poster

Policejní akademie 6: Město v obležení

 • Česko

  Policejní akademie 6: Město v obklíčení

 • USA

  Police Academy 6: City Under Siege

 • Slovensko

  Policajná akadémia 6: Mesto v obkľúčení

Komedie / Krimi

USA, 1989, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Colonist
  **

  Je to hrozné, ale na příšernou sedmičku to pořád ještě nemá. Sice se nám vrátil starý známý Fackler, ale "vtipné" scény s ním nepřinášejí nic nového. Zase je tu protivný Lassardův synovec, náhrada za Guttenberga. Ostatním starým postavám to už také moc nejde, ale jeden z deseti fóru se jim ještě povede. A nevím, jestli je to jen v dabingu, ale i se změněným hlasem snad každý při první scéně pozná, kdo je velký boss.(6.7.2007)

 • Maynard.
  ***

  Nevím čím to je, nejspíš tím, že jako malý kluk jsem to sledoval na videokazetách, ale na policejní akademii mám prostě slabost. S postupem času vidím jaká je to ve skutečnosti hovadina, ale i tak vždycky vydržím celý film :o). Beatboxerový Jones mě snad pokaždé rozesměje. A ještě bych rád vypíchnul herecké výkony Proctora, ten mě dostává úplně vždycky :.o)(15.11.2008)

 • B!shop
  ***

  No musi se uznat, ze na 5. pokracovani porad docela koukatelny. Navic na pomery tyhle serie solidni pribeh. Mahoney opet neni, ale je tu jeho jakasi nahrada v podani McCoye, kterej se predstavil uz v minulym dile. Ale nutno rict, ze chaba nahrada. Je tu jedinej zasadni problem, dvojka Harris a Proctor. Harris byl ze zacatku proste smejd, kterej nema rad hlavni particku a ty mu delali naschvaly. Tady mu nikdo moc naschvaly nedela, problem je, ze jeho inteligence dosahuje zapornejch hodnot a tudiz je to proste naprosto dementni hovado co posere, na co sahne. Jenze sledovat to uz je spis trapny nez zabavny. No a jelikoz je na tom postavena spousta foru, je to docela pruser. Nicmene porad tu je skoro kompletni sestava, kazdej dostane prostor na nejakej ten for, takze se u toho zabavit da.(30.12.2010)

 • Stanislaus
  **

  Šestý díl Policejní akademie tahá z bláta motiv maskovaného zloducha s nejasnou identitou a několik málo povedených scén (rapující Hooksová, závěrečná bitka ve skladu) - nicméně humoru je zde opravdu už pomálu. Tvůrci vaří z již tak dost převařené vody a zbytečně natahují policejní ságu. Srovnatelné s předchozím dílem, ale i tak velmi chabé na komediální žánr.(13.2.2019)

 • WolfR
  **

  Policejní akademie 6: Město v obklíčení. Je to rozhodně horší než 5 díl a jde vidět, že tato série už mele z posledního, i když musím přiznat, že tam ještě pořád najdeme pár fakt dobrých, vtipných momentů. Ovšem herecké výkony hlavních představitelů, už nejsou zdaleka tak dobré jako tomu bylo v prvních dílech a ty novější postavy stojí za houby a nový hlavní záporák je vyloženě směšný. 6 díl Policejní akademie si opravdu víc, jak 2 hvězdy nezaslouží, ale přesto mám sérii Policejní Akademie rád. Příjemná oddechovka, když už nic.(14.8.2010)

 • - Poslední film série, ve kterém uvidíme Hightowera, Hooksovou, Nicka Lassarda, seržanta Facklera, Hursta a Proctora. (HellFire)

 • - Ve scéně kdy se Nick Lassard (Matt McCoy) dusí plynem a zachrání ho Hightower (Bubba Smith), je místnost plná plynu. V další scéně, kdy rozbíjí židlí obrazovku, tak už tam najednou žádný plyn není. (Zix.)

 • - Klenotníctvo  Di Trapani, pred ktorým parkujú Harris a Proctor, je pomenované podľa manželky režiséra filmu Petra Bonerza – Rosalind Di Trapani. (beso74)