Huff (TV seriál)

Huff

Drama / Komedie

USA, 2004, 24x55 min

Thania St. John

Hank Azaria, Paget Brewster, Blythe Danner, Anton Yelchin, Andy Comeau, Liza Lapira, Oliver Platt, Heather Kafka, Erica Cerra, Jewel Staite, Drew Fuller, Bob Saget, Alicia Coppola, Sharon Stone, Octavia Spencer, Dakin Matthews, Anjul Nigam, Ashley Williams, Skyler Gisondo, Scott Adsit, Dave Stann, Natalina Maggio, Lara Flynn Boyle, Swoosie Kurtz, Laura Marano, T.J. Thyne, Hal Linden, Melissa Lahlitah Crider, Archie Kao, Frank Medrano, Ali Liebert, Aki Avni, Randy Wayne, Noel Fisher, Sarah Jones, January Jones, Stephen Spinella, Kirk B.R. Woller, Jeff Chase, Brian Lloyd, Billy Lush, Natalia Nogulich, Adrian Holmes, Jennifer Spence, Louis Iacoviello, Saxon Trainor, Nichole Galicia, Michael Boatman, David Clennon, Hunter Bodine, Jesse Plemons, Jackie Geary, Raini Rodriguez, Lizz Carter, Evan Parke, Ron Roggé, Susan Krebs, Bonnie Bartlett, H.M. Wynant, Barbara Stuart, Joshua Snyder, Michael Hyatt, Bruce Locke, Sunkrish Bala, Mim Drew, Faith Prince, Maria McCann, Lamont Thompson, Niki Botelho, A Martinez, Christian Monzon, Gillian Barber, Patti Allan, Natasha Wilson, Brian Cousins, Ryun Yu, Peter Breitmayer, Jonathan Del Arco, Sharon Sachs, Susan Chuang, Brian Palermo, Scott Klace, Kate Orsini, Malcolm Stewart, Donna White, Maurice G. Smith, John Hartmann, Ethan Cohn

Tak nakonec je to pravda. Tezko tomu verit, ale i americane jsou normalni lidi. Lidske a zabavne.(9.3.2009)

"Jak chceš řešit rtěnku na slipech svýho 14ti letýho syna?"....."Co bělidlem?"......Huff neřeší jen to, ale i manželku, matku, ale především svoje pacienty - je psychiatr. V jeho soukromých a profesních trablích mu sekunduje jeho kámoš - právník ( Oliver Platt se pro tuto roli narodil) - když zrovna nechlastá a nepaří. Po prvních pár dílech jsem tímto pohodovým seriálkem nadšená.(25.2.2005)

Výborné, psychologické, o životě dobrého člověka a psychologa v USA, jeho starostech a strastech s klienty a mnohdy spíše sama se sebou a svou rodinou...schizofrenním bratrem, tvrdou poblázněnou matkou a příliš chladnou ženou...! :-)(11.8.2008)

Hanka Azariu jsem si našla v Přátelích a jako Huff rozhdně nezklamal.(13.3.2009)

V zásadě klasický "HBO-like" seriál, zdánlivě o ničem, jen o životě. Ovšem s vtipem, nadhledem, černým humorem a vydařenými dialogy. Prostě pohodový seriál o jednom psychiatrovi, který by nejlépe sám potřeboval pomoc odborníka a ani doma si nemá šanci oddechnout. Manželka s tchýní vedou neustálé žabomyší války, synátor je v pubertě a nejlepší kámoš je velmi osobitý právník. Seriál stojí čistě na dialozích a výkonech tria Azaria, Platt a Dannerová. Stojí na nich však neotřesitelně.(11.3.2005)

• - Producent Bob Lowry měl hned od počátku představu, že do role Doktora Craiga Huffstoda obsadí Hanka Azariu. (Terva)

• - Pilotní dvoudílná epizoda byla natočena ve Vancouveru v Kanadě. Později se výroba sariálů přestěhovala do Los Angeles v USA. (Terva)

• - Kimberly Brooks, představitelka Pauly Dellahouse, absolvovala pět konkurzů, než roli dostala. (Terva)