poster

Sniper 3

 • USA

  Sniper 3

 • Slovensko

  Sniper 3

Akční

USA, 2004, 90 min

 • mzss1
  *

  No, ehm, tak nevím no. Docela rána mezi oči. První 2 díly nejsou nějak extra bombové, ale jsou hezky nadprůměrné a svůj účel na jedno, maximálně dvě shlédnutí splní, ale tohle ? Obrovská nuda, jinak se to nazvat nedá. Úvod filmu mě celkem zaujme, jedná se o jakýsi tréning. Pak začne menší zvrat, respektivě Beckett bude muset zabít někoho koho považpval za přítele. Pak je obrovská nuda, neakční scény, které mě vůbec nezajímají. Třeba v předchozích dvou filmech mě zaujaly neakční scénky, šlo to. Ale tohle ? Zhruba v 40 minutě je konečně akce, ale ze strany Becketta mě to vůbec nezaujme, jen pár stříleček tu je, pak to upaden do strašné nudy a samé kecy se tu řeší. No po hodině filmu začne menší střílečka v lese, ale opět není o co stát. K tomu ke konci silně trapné finále, kde zaujem jen zajímavé zabitá záporáka. No hrůza, to je celé. Hudba nic, ani jsem ji nezaznamenal. Herecké obsazení. No, další kámen úrazu je, že postava Becketta, kterou hrál opět Tom Berenger jako v předchozích dílech, tak ta postava mě zde vůbec nebavila. Přišlo mi, že scénáristi úplně změnily jeho postavu. Kam se poděl charismatický Berenger, respektivě spíš myslím filmovou postavu Becketa. Už to není žádný profík, i má výčitky svědomí, což bych mu nebral, ale jak to bylo nesmyslně pojato ? Byron Mann se zde mohl předvést alespon bojově, ale bohužel ne. Příběh jsem taky moc nepobral, především na konci filmu. Akce minimum a ani nezaujala. Blíží se to jasně k odpadu. Béčka mám hodně rád, ale toto se nepovedlo. Z nostalgie k předchozím dílům dávám velmi slabou jednu hvězdu. 13% = *(22.6.2013)

 • Deimos
  **

  VHS/// Obsazení 3/10 Děj 3/10 Hudba 5/10 Efekty 5/10/// +občas ta akce -řídký příběh, slabá zápletka, málo akce/// Tak tohle už bylo hodně důchodcovské. Hlavně ta režie a scénář. Sniper si sice nikdy moc nenaběhá, o tom to opravdu není, ale sniper se taky nikdy moc nevykecává a o tom to je. Prostě tady je více keců (rozuměj zybtečných dialogů) než pořádné akce. Tu sice Tom Berenger zvládá stále dobře, ale tvůrci mu k ní moc nepomáhají. Film je tak více na pokraji nudy než zábavy a vy si tak říkáte, že hlavní hrdina měl raději zůstat na odpočinku./// Celkem 38%///(25.2.2009)

 • SOLOM.
  ***

  Ten Beckett musí tu americkou vládu asi pěkně srát, že v každém díle na něj ušije nějakou tu boudu. Pomalu ale jistě je však vidět úpadek kvality scénáře, i když zas na druhou stranu přemístění do Vietnamu jsem si nechal líbit. Akčních scén tu bylo dost a hlavně jsem se ani moc nenudil. Tom Berenger už však bohužel stárne a jde to vidět i na jeho hereckém projevu. Přesto si myslím, že trojka této sérii určitě ostudu neudělala.(19.3.2016)

 • lennyd
  *

  Zrovna když je syn nejlepšího Thomasova (Tom Berenger) přítele (padlého ve válce ve Vietnamu) pasován na senátora (či co), se Thomas dozvídá, že jeho přítel nejenže není mrtvý, ale vede ve Vietnamu pašeráckou grupu, z části placenou americkou vládou. Ta se ho chce (už) zbavit, proto posílá Thomase, aby svého dávného přítele oddělal (a vytrhl tím trn z paty několika senátorům). Thomas se do Vietnamu sice vydá, ale (jak už to bývá) vše se pokazí, tak je nucen s místním (dost aktivním) poldou nejdříve vypátrat, a pak i zneškodnit celou pašeráckou bandu... Autoři se asi nějak nemohli shodnout, jaký typ filmu to má být, takže střídají žánry od sniperského po velmi akční (ten aktivní polda se asi 20 minut řeže s nepřátelským soldátem) až po normální detektivku. Tím se celý film rozpadá na hromádku dílů, které pospolu moc nedrží a závěr je už totálně uhozenej. Tome Tome, už opravdu jdi do důchodu - a žádné střílení v domově důchodců...(20.2.2005)

 • 5150
  odpad!

  10%.. Takovéhle smrtelně vážné akční béčka fakt nemusím. Hlášky žádné, jen proslovy jako "Když já někoho zabiju, je to proto, že potřebuje zabít. Podívám se na jeho život a když za nic nestojí, vezmu mu ho." Velká škoda, protože peníze na výbuchy a střílení tady byly, a rovněž postarší Tom Berenger v titulní roli ušel.(5.1.2009)

 • - Dva poslanci, kteří se objeví na začátku filmu, jsou pojmenováni Mangold (Andrew Lawrence) a Pennycate (Domingo Elias De la Garza). Jde o poctu Tomu Mangoldovi a Johnu Pennycateovi, autorům knihy "Tunely Cu Chi". (BloodMax)

 • - Film, na který se v motelu Beckett (Tom Berenger) dívá, je Most přes řeku Kwai (1957). (BloodMax)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace