3 Tenors in Concert 1994, The (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 1994

Komentáře uživatelů ke koncertu (7)

Nejsem žádný fanda do opery, ale to co předvádí tohle trio nejslavnějších tenorů přelomu tisíciletí mne ohromilo. I když se o operu nezajímáte, jistě znáte ty nejslavnější arie, a pokud vás ani ty neposadí na prdel, tak jsou tu písně z West Side Story či Singing in the Rain, čemuž mohutně aplauduje samotný Gene Kelly.(5.7.2010)

Slavné operní árie i jiné písně v podání tří tenorů. Zazní vše možné od "La Donna è Mobile" a "Nessun Dorma" až po "My Way". Luciano Pavarotti, Plácido Domingo i Jose Carreras zpívají výborně, jasných 5*.(31.1.2009)

Trochu poplatné širšímu publiku, ale z těhle hrdel ani víceméně populární hudba neurazí. Američanům se tehdy prostě povedlo ozvláštnit nijak strhující světový šampionát ve fotbale a akce se odehrála v době, kdy se objevovaly spekulace o tom, že spolu 3 nejslavnější tenoři nijak zvlášť nevycházejí. Poněkud se pozapomíná na vynikajícím způsobem odvedenou práci dirigenta Zubina Mehty.(11.8.2010)

Co může být lepšího, než 3 skuteční králové operního nebe? Ano, dnes už známe nové adepty na toto označení a dokonce jsou i tací, kteří nejen že dosahují kvalit těchto mistrů, ale dávají opeře i nový rozměr..Ale to bychom se dostali zase někam jinam. Tedy 3 tenoři: Luciano Pavarotti, Placido Domingo a Jose Carreras. Znáte lepší kombinaci?;-)(25.9.2008)

Fenomenálna trojica. Fenomenálna hudba. Fenomenálna atmosféra. I have nothing more to say. :-)(23.10.2005)

V titulcích pořadu uvedeno: režie William Cosel.(21.8.2013)

Naprosto geniální.(28.4.2013)