Na tý louce zelený (divadelní záznam)

Hudební / Komedie

Československo, 1972, 124 min

Karel Tobis (divadelní hra), Vladimír Rohan (divadelní hra), Václav Mírovský (divadelní hra)

Jára Beneš

Scénografie:

Adolf Wenig

Kostýmy:

Adolf Wenig

Komentáře uživatelů k divadelnímu záznamu (8)

• NinadeL

Televizní záznamy tehdejších frašek opravdu ráda nemám. Tím méně, že stejné téma bylo už zcela výborně zpracováno ve filmu a tohohle opravdu nebylo zapotřebí.(19.9.2009)

• Marthos

Nikdy jsem nepochopil, proč se Jaroslav Štercl snažil tak urputně napodobovat styl Járy Kohouta. Je to trapné a nepůvodní. Stejně jako tato neúnosně natažená verze nejslavnější předválečné operety.(28.9.2009)

K nám do kasáren jednou přiběh splašenej vůl.... :D:D:D:D:D:D(31.1.2010)

TV záznam Šterclova divadelního koncertu. Jeho hereckým kolegům jsem opravdu nezáviděl - Štercl improvizuje tak ďábelsky, že občas jim činí dost velké potíže zachovat kamennou tvář -> "Polož tu hokejku, vypadáš jako Dzurilla!" :D(21.7.2010)

Z hereckého projevu J. Štercla jsem byl vždycky trochu na rozpacích. Někdy to jeho přehrávání bylo už za hranou. Ale v tomto představení bylo ve snesitelných mezích a zejména díky němu je tato inscenace hodně zábavnou záležitostí.(2.4.2017)

Kdysi jsem se na to koukal ještě s maminkou a smáli jsme se oba hodně dlouho!!(25.1.2018)

Nic proti umění Járy Kohouta, ale Jarda Štercl se mi líbil víc.(4.10.2011)

Výbornej Jarda Štercl,celkově velmi dobré.(23.2.2015)