Malí velcí podvodníci

Malí veľkí podvodníci

Komedie

USA, 1999, 100 min

• Rosana

Nic moc, celkem o ničem, jenom tam byli slvaní herci. Asi to nemělo ani žádný děj a žádnou myšlenku, ale zase tma bylo násilí a sex, což dává předpoklady k definování díla jako "film".(23.8.2009)

• Terva

Velká nudná komedie.(12.5.2011)

• bassator

Já se tedy docela bavil. Bylo to sice střeštěné, ale zábavně střeštěné... - 13. 11. 2010 - 40%(2.6.2011)

Film, který balancuje mezi komedií, sentimentálním dramatem, krimi thrillerem a naivní love story. Vzniklý slepenec sice není vyloženě nekoukatelný, ale pocit roztříštěnosti zůstává během i po skončení filmu. Co jsem to vlastně viděla? Nevím, ale Banderasovi to seklo jako vždy.(2.9.2002)

• kingik

Film, který ukazuje, jak je do něj možné vtěsnat tehdy populárního Banderase a spolek talentovaných herců, ale který v podstatě nemá kromě svého hereckého obsazení, čím zaujmout. Nebylo zrovna super pozorovat dobré herce, jak se ubíjejí ve scenáristické a režijní neschopnosti. Snad to měla být i legrace ve stylu černého humoru, ale to vám už nepovím, jak to bylo zamýšleno, protože po nějakém humoru ani památky a po chytlavé, respektive nějaké zápletce jakbysmet. Všechno se to plácalo v bahně slabých dialogů a ještě slabších scén, kterým chyběla návaznost. Jak jste si jistě ráčili všimnout, ve filmografii režiséra Arne Glimchera se od tohoto filmu neobjevil žádný následující. Zřejmě byl, na rozdíl od tohoto filmu, natolik soudný a uznal, že prostě divákům už nemá co nabídnout. Tenhle film podle toho vypadá. 30%(4.3.2012)