Šlo to, i když kam se hrabou trpaslíci, obři, siamská dvojčata, jedinci s obrovskými hlavami a jiná stvoření z freak show na milostné scény mezi Chýlkovou a Stropnickým. Jak nemusím Krause, tak příběh bezesporu oživil. Nesouhlasím s místními názory, že se nebylo na co dívat, protože minimálně u Benešové na co koukat rozhodně bylo. Jinak od Chýlkové beru její angažmá v tomhle seriálu jako přípravu okolí na své veřejné přiznání, tak už jen netrpělivě čekám, kdy konečně prohlásí, že je ve skutečnosti mužem!(9.3.2013)

• triatlet

Ani metamorfózy Ivany Chýlkové nezachrání tuto šílenost. O proměnách přesvědčila Chýlková v Času sluhů během minuty, tady ani ona ubohý scénář nemohla zachránit. Vorlíčkova komedie? K pláči... Ústřední píseň v podání Martiny Balogové další hrůza. Hlas má, ale aby byla rozumět slova, musely by souběžně jít asi titulky... "Hůl nad tebou zlámou,jen útoč dál,buď střelcem, dej mat dámou". Šach mat; hůl jsem nad tímto dílkem zlomil rychle.(9.7.2008)

• JUK_JANA

Nápad na českou Tootsii nebyl nejhorší, ale to provedení. Před uvedení se Nova chlubila scénáristou, ale jak se ukázalo byla to největší slabina. Spolu s nízkým rozpočtem, který z některých scén čouhal jak ta příslovečná sláma z bot. Jedním z mála pozitiv je titulní píseň v podání Martiny Balogové, autorkou textu byla Gábina Osvaldová a autorem hudby, do té doby jako skladatel neznámý, František Soukup, její syn.(27.12.2012)

• Berry

Opravuju se z jedné hvězdičky na odpad! Jak jsem jen moha dát této...jak to jen nazvat, této sračce všech sraček jednu hvězdičku? Asi proto, že jsem doufala v to, že se to postupem času spraví. Ale nejen, že se to nespravilo, ono je to čím dál tím horší!!! To jsem zvědavá, jak bude tedy vypadat poslední díl, když už třetí díl byl totální vrchol sraček, trapností, hovadin a kdo ví, čeho ještě dohromady... Vždyť tohle se propadá pod úroveň Rodinných pout a to už je co říct!(26.2.2005)

• 7trpasliku

No ne, to fakt není možný, že tohle vysílali jako regulerní seriál!! :-D To je tak strašný, až jsem fakt přemýšlela, že tomu dám lepší hodnocení. Protože jestli někdo dokáže vymyslet takovou všehochuť toho nejhoršího, tak si to fakt zaslouží metál! :-) Aneb když se máte učit na zkoušky, tak už se místo toho zvládnete koukat na cokoli! :-)(20.12.2012)

• - Ve 3. dílu si okolo 5. minuty můžeme všimnout mikrofonu nad lustrem. (TheStitch630)