Rapsodie v Miami

Miami Rhapsody

Rapsódia v Miami

Komedie / Romantický

USA, 1995, 91 min

Slušně natočená odpočinková komedie. Mia Farrow jako matka S.J.Parker je tu půvab sám a Antoniu Banderasovi se tak není co divit, že si vybere právě ji. A to není jediná "ilegální" dvojice, je jich tu víc, ale nepůsobí to lacině ani nějak prvoplánově, spíš to napovídá, že jsme prostě všichni jenom lidi.(22.1.2005)

rozpočet : ? tržby americké : $5,221,281(4.1.2007)

• Pythonator

Tohle bylo na hranici poživatelnosti už v devadesátých letech a dnes by to nikomu neprošlo. Nudná růžovoknihovničková vztahová romance, nebezpečně zavánějící televizní produkcí. Jinak též jakýsi pochybný dokument o nevěře a jejích příčinách nebo taky něco jako takový slabší Woody Allen bez Woodyho jiskry, nápaditosti a hravosti. Jedinou předností filmu je mladičká Carla Gugino.(8.7.2016)

Sic je Sarah Jessica Parker respektovanou divadelní herečkou, zásadní filmové role se jí obloukem vyhýbají. Rapsodie v Miami je další upovídanou „komedií“, která je jen další průměrnou z mnoha a člověk by si pomyslel, že se poučí. Nepoučila (Drsňák Dudley, Zamilovaná do vraha, Lemra líná). Uvidíme, jak dlouho jí to bude ještě trvat, aby ze sebe setřásla jednu jedinou seriálovou postavu!!(8.1.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $5,221,281Tržby Celosvetovo $-(28.11.2009)