poster

Velké trable malého města

 • Francie

  State and Main

 • Francie

  Séquences et conséquences

Komedie

USA / Francie, 2000, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • woody
  ***

  Spousta dobrých nápadů zaniklo vinou nedotáhnutého scénáře.Např. záliba hlavní hvězdy v mladých holčičkách,kameram stěžující si na to že nemůže s kamerou projet oknem,hlavní kulisa(mlýn) shořela před 60 lety nebo herečka která se nechce svlíknout před kamerou a další se mohly více dotáhnout ale bohužel tvoří neslaný,nemastný celek.Ale Macy jako vždy za pět.(2.9.2003)

 • emma53
  ****

  Nemohu vysloveně říct, že by to byla komedie, kde bych se smíchy popadala za břicho, ale v tomhle případě mně o to vůbec nešlo, protože podstatnou ingrediencí, na kterou jsem soustředila téměř veškerou svou pozornost byl můj oblíbený Philip Seymour Hoffman. To byla nostalgie jak Brno a možná ještě větší. Tady byl o 14 let mladší, blonďatý sympaťák, který v sobě měl celý kýbl toho správného hereckého charisma, což je pro diváka velmi podstatné. Je to milý příběh z malého městečka, kde se měly dít velké věci v podobě natáčení filmu, ale byly s tím spojené všemožné trable. Nicméně má pozornost byla nejvíc zaměřena na vztah scénáristy s Annie i když celá ta parta známých herců, kteří se zde sešli, byla taky moc fajn a sledovat je takhle pospolu byla prima podívaná.(27.6.2014)

 • kareen
  ****

  Když jsem se náhodou zrovna nebavila (i když takových míst tam bylo opravdu minimum) nad vtipnými dialogy a komediálními zmatky kolem natáčení filmu, tak to vždycky ještě zachránila roztomilá romance mezi knihovnicí Annie a scénáristou, kterému propůjčil své nadprůměrné herecké schopnosti i velkou dávku sympatie P. S. Hoffman. Ona se tady sešla vůbec docela velká plejáda známých herců a musím uznat, že nikdo z nich nezklamal, dokonce ani S. J. Parker, kterou jinak zrovna moc nemusím. Za sebe určitě doporučuji.(19.6.2014)

 • hroubek
  ***

  Čekal jsem mnohem víc. Nevyužitý potenciál. Málo humoru. Hoffman a Macy zahraňují film ve slabších momentech a dokážou podat výborné výkony, díky kterým stojí za to dokoukat film. Film se docela vleče a chvílemi je dost nudný a pořád je tam vidět ten potenciál, který film mohl ukázat, ale neukázal.(7.2.2015)

 • dr.Orlok
  ****

  Skvělá komedie zaplněná mnoha figurkami (povrchní hvězda S.Jessicy Parkerové, nekompromisní producent...) u které předvídatelná romantická linie neruší. Dialogy obsahují jednu perlu za druhou ('Nemůžu mít počítač ve filmu z roku 1895' 'Jak se film může jmenovat Starý mlýn, když nemáme mlýn ?' Jak natočíme tu scénu s pošlým koněm? Ale ty nemůžeš zabít koně Kurva'....). Jediným minusem filmu je hudba (neustále se opakující jeden motiv)(25.8.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace