• Niktorius

Neskutečná sračka, která se panu Vorlíčkovi totálně vymknlua z rukou. Produkční prostředí TV Nova snějak zvláštně působí na talent a soudnost i těch (nej)lepších českých tvůrců (viz. Dušan Klein a Ulice). PS: Jediný herec, který zde stojí za zmínku je Jan Kraus, jemuž se daří upoutat i mizerně napsanou rolí, ostatním je to jaksi putna.(1.9.2007)

• Berry

Opravuju se z jedné hvězdičky na odpad! Jak jsem jen moha dát této...jak to jen nazvat, této sračce všech sraček jednu hvězdičku? Asi proto, že jsem doufala v to, že se to postupem času spraví. Ale nejen, že se to nespravilo, ono je to čím dál tím horší!!! To jsem zvědavá, jak bude tedy vypadat poslední díl, když už třetí díl byl totální vrchol sraček, trapností, hovadin a kdo ví, čeho ještě dohromady... Vždyť tohle se propadá pod úroveň Rodinných pout a to už je co říct!(26.2.2005)

• ouf

Honza kraus už neměl šanci cokoli vytáhnout z brindy ale za něj 13% . Chýlková s knírem ,drogou posilněný Radek Kuchař a Stropn... no- Nic to nepředá , scénář je to nejslabší a působí uhozeně , zhovadile , všechno z lacinýho kraje . Nejde se smát a to je jaksi dost podstatnej problém u smácí (komedie).(7.6.2012)

• MM_Ramone

Tak toto bola vskutku nehorázne úbohá zhovadilosť. Neskutočne trapné. Ivana Chýlková je i ako žena hodne odpudivá, ale keď ju prestrojili za chlapíka s briadkou tak to bolo už naozaj neznesiteľné. Vždy keď som ju takto zhliadol v niektorom zábere, ihneď sa dostavila silná nauzea. Chcelo sa mi z toho zvracať. Fujtajbl, hnus! Nechápem ako je možné, že sa pod tento primitívny transvestite sitcom podpísal režisér Václav Vorlíček. Zrejme sú to prvé prejavy jeho stareckej demencie. Natočil totálny odpad!(12.7.2016)

• amyth

Pan Kraus a paní Chýlková se dlouho snažili prezentovat se jako herci charakterních rolí kteří nejsou ochotni pro mrzký mamon hrát kde co. Nicméně tímto se dostali pod úroveň herců z venezuelských telenovel. Ti se za to totiž aspoň nestydí. Jen nechápu jak k tomu přemluvili pana Vorlíčka. Asi taky ten mamon(10.7.2008)

• - Ve 3. dílu si okolo 5. minuty můžeme všimnout mikrofonu nad lustrem. (TheStitch630)