Malí velcí podvodníci

Bill Groom

Kostýmy:

Carol Ramsey
  • LOVE VOLE

U komedií jsem zvyklý se smát. Tady jsem byl zklamán, nezajímavé.(3.11.2010)

• Pavlík

04. 03. 2009 (69.); že nebude Eva Nell La Fangroy beze zraku jsem tipoval od doby, kdy se představila(6.3.2009)

• kingik

Film, který ukazuje, jak je do něj možné vtěsnat tehdy populárního Banderase a spolek talentovaných herců, ale který v podstatě nemá kromě svého hereckého obsazení, čím zaujmout. Nebylo zrovna super pozorovat dobré herce, jak se ubíjejí ve scenáristické a režijní neschopnosti. Snad to měla být i legrace ve stylu černého humoru, ale to vám už nepovím, jak to bylo zamýšleno, protože po nějakém humoru ani památky a po chytlavé, respektive nějaké zápletce jakbysmet. Všechno se to plácalo v bahně slabých dialogů a ještě slabších scén, kterým chyběla návaznost. Jak jste si jistě ráčili všimnout, ve filmografii režiséra Arne Glimchera se od tohoto filmu neobjevil žádný následující. Zřejmě byl, na rozdíl od tohoto filmu, natolik soudný a uznal, že prostě divákům už nemá co nabídnout. Tenhle film podle toho vypadá. 30%(4.3.2012)

Bob Hoskins, Antonio Banderas(3.7.2014)

No celkem dobré, ale mírně chaotické.(7.7.2008)