• quixote
  odpad!

  Blábol, který Vorlíčka jistě dodnes straší. Pochybuji, že Nova to ještě někdy odvysílá. Když už, tak někdy kolem třetí hodiny ráno. Vyhozené peníze a marná snaha herců! Poslední film od tohoto kdysi schopného režiséra, který za něco stál, byla pohádka "Král sokolů" z roku 2000, pak už to byl bohužel sešup. Někdy je tasi těžké umět odhadnout, kdy je čas odejít...(5.3.2011)

 • L_O_U_S
  *

  Zbytečný seriál, jehož znělka je sama o sobě daleko populárnější. Myslím si, že i zhlédnutí jednoho dílu, sledování ukázek a tu a tam i přímo nějaké té scény mě opravňují k tomu, abych tuto koninu ohodnotil. Na mě to opravdu působilo trapně, technická stránka je velmi slabá. No a když nikdo nepozná, že za moderátorským stolem sedí žena, to už je opravdu moc. (351.)(5.4.2008)

 • FireTight
  odpad!

  Když jsem se díval na první díl, docela mne to zaujalo. Neokoukaný námět, v hlavní roli Ivana Chýlková, snaha o něco nového, vypadalo to vážně nadějně. Jenže s přibývajícími díly začala úroveň rapidně klesat a při čtvrtém díle jsme se už dostali na samotné dno. V tu chvíli se ze zprvu docela zajímavého pokusu stala fraška, ve které se každý snaží udělat nějaký vtip a který samozřejmě musí skončit velkou láskou... 1. díl: ***, 2. díl: **, 3. díl: *, 4. až 11. díl: odpad!(14.9.2010)

 • MarekT
  *

  První díly byly "jenom" podprůměrné, ovšem šestým dílem se to nějak zlomilo a seriál šel úplně do odpadu. Herecké obsazení je výrazné pouze na papíře, pochválit lze akorát Jana Krause, hlavně díky němu bych tomuto seriálu nedával odpad, takhle mám naštěstí mírnější nálepku "nepovedený seriál". Též si myslím, že seriálu ublížilo, že vznikl vlastně spíchnut horkou jehlou - dotáčel se během premiérového vysílání.(25.2.2009)

 • Sosak
  odpad!

  On má píču! No a o tom je celý seriál... Chýlková v roli zoufalé ženštiny, která se prosazuje převlekem za muže. Že to nezní vtipně? Správně! Celý rádoby komediální seriál se vleče jak chronické střevní obtíže a nepobaví snad ničím, vyjma občasných výstupů Krause. Ne, neviděl jsem to celý, chci - aby mi něco ze života ještě zbylo...(10.1.2008)

 • - Ve 3. dílu si okolo 5. minuty můžeme všimnout mikrofonu nad lustrem. (TheStitch630)