Policejní akademie 6: Město v obležení

Police Academy 6: City Under Siege

Policajná akadémia 6: Mesto v obkľúčení

Komedie / Krimi

USA, 1989, 81 min

No musi se uznat, ze na 5. pokracovani porad docela koukatelny. Navic na pomery tyhle serie solidni pribeh. Mahoney opet neni, ale je tu jeho jakasi nahrada v podani McCoye, kterej se predstavil uz v minulym dile. Ale nutno rict, ze chaba nahrada. Je tu jedinej zasadni problem, dvojka Harris a Proctor. Harris byl ze zacatku proste smejd, kterej nema rad hlavni particku a ty mu delali naschvaly. Tady mu nikdo moc naschvaly nedela, problem je, ze jeho inteligence dosahuje zapornejch hodnot a tudiz je to proste naprosto dementni hovado co posere, na co sahne. Jenze sledovat to uz je spis trapny nez zabavny. No a jelikoz je na tom postavena spousta foru, je to docela pruser. Nicmene porad tu je skoro kompletni sestava, kazdej dostane prostor na nejakej ten for, takze se u toho zabavit da.(30.12.2010)

• Kingjiri

Nějaký vtípky jsou už sice tolikrát recyklovaný, že už nejsou příliš vtipný (Harris a židle), ale objeví se pár nápaditejch scének (rapující Hooks s Hightowerem). Docela potěší akčně laděnej závěr společně s finálníma soubojema příslušníka policie s padouchem, který maj stejný dovednosti (síla, karate nebo záliba ve zbraních).(14.12.2014)

Keď som bol malý tak ma to nadchlo (umiestniť hlavný gang do kanála je celkom vtipné), ale s odstupom času som prišiel na to, že tento diel už je fakt celkom slabý. Ako samostatná komédia by to ešte šlo, ale ako súčasť série to kazí meno. I keď sú to asi silné slová. Celkom mi chýbal nejaký sympatický hlavný hrdina ako bol predtým Mahoney. Táto časť je ale až nezvyklo odlišná od všetkých ostatných a ja ostanem pri hodnotení z myslenia detských čias.(3.2.2015)

Po minulém dílu jsme asi zůstali tak nějak na hraně mezi podprůměrem a průměrem. Občas se člověk zasměje, ale občas kroutí hlavou, jakou trapárnu zase vymysleli. Všechny vtipy se pořád dokola opakují a tady tomu není nijak. Sympatice opět získaly záporné postavy. Jinak stejné jako díl minulý... Tradičně se z Harrise stává víc debil než prevít...(1.2.2011)

• Colonist

Je to hrozné, ale na příšernou sedmičku to pořád ještě nemá. Sice se nám vrátil starý známý Fackler, ale "vtipné" scény s ním nepřinášejí nic nového. Zase je tu protivný Lassardův synovec, náhrada za Guttenberga. Ostatním starým postavám to už také moc nejde, ale jeden z deseti fóru se jim ještě povede. A nevím, jestli je to jen v dabingu, ale i se změněným hlasem snad každý při první scéně pozná, kdo je velký boss.(6.7.2007)

• - Poslední film série, ve kterém uvidíme Hightowera, Hooksovou, Nicka Lassarda, seržanta Facklera, Hursta a Proctora. (HellFire)

• - Klenotníctvo  Di Trapani, pred ktorým parkujú Harris a Proctor, je pomenované podľa manželky režiséra filmu Petra Bonerza – Rosalind Di Trapani. (beso74)

• - Mapa na stěně v zasedací místnosti je mapa Detroitu. (HellFire)