Přistupoval jsem k seriálu vlažně a s nulovým očekáváním a přitom se ke mně dostala celkem pohodová zábava. Ivana Chýlková je jako vždy výborná a už se těším, až ji uvidím i častěji v mužském převlečení :-). Herci jsou vyrovnaní, tedy až na Jarku Kretchmerovou, která svoji roli hraje jako Slunce Seno. Naštěstí se ke mne nedostala druhá Pojišťovna a i dialogy nepůsobí tak krkolomně. Do nadprůměrného hodnocení chybí seriálu místy šťáva. I přes prů*erové situace, které Chýlková řeší jsem tak nějak znuděně seděl u televize a čekal až přijde něco většího. Dalším vroubkem je přeci jenom trošku scénář, který pojednává o zkrachovalé herečce, která neví, kde se uchytit. .Převleče se tedy do pánského obleku a zkouší prorazit v televizi... Nezní to na poslech dobře. Některé vtipné detaily naráží na TV Nova a to je zajímavé. Například Benešová hrající Borhyovou, která jede po svém kolegovi a tomu podobné kraviny dokáží pobavit. Tak tedy jsem zvědav, zda mne Tajfun v příštích dílech nezklame. Dobře Vorlíčku!(14.2.2005)

• Berry

Opravuju se z jedné hvězdičky na odpad! Jak jsem jen moha dát této...jak to jen nazvat, této sračce všech sraček jednu hvězdičku? Asi proto, že jsem doufala v to, že se to postupem času spraví. Ale nejen, že se to nespravilo, ono je to čím dál tím horší!!! To jsem zvědavá, jak bude tedy vypadat poslední díl, když už třetí díl byl totální vrchol sraček, trapností, hovadin a kdo ví, čeho ještě dohromady... Vždyť tohle se propadá pod úroveň Rodinných pout a to už je co říct!(26.2.2005)

• Petr325

Pokud se mě někdo zeptá, jaký seriál považuji za nejhorší, odpovím Ordinace, Rodinná pouta nebo podobně. Avšak po chvíli si určitě vzpomenu na tuto "komediální" sérii. Naprosto trapné dialogy, herci odříkávající text jakoby potřebovali rychle být někde jinde, scénky "vyloženě ze života" a ani Jan Kraus v trenkách nezáchrání tento paskvil před odpadem. 5%(10.11.2012)

• sinp

Zvrhlo se to v pěknou trapárnu, což zcela jistě nebyl záměr TV Nova, ale já jsem vlastně ani nic jiného nečekal. Odsuzovat Václava Vorlíčka by bylo příliš tvrdé, i když se zdá, že i jemu začíná docházet dech, jelikož s tak nehorázně trapným scénářem bych rezignoval už na začátku natáčení. Některé postavy jsou vyloženě odporné (ano ten výraz sedí) a protože děj je příšerný a vykrádačský, tak se tento seriál dokonce zařadil do seznamu mých nejneoblíbenějších seriálů (jinak řečeno, největších sraček) a až z uctihodné vzdálenosti sleduji, co naše komerční televize přichystají příště.(2.9.2005)

• Ded@M@tes

Nejhorší na tom je, že jsem viděl snad všechny epizody. Ale úplně nejhorší je nápad, především a jeho ztvárnění. Chýlková, Stropnický i Kraus atd. u mě díky tomuhle velkolepému dílu, klesli skoro až na samotné dno oblíbenosti. A od té doby nemusím tyhle herecké hvězdy. A doufám, že se podobné seriály nebudou natáčet. / Viděné epizody cca *11.dílů / ( Hodnocení: 0/10 )(29.11.2009)

• - Ve 3. dílu si okolo 5. minuty můžeme všimnout mikrofonu nad lustrem. (TheStitch630)