Když se bývalý policajt Dave Robicheaux schoval před alkoholem do mokřin kolem New Orleans, netušil, že mu jednoho dne spolu s havarovaným letadlem spadne na hlavu holčička, kterou se svou milovanou ženou nemůže mít, ale taky hromada problémů. Jako správný policista totiž nemůže nechat záhadné okolnosti výbuchu v letadle jen tak plavat. Vypadá to, že ve všem jsou namočení jeho známí - jeho přítel z dětství, přítelova svůdná žena, místní mafiánský šéf a další tajemní a nebezpeční lidé. Pro Davea začíná cesta peklem, na které ztratí skoro vše a něco najde... Krátká scénka s úplně nahou Teri Hatcher je pro filmové fanoušky bonbónkem v tomto zvláštním dílku :-) (blondynka1)

Mr.47

Který hovado libující si v utrpení diváka přišlo s nápadem roztáhnout prachobyčejnou kriminálku do absolutně neúnosných 127 minut?! Něco tak neskutečně utahanýho jsem dlouho nevidě.Kdyby to aspoň bylo proložený svižnějšíma pasážema, tak by se to ještě vydržet dalo, ale takhle fakt ne! 1* ode mě tahle rozblemcanina dostává za to,.že má konec. ()

VanTom

Ničím nevybočující krimi je zjevně zkomprimováno z většího celku (románové předlohy), čímž trpí ponejvíce prvoplánový charakter ústředního neústupného a nezastrašitelného ex-poldy, také vyléčeného alkoholika. Zkratkovité pátrání první půle mi trošku připomnělo noirovou náladu Čínské čtvrti, naopak druhá se nesla v duchu umírněného "revenge" rezignujícího na větší obrázek. ()

lareinna

Ajaj..naozaj nie veľmi vydarený snímok, ktorý by potreboval skrátiť aspoň o 35 minút. Po hodine som sa už strašne nudila a priznám sa, že som to ani nedopozerala len preskákala postupne nakoniec. Keď som si predstavila, že mám pri tomto filme stráviť ešte hodinu svojho času, tak v tej chvíli zvíťazil zdravý rozum. ()

vegetol.mp

Solidní snímek se slušnou atmosférou, který ovšem není bez chyby. Především při pohledu na talenty, které člověk zahlédne v úvodních titulcích, kritici i diváci asi čekali, že se jim dostane něčeho světoborného. Nestalo se tak, ale to neznamená, že je to mizerný film. Atmosféra dobrá, režie kompetentní a Alec Baldwin výborný. Není to zcela jistě nejlepší film na světě, ale o sobotním večeru může člověk pochodit mnohem hůř. ()