere, na co sahne. Jenze sledovat to uz je spis trapny nez zabavny. No a jelikoz je na tom postavena spousta foru, je to docela pruser. Nicmene porad tu je skoro kompletni sestava, kazdej dostane prostor na nejakej ten for, takze se u toho zabavit da.(30.12.2010)

 • Kingjiri
  **

  Nějaký vtípky jsou už sice tolikrát recyklovaný, že už nejsou příliš vtipný (Harris a židle), ale objeví se pár nápaditejch scének (rapující Hooks s Hightowerem). Docela potěší akčně laděnej závěr společně s finálníma soubojema příslušníka policie s padouchem, který maj stejný dovednosti (síla, karate nebo záliba ve zbraních).(14.12.2014)

 • Fiftis
  ****

  Keď som bol malý tak ma to nadchlo (umiestniť hlavný gang do kanála je celkom vtipné), ale s odstupom času som prišiel na to, že tento diel už je fakt celkom slabý. Ako samostatná komédia by to ešte šlo, ale ako súčasť série to kazí meno. I keď sú to asi silné slová. Celkom mi chýbal nejaký sympatický hlavný hrdina ako bol predtým Mahoney. Táto časť je ale až nezvyklo odlišná od všetkých ostatných a ja ostanem pri hodnotení z myslenia detských čias.(3.2.2015)

 • Prochy38
  ***

  Po minulém dílu jsme asi zůstali tak nějak na hraně mezi podprůměrem a průměrem. Občas se člověk zasměje, ale občas kroutí hlavou, jakou trapárnu zase vymysleli. Všechny vtipy se pořád dokola opakují a tady tomu není nijak. Sympatice opět získaly záporné postavy. Jinak stejné jako díl minulý... Tradičně se z Harrise stává víc debil než prevít...(1.2.2011)

 • Colonist
  **

  Je to hrozné, ale na příšernou sedmičku to pořád ještě nemá. Sice se nám vrátil starý známý Fackler, ale "vtipné" scény s ním nepřinášejí nic nového. Zase je tu protivný Lassardův synovec, náhrada za Guttenberga. Ostatním starým postavám to už také moc nejde, ale jeden z deseti fóru se jim ještě povede. A nevím, jestli je to jen v dabingu, ale i se změněným hlasem snad každý při první scéně pozná, kdo je velký boss.(6.7.2007)

 • - Poslední film série, ve kterém uvidíme Hightowera, Hooksovou, Nicka Lassarda, seržanta Facklera, Hursta a Proctora. (HellFire)

 • - Klenotníctvo  Di Trapani, pred ktorým parkujú Harris a Proctor, je pomenované podľa manželky režiséra filmu Petra Bonerza – Rosalind Di Trapani. (beso74)

 • - Mapa na stěně v zasedací místnosti je mapa Detroitu. (HellFire)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace