poster

Biblické příběhy: Šalamoun (TV film)

 • Velká Británie

  Solomon

Drama

Velká Británie / Česko / Francie / Itálie, 1997, 2x90 min

 • Richie1
  **

  Víceméně zklamání, příběh mě nezaujal. Byl jsem přesvědčen, že film byl natočen někdy v 50-60tých letech, ale překvapivě to je novodobější záležitost. O to hůře vyznívá jeho slabé zpracování. Herci (včetně Ben Crossa v hlavní roli) nepodali kvalitní výkony, výprava byla skoro ubohá, ani hudba Morricona mě nezaujala. Mezi zfilmovanými biblickými příběhy to je jeden z nejslabších snímků.(10.6.2012)

 • misterz
  ***

  V rámci tejto biblickej série by som Šalamúna zaradil k tým slabším snímkom, čo však neznamená, že by sa tie takmer 3 hodiny nedali vydržať. Našťastie príbeh ma nenudil, stále sa tu niečo dialo alebo stále niekto proti Šalamúnovi intrigoval. Kvalitu dosť zráža kostýmová tvorba a priemerné herecké výkony. 65/100(14.1.2017)

 • Kuny27
  **

  Filmu dávám slabé 2*, herecké výkony, takřka žádné až na pár světlých prorockých momentů, velice mě zklamal příběh o nejslavnějším králi všech dob...(15.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace