Huff (TV seriál)

Huff

Drama / Komedie

USA, 2004 - 2006, 22 h 32 min (Minutáž: 24x55 min)

Thania St. John

Hank Azaria, Paget Brewster, Blythe Danner, Anton Yelchin, Andy Comeau, Liza Lapira, Oliver Platt, Heather Kafka, Erica Cerra, Jewel Staite, Drew Fuller, Bob Saget, Alicia Coppola, Sharon Stone, Octavia Spencer, Dakin Matthews, Anjul Nigam, Ashley Williams, Skyler Gisondo, Scott Adsit, Dave Stann, Natalina Maggio, Lara Flynn Boyle, Swoosie Kurtz, Laura Marano, T.J. Thyne, Hal Linden, Melissa Lahlitah Crider, Archie Kao, Frank Medrano, Ali Liebert, Aki Avni, Randy Wayne, Noel Fisher, Sarah Jones, January Jones, Stephen Spinella, Kirk B.R. Woller, Jeff Chase, Brian Lloyd, Billy Lush, Natalia Nogulich, Adrian Holmes, Jennifer Spence, Louis Iacoviello, Saxon Trainor, Nichole Galicia, Michael Boatman, David Clennon, Hunter Bodine, Jesse Plemons, Jackie Geary, Raini Rodriguez, Lizz Carter, Evan Parke, Ron Roggé, Susan Krebs, Bonnie Bartlett, H.M. Wynant, Barbara Stuart, Joshua Snyder, Michael Hyatt, Bruce Locke, Sunkrish Bala, Mim Drew, Faith Prince, Maria McCann, Lamont Thompson, Niki Botelho, A Martinez, Christian Monzon, Gillian Barber, Patti Allan, Natasha Wilson, Brian Cousins, Ryun Yu, Peter Breitmayer, Jonathan Del Arco, Sharon Sachs, Susan Chuang, Brian Palermo, Scott Klace, Kate Orsini, Malcolm Stewart, Donna White, Maurice G. Smith, John Hartmann, Ethan Cohn, Teryl Rothery, Harry Groener, Robert Forster, Annie Potts, Kevin Dunn, Misti Traya, Debbie Lee Carrington, David Ramsey, Matt McCoy, Ken Howard, Chris Marquette, Larry Bagby, Anjelica Huston, Jason Beghe, Sam McMurray, Tom Skerritt, Robert Davi, Kathryn Leigh Scott, Jack Laufer

Komentáře uživatele Gumi.30 k tomuto TV seriálu

Tenhle seriál jsem viděl asi v 15ti na ČT 2, již tehdy mne velmi zaujal, ale samozřejmě nerezonoval ve mě tak silně, jako dnes v 21ti. Huff má snad jen jedinou vadu na kráse a to, jak je nedoceněn. Jinak se jedna snad o nejsilnější psychologický a sociálně zaměřený seriál posledního desetiletí. Skvělý scénář, emoční demolice, ale stejně tak i umě zakompomovany cynický humor, zejména v podání Huffova nejlepšího přítele Rusla. Platt si s touhle rolí ze zlata poradil neskutečně, což se dá však říct snad o všech postavách. Ať o místy nesnesitelné matce hlavního hrdiny, prechytreleho syna nebo bratrovi Teddyho, který zde hraje možná nejtragictejsi roli, byť má i možná nejhezčí segvenci v zamilovanem období. Sám Hank Azaria zvládl tuhle roli perfektně. Není lehké hrát někoho, kdo radí ostatním aniž by stíhal řešit svoje vlastní problémy. Tenhle seriál je nedoceněny skvost, který však nezbývá, než doporučit!(20.8.2013)