Laura Comstock's Bag-Punching Dog

Dokumentární / Krátkometrážní
USA, 1901

Režie:

Edwin S. Porter

Estrádní hvězda Laura Comstock a její pes Mannie jsou hlavními postavami tohoto snímku. Mannie byl vycvičen k zvládání různých triků, zde nám ukáže, jak vysoko dokáže vyskočit. (Mr.Ocek)

dwi

Vaudevillová star Laura Comstock spolu se čtyřnohým asistentem stála za mnoha veselými čísly, v nichž pozornost padala na hlavu roztomilého huňáče. Z dnešního pohledu však skákající pes na zavěšený gumový míč ničím moc nepřekvapí. ()

Radko

Ďalšia z dobovo populárnych pódiových scén, tentokrát v hlavnej úlohe s neúnavne vyskakujúcim psom (boxerom). Boxer sa snaží polapiť zhora klesajúci a vzápätí sa dvíhajúci boxovací vak. Kratučká epizóda začína záberom na psa a jeho estrádnu cvičiteľku Lauru Comstockovú v elegantnom kabáte a kvetinami zdobenom klobúku. Vzápätí sa strihom ocitá divák na pódiu s maľovanými kulisami lesa v pozadí. Až do konca filmu už ľudského aktéra nevidno. Len snaživo skákajúceho psa do výšky. ()

Webb

Tady se v hlavní roli předvedl pejsek, který je plný energie a proto se musí vyřádit na míči, který je zavěšený na provaze. ()